-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

morluda cok guzelmıs cnmm onuda cok begendımm ben sonuncusunu

kızlar sizde bakın siteye sürekli yenileniyor sanırım tükendi görünen bazı modeller şimdi var görünüyor

tükenenler yenileniyorsa çok iyi gerçekten güzel ürünler var ama karar vermek zor

işte veremiyorum offf ya ne zor bir şey böyle seçmek neyse 2 tane alacağım ve sanırım son eklediğim 2 nevresimi alıyorum kızlar turkuaz-kahve ve pembe-siyah olanı

hımm biliom orayı:))
turkuaz al ya
daha güzel duruo turkuaz kahve
aynı desen mi alcan sen iki tane

kızlar en sonunda verdim siparişi bakalım nasıl bir şey gelecek geldiğinde sizinle paylaşırım kızlar güvenilir bir site alın diye falan söylerim artık inşallah ayyy çok merak ediyorum nasıl bir şey gelecek yani renklerin canlılığı falan resimdeki gibi mi,umarım öyledir... hıııı söyleyeyim unutmadan turkuaz kahve olanı sadece istedim pembeliyi de verecektim ama aynı desen almak istemedim sonradan kızlar.

hemen not ettim canım yerimseniben

Nisan mustafa cecelinin şarkılarını ve funda ararın şarkılarını da atabilirsin ?

hadi güle güle kullan adacım
gelince haber verirsen bizde o siteden yararlanırız :)
nisancım bide ttnet müzik portalına girdin mi yeni albümler var ordan dinle dinle indirip yükle

bencede cnm aynı desene gerek yokkk
lımangodan ben paspas aldım :):):):)
guvenılır kar nosu verıyosun yaa o konuda ole evet cnm

teşekkürler kızlar
bi bakayım bakalım ttnete

adacım yokmu bu markayı bulabileceğin biyer
ben bu markayı yılbaşından sora aldım
3adet nevresim 120 tl
resimde eklemiştim, hatta şaun albümümde var
yani kargo filan uğraşmaz daha çeşitli desenlerde de bulabilirdin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…