-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

trabzona gidiyorum canım. ev falan ayarlıcaz eşyalar falan işte. düğün yaza.
güle güle kullan canım çok güzel

arkadaşım karacadan memnun olmayan çok arkadaşın yazısını okudum bu sitede. o nedenle ben almanı önermiyorum. ben şahsen karacadan hiç bişey almadım çeyizime. yemek takımı alacaksan kütahya, güral veya porlandı tercih et. tencere ve çatal bıçak olarak da hisar veya jumbo yu tercih et derim ben

güzelmiss cnm ya tam benlık seylerr haha
zeynepcım h.buldum cnm

bole bı modelmı ıstıyosun cnmm daha guzellerı varda bulamadımm

ayyy cnm hayırlısı olsun.
üzülmüşsündür tabii nsl alışmışlardır bir de sana.
ama eşinin yanına gidiyorsun artık. hasret bitioooo.

nihal evet tatlım o tarz bişiyler istiyrm etekleri böyle olsun çok hoşuma gidio böyle.

pınar canım hayırlı olsun b.eşyaların

ne zamandır giremedim yaa hem ders yapıyrm hem çok soğuk.
kış bitsin artıkk

zeynep teşekkür ederm canım sen neler yaptın neler aldın uzun zamandır görüşemiyoruz.

kızlar çok kar var bizim sokakda , ki burası birde yokuş, iki sene önce kar yağdığında popo üstü düşmüştüm sabah işe giderken
yarın nasıl inicem hiç bilmiom

slm kıslar nasılsınız nette sorun vardı 2 gün giremedim aklım hep sitedeydi özledim sizi kimse girmemiş topiğe

iyiyim pınarcığım kar ile boğuşup duruyoruz.
çatı katı odam buuzz gibi giremiyrm bile
bizde de böyle kar yağmazdı ilk defa bu sene oldu. daha da kar gelicekmiş umarım çabuk gider artıkkk.
pınar canım alamadım bişeyler bu aralar soğuk ya çıkmaıyrm dışarı.
kızlarr sevgililer günü gelioo ya ne yapsam acaba siz ne düşündünüz ?
birde netten almak istiyorum.ama korkuyrm yaaa.

Son düzenleme:
zeynep ben iki sene önceki sevgililer gününde böyle bir kol düğmesi yaptırmıştım , bayıldı nişanlım hep kullanıyor. çok güzel ve anlamlı bir hediye oluyor tavsiye ederim yaptır

pınar bende bunun takımını aldım kol düğmesi gravat mendili takımdı çok hoştu o zaman o da çok beğenmişti ama bu daha değişik
gümüş alıcam ama bak bişiy sorcam eltimler nişanda altın kol düğmesi taktı şimdi benimki olmaz mı.
ya gördü de aldı der diyenler var ama kol düğmesi çok hoş bi hedie gelio bana hem bu isme özel farklı bişiy ne düşünüyrsun

off tatlım senin eltin normal biri değilki , der valla ..

ama umursamam diyosan al , dediğim gibi baş harflerinizden yaptıracaksın kişiye özel birşey olacak.
Çokda güzel oluyor ama ne biliym sen bilirsin, başka alternatiflerde düşün, içine sinmezse gene kol düğmesi yaptırırsın

ben çok yapıyorum netten alışveriş bi problemle karşılaşmadım henüz canım
iyi düşünmüşsün bu kalpli kutuda çikolataları

ben ne yapsam bilmiyorum
geçen sene atkı ve bere örmüştüm
önceki sene kol düğmesi.

ee ne yapcam bu sene ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…