-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Nihal :) çok beğendim geceliklerini ben hep normal şeyler buluyorum bir hizmetçi ve hemşire kostümü alamadım :kedi: nerede buluyorsun söyleyebilirsen sevinirim boshayallersmile

iyi geceler kıslar nasılsınız
nihal çeyizlerin çok güzel alla iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inş geceliklerin çok seksi kıss:kedi: ben giyemem onlardan utanırım bi bohçada alınanlar var kendim almadım hiç 6 parça saten takımla kilot sütyen takımı var aklet kilot takımıda almışlar ama beraber almadığımız için bilmiyorum modelini

Nihal :) çok beğendim geceliklerini ben hep normal şeyler buluyorum bir hizmetçi ve hemşire kostümü alamadım :kedi: nerede buluyorsun söyleyebilirsen sevinirim boshayallersmile

saolun kızlarr hilalcim ben sana ozel mesaj atarım reklam olmasın sıtenın adı

nihal satışlar patilicak senin yüzünden
komisyon al
bişiyi beleş versin bu satıcı sanaaklinialirimsmile

buarada
500x500.png

ahanda bu çaydanlık benim takip ettiğim bi sitede 39 lira
isteyen falan olursa yazarım sitenin ismini:))
not: herhangi bi kazancım yoktur amaç çeyize destek hehe

çom şirin kız nie öle diosun
yakıncan görmüştüm çok tatlı:))
ama kibar davrancan cam sonuçta:)

hilalcım mesaj atıcam ama su 600 sanıyelık olayı varyaa delı edıo benıı

lepiii hee dur kız diyiverimmkaydirigubbakcemile3

hehe tamam canım beklemedeyim kaydirigubbakcemile2
Lepi çaydanlık güzel de cam olması işi bozuyor başka ürünleri de vardır senin o sitenin adres rica ediyorum opuyorumnanaktan

kızlar selam a.s.
kız lepi ne seksi çaydaklık öyle :roflol:
gözümün önüne kötü şeyler geliyo :roflol:
nihal çeyizlerini eklemişsin sanırım güle güle kullan bakıcam şimdi geri sayfalara
nisan mp3 güle güle kullansın kıraçın şarkılarından at :)
nişanlım askerdeyken kıraç.ın senden başka şarkısını dinleyince çok ağlamış :KK43: :çok üzgünüm:
hadi '''bana candaan bir kez aşkım diyen mi vaar senden başkaaaaaaa'''
diye nakaratı varya :asigim:
,

X