-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

adaer ve hilalim çeyiz güzellerim aldıklarınızı güle güle kullanırsınız inşllh.

FE.ÖZ hoşgeldin

yaa greceful bu bimde bu sefer iğrenç renkler getirmiş gittim baktım yeşil ve turuncu ıyylülülülülülü
inadına beğenmediğim rengi getirmişler.[/B]

bakmadım canım ben unuttum çoktan bitmiştir zaten...başka sefere bu hafta ne gelcek acaba çok alacağım şey var çok offfbilmiyorumkismile

adacım dur kıs işi gücü vardır görmemiştir belki
yada nette sana mesaj arıyodur çocuk
hemen yargısız infaz yapma çocuğa

ahh canım aynen öyle oldu aşkım bana

kainatın en güzel,en imrenilecek yerinde olsam da,dünyada herşey benim olsada,boş be yavrum sen yanımda olmayınca... diye mesaj yazmış :kedi: :kedi: :kedi:

cnm ısteme gunuu o nısan hazıranda kısmetse
cnm benı mayısata ıstıcekler
hazıran nısan
2011 mayıs dugun

tabı kısmet olursa ınssss:Saruboceq::Saruboceq:

ayy balım bayağı uzun bir süreymiş ama olsun geç olsun da güç olmasın.Hadi bakalım hayırlısıyla inşallah

canım benim bu çok güzel bir haber,anacım birinizden biriniz kendisine çeyiz alınca kendim almış gibi mutlu oluyorum.Ayyyy bütün gelinler istediğini alabilsin ya.Aminnnn

adaer ve hilalim çeyiz güzellerim aldıklarınızı güle güle kullanırsınız inşllh.
.[/B]

sağol hayatım teşekkürler,amin inşallah.

bakmadım canım ben unuttum çoktan bitmiştir zaten...başka sefere bu hafta ne gelcek acaba çok alacağım şey var çok offfbilmiyorumkismile

bu bim'e gelecekleri ben de unutmuştum ya,aman neyse iyi olmuş zaten güzel renkleri gelmemiş demişsiniz bekleseydim daha sinir olurdum he he

selam kızlar nasılsınız görüşmeyeli varmı bir değişiklik?
yeni cicileri merak ediyorum ama o kadar sayfayı okumam imkansız:ecrin_bebek:

bunuda aldımm nevresım almıcam artıkk bı pıke ıle battanıye kaldı

teşekkürlr canım. iyi günlerde kullan
senin nicki görünce hep alasko frigo alasko frigo diyesim geliyokaydirigubbakcemile3

iyi geceler kizlar nasilsiniz bakalim

nihal cim okudugunda bir soyler misin tatlim bu ozdilegin kalpli nev. tk. nasil birsey yumusak mi renkleri canli mi biraz bahseder misin ben de almayi dusunuyorum da

iyi geceler kizlar nasilsiniz bakalim

nihal cim okudugunda bir soyler misin tatlim bu ozdilegin kalpli nev. tk. nasil birsey yumusak mi renkleri canli mi biraz bahseder misin ben de almayi dusunuyorum da

cnm benım daha elımde deıll
elıme gecsın derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…