-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

kız bırak napıcan hizmetçiyi aaaaa
10 parmağında 10 marifet kızım bişi olmaaz
Bende nişan tarihi için öle demiştim ileri atılmıştı benim lafımla 8 ay sonraya kaldı yaklaşık 1 hafta konuşmadı benimle ama sonra düzeldik aynısını düğün tarihi içinde yapmaya çalıştım seni öldürürüm dedi tırstım bişi demedim kaydirigubbakcemile3

Evlen evlen ortaklaşa yaparsınız yemekleri

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
ne kadar alıyosun bimden komisyon olarak söyle artık
bu reklamlar için
delikafadulden
:roflol: :roflol: :roflol:keşke alsam zengin olurdum şimdiyesempatiksalakcinni
biricikm ne zaman geliyomuş bim hemenkaydirigubbakcemile3 binamızın karşısında daliyim

bu cuma canım fiyat uygun ama çift taban değil malesefCADIARZU

kısım ya bende şimdi seni sordum ya nerdesin sen özledim Şeniz

Kuş bende özledim ya:d
Çilak Allah cızırtını askerdeki çocuğa daa ebesine mi gün veriyosun. Tamam de sen gelince bakarız elbet de:KK70: Ama bu yemeğe bir çözüm olmalı yaw gerçektendede bende muzdaribim nan hani ekmek yapma makinaları varya aynen o gibi yemek yapma makinaları çıksa ne süper olurdu yaw içine soğanı,nohutu at yarım saat sonra mis gibi yemek çıksın meydana :roflol:

Kuş bende özledim ya:d
Çilak Allah cızırtını askerdeki çocuğa daa ebesine mi gün veriyosun. Tamam de sen gelince bakarız elbet de:KK70: Ama bu yemeğe bir çözüm olmalı yaw gerçektendede bende muzdaribim nan hani ekmek yapma makinaları varya aynen o gibi yemek yapma makinaları çıksa ne süper olurdu yaw içine soğanı,nohutu at yarım saat sonra mis gibi yemek çıksın meydana :roflol:

puhahahahhahaaaa:roflol::roflol::roflol::roflol:
kısım katıla katıla gülüyorum ha :roflol::roflol::roflol:
acayip fikirler var sende

manyak bişey olurdu ya
yemek yapma makinası :lepi:

napim ya ekiim ayında olsun düğünümde
yapacak bişey yok :roflol:
düğünden kaçan kız :roflol:
ya onu çok seviyorum
onunla bi evi yastığı yatağı paylaşmayı çok istiyorum da
benden ev hanımı olmaz ama ya :roflol:

Aynen kuş orjinal şeyler var mesela bileğinde saatin içine minik bişey takılacak tvyi,lambaları,ocağı kısaca elektrikli aletleri yattığın yerden bi dıttttttttttttttttttttttla kapatıcak popişkonu kıpırdatmana gerek bile kalmicak aşkitoma diyomda sen bu üşengeçlikle napcan diyor :KK70:

Kız al beni vur sana zaten sorumluluk duygum sıfırdır aynen bu evmiş, geçimmiş,düzenmiş, yemekmiş napcaz aga yaww hani senin gene açık tarih benim tarihde belli tırsmıyor diilim yaw.sempatiksalakcinni

ben korkmuyorum hiç çok çeşit öğrenilmez ama bilindik yemekler yaparım temizlik düzen desen çok şükür üşengeç deilim evlenmeyin o zaman hiç kaydirigubbakcemile3 ev yemek vs. geçtik eşi mutlu etmek var :p

ben korkmuyorum hiç çok çeşit öğrenilmez ama bilindik yemekler yaparım temizlik düzen desen çok şükür üşengeç deilim evlenmeyin o zaman hiç kaydirigubbakcemile3 ev yemek vs. geçtik eşi mutlu etmek var :p

:eek:klava::eek:klava::eek:klava:a.s.:roflol:

dur kız hemen dövmeee kaydirigubbakcemile3 eşin seni kovalar 2 gün aç bırakırsan çocuğu kaydirigubbakcemile3

Kız al beni vur sana zaten sorumluluk duygum sıfırdır aynen bu evmiş, geçimmiş,düzenmiş, yemekmiş napcaz aga yaww hani senin gene açık tarih benim tarihde belli tırsmıyor diilim yaw.sempatiksalakcinni

yok annem o kadar değil kaydirigubbakcemile3
ben severim temizlik yapmayı toz almayı süpürmeyi
ütü yapmayı bunları severim ama iş yemeğe gelince çok üşeniyorum :roflol:
ya oda herhalde kendime ait mutfağım olursa belki istekle yaparım :eek:
hamur işi kek pasta severim yapmayıda yemek yapmayı bilmiyorum ya cokacimcoookama yemesini iyi bilirim :roflol:
kocamıda mutlu etmesini bilirim :jeyyar::jeyyar:kaydirigubbakcemile3
ne yapalım bacım başa gelen çekilir kafamçokkarıştı

bide evlenince 10 yıl kdr çalışacağımı bildiğim için bana biraz zor gibi gözüküyo herşey.

Eneee çilek sen o zaman durma doğru askeriyeye koş kociş adayına de ben hazırmışım meğer:) hatta oradan gün alın bi hafta sonu nikahlanın:KK70: Korkmana hacet yokmuşş kaydirigubbakcemile3

Hmm evet o şekilde yapabilirim.Ama şimdilik zaten çok harcama yapıyorum çeyizi tamamlıyoruz çünkü en iyisi böyle evlenip ayda bir bu tarz kostümlerden almak hem heycan bitio diyolar ya ortamı ısıtırız kaydirigubbakcemile3

hee farklılık olur her ay bi tene alırsın işteolumunekankayizsmile

Bebelerrrrrrrrrrrr napiyonus annem. Ösledim ama

napalım oturuok kaynaşıoyokolumunekankayizsmile

selam kızlar a.s.
esra çok geçmiş olsun cnm bnmde sol silüsüm tıkalı kafamçokkarıştı
aldıklarını güle güle kullan :nazar:
eregli nerde bu arada yaa :sm_confused:
nişanlımda bana bozuldu biraz sanırım ya :1closedeyes:
şimdi bzm düğün tarihi ekim başlarıydı bende dedim ki seneye evlenelim yani ekimden 6 ay sonra falan nisan-mayıs gibi işte 2011 de :)):nazar:
bozuldu bana yaw kötükedihüso

napim ya o zaman yemekleri o yapsın :dilcikar:
herhalde ekim gibi evleniyorum :asigim:
bana hizmetçi lazım yabayanssulusmile

sana hizmtmçi değilde hzmetçi kıyafeti alsak en seksisindensempatiksalakcinni
kız ben de bilmiorum yemek yapmayı ama öğrenirim
bi kaç teşebbüsüm oldu sonuçları da gayette iyiydi
demekki yapabiliyorum dedim saldım:nazar:
ha bi de annem çok karışır mutfak da ondan girmiyorum mutfağa ben ama onlar tatile gittiğinde yapmıştım geldiklerinde yemişti beğenmedim demediğine göre beğenmiş annem de yani başarılı olunuyor bir şekilde:)
bunun için evliliği geciktirme canım
evinde tek kalınca mecbur yapıyorsun
üstüne kimseye de hesap vermiceğin için kötü olduğunda malseme boşa gittiğinde daha da rahat olursun

ben geldim
kızlar bi yemek yapmayı bilmiyonus die evlenmicenizmi be
kaç tane arkdşım yumurta kırmasını bilmeden evlendi
zmnla öğrendiler
korkmayın okadar
bana çok zevkli geliyo yemek yapmak
çilek kız ertelenirmi hiç tarih
anam bana yarın deseler hayır demem valla :roflol:

azcık karikatür ekliyim keyfimiz şenlensin breee
ama azcuk şey karikatürler:)))

hele bu son olana koptumkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
heee kızlar haksızlık yaptım herhalde ben
akşam 5 de arıyım ben bi askeriyeyi :roflol:
hemen gelir gelmez evlenelim diyim :roflol:

haha lepik çok aip ilki :p ikincisi de nie tüketmek istyoanlamadımkaydirigubbakcemile3

Ayh benim nişanlım kapalı çarşıda çalışıyo bazen dayılarım takılır bi tane rus hizmetçi yok mu diye çilek im bak lepikin dediği gibi hizmetçi yerine hizmetçi kostümü alalım kaydirigubbakcemile3

Üff şu şafak bi tam 4 aya düşmüyo ayar oldum

X