-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

canım bende araştırdım sağlık ocakları hepsi farklı şeyler söylüyo biz kartal belediyesine başvurcaz nikah için nişanlımın ikametgahı orada sadece tek bi sağlık ocağı var kartalda bu işlemi yapan orayıda dün aradım gelceksiniz kan alcaz sonra diğer tahliller için özel labaratuvara yönlendircez verem savaşda film çektirceksiniz ücretide gelince konuşuruz dedi ve kapadı nişanlım önümüzdeki hafta müsait bakcak bi o bende izin alcam. yarında fotoğraf çektircem başlayalım artık sağol bebişim

canım bizde kartal belediyesine başvurduk yaklaşık 1 ay önce.. en pratiğini anlatayım sana... sabah erkenden başla işlemlere.. önce belediyeye ikiniz gidip form alın.. sonrada sağlık ocağına koşun. orayada başvuruda bulunacaksınız.. form alıcaksınızz.. ve hemen toprak yoldaki verem savaşa gidin.. saat 11 den önce gidinki sonuçları aynı gün alabilesiniz.. ordan çıkınca 13,30 a kadar bekleyeceksiniz.. sağlık ocağı biz gittiğimizde nikah işlemleri için kendisi kan tahlili yapıyordu.. ama son günüydü.. özel hastane şart değil.. şimdi nereye yönlendirirler bilmiyorum.. kan tahlillerini ve verem savaştan saat 13,30 da aldığın raporla beraber sağlık ocağına onaylatıyorsun.. sana veridği raporla ve diğer evraklar ile evlendirme dairesine gidiyorsun tekrar... biz yaptırırken sadece verem savaşa 10 -15 TL gibi bir rakam verdik.. onun dışında bir ödeme yapmadık canım... şimdiden kolay gelsin.. ama bu arada kartal civarındaki özel hastanelere bir sor fiyatlarını...

ayy bugün de kimse yok
ne sıkıcı bir gün ya
sabahtan beri karla karışık yağmur yağıyo
yarında -8 drc soğuyacakmış marmara -tatlicadiarzu-

çilek kız doncanız ya oralarda
ay havalar böle olduya hep kardşm aklıma geliyo
nasıl gelecek diye
hayırlısıyla bi gelseydi

Evet ya nişanlım ile hiç kartopu oynayamadım.Yağsın da oynayalım kesin beni yener o.guclubacismile

iyiym canım çok saol :-)

Hoşgeldin lepi behlülü izlemen kötü olmuş yav internetten de izleyebilirdin o bölümü ders çalışaydın keşke inşallah çok kolay olur sorular geçersin zorlanmadan :)

iyiki çalışmamaışım çalışsam üzülürdüm hahaaklinialirimsmile

Ada cım düz pano yerine kalpli pano oluyor.Üzerine resimler iğneleyip notlar yapıştırabildiğim bişey istiorum ama kalp şeklinde olsun boshayallersmile
Lepicim gösterdiğin model çok güzel yahu dantelli filan bayıldım =)

iveet dantelil çok şugarbayanssulusmile

kızlar ne sınavı var bugun

benim sınavuım var kızkaydirigubbakcemile

ben oynamayalı 4 sene anca olmuştur
bi ara bikaç yıl üst üste yağmıştı buraya
bol bol oynamıştık
bizim buraya pek yağmaz
anneanneme gideriz genelde kar yağdığında
ki şuanda kar altında kalmışlar
çok soğukmuş hava kaydirigubbakcemile2

Kızlarrr yardımm !!!
karacadan çeyiz seti almayı düşünüyorum içinde yemek takımı,tencere takımı ve çatal bıcak takımı var bu 1.400 + ben bide kahvaltı takımı ve günlük yemek takımıda alıcam hepsi birlikde 1650 ediyooo hepsinide çok beyendim vede karacada çok seçenek var hepsi içime sindi resimlerinide paylaşırım bi arada ama bide size soruyim dedimm ne yapsam alsammı kalitesi sizce nasılll ?

kızlar bu arada beyaz eşyalarımızıda aldık
hepsi bosch
sadece fırını almadık onu arçelikden alıcam

slm kızlar.afyonda son günüm. eşyalarımı evimi topladım. çocuklarımla vedalaştım bugün ağladık hep beraber. hatta küstüler bana gidiyorum diye. 5 şubatı bekliyorum artık eş durumu istedim sonuçları beklicem.

kıs emmn
nasıl gidiyon nereye gidiyon
düğün ne zamandı ki

netten bulayım modelleri eklerim canım

buzdolabı 49a03
MCSA035945_KDN49A03NE_def.eps

bulaşık 33e02
MCSA035648_SGS33E02TR_def.eps

çamaşır 8 kg
MCSA038802_WAS20361TR_def.eps

X