-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

canım şart değil.Ben bir kaç yere baktım iş çıkışında hep bunu böyle almak zorunda değilsiniz isterseniz parçalara bölebiliriz diyolar

Allah yardım etsin ya donarlar be ordaa Allah kavuştursun evlen evlen mutlu et çocuğu bak annesinden çok seni arıyo zemuszemus

araya girdim ama arkadaşlar benimde ilgimi çekti konu malum :)) birkaç yere sordum ben takım almak şart değilmiş. istediğiniz parçaları alırsınız dediler. hem gümüşlükmü kaldı artık ev kalabalığı bence..:kedi:

Ya tv üniteleride güzelde ben hatırlıyorum 7-8 yaşlarında bizim evimizde bu tv ünitesinin kocaman hali uzun boyu filan ortasında yer var tv koyuyosun kenarları camlı gözlü filan sonradan onlar gitti yerine yemek odaları geldi şimdi yemek odaları gitti bunlar geldi bende bir türlü bunları beğenemiyorum

neyse kızlar bnm fikrim bu işte duvar ünitesi almak
gümüşlüğe ve konsola vereceğim paraya güzel bi duvar ünitesi alırım
lcd tv.mizde hazır zaten zemuszemus

kız o bahsettiğin vitrin :roflol:
cam kollarına minik patikler asıyolardı :)))
bu moderni :)

hepsini almak zorunda deilsin cnm tekte satıyolar bizde bellonadan baktık bi konsol 2 tanede kaşıklık alıcaz gümüşlüğün birazdaha küçüğünü çıkarmışlar onada kaşıklık diyolar şimdi

kızlar tv ünitesi veya gümüşlük konsol vs.salonun büyüklüğüne bağlı nasıl denk geliyosa o şekilde
ayarlarsınız diye düşünüyorum.

hadi hayırlısı olsun canım
en azından hangi ay olduğu belli

bnmkide herün arıyor ama annesiyle 2-3 dk ancak konuşuyo
benle bi 10-15 dk yı buluyoz
ilk zmn bende bi kere dedim öle neden aramadın diye
aynı cvp aldımkaydirigubbakcemile3
şimdi sesimi çıkarmıyom, bi aradımı uzun konuşuyos die :roflol:

günaydın herkeseee bayanssulusmile

Çilek im tamam işte vitrini anlattım dediğin gibi bu moderni daha güzeli ama onu anımsatıyo işte kaydirigubbakcemile3

saolun kızlar bu televizyon üniteleri çok uygun tam benim istediğim gibi...
Biz biraz farklı bir ev düşünüyoruz, mesela bir çok kitabımız var ikimizinde evimizde küçük bir oda olursa oraya kitaplık, sandık ve minderler koymayı düşünüyoruz şark köşesi gibi...
Evlere baktığımda hep aynı modelleri görüyorum, ben farklı bişeyler istiyorum, bunada gümüşlüğü almamakla başlayabilirim sanırım, umarım istediğim gibi yapabilirim. 3+1 ev olursa yapabilirim diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…