-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

olur öle arada kaydirigubbakcemile2
hadi ben yatar
geç bile kaldım
sabah ayılamıyom sora :roflol:
iyi geceler

Nhl uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:d
Hepsini güle güle kullan şimdiden

Son düzenleme:
ayy sonunda uycam
hoca sınavı eve verdi
anam ağladı he
epeydir böyle çalışmamaıştım unutmuşum ders çalışmayı:))
kaldı son iki heheolumunekankayizsmile

nihal kız sen böle şeyleri ne güzel alıon kız
ben de alacam da nasıl alacam off off
hoi bunlar şimdilik bana çok cesur zaten bazılarını doldurcak şey yok hehekaydirigubbakcemile3

saol ereglıı tesekkurler
cnm ben sana derım nerden buldugumu ozelden bı ara lepıcımm bende dolduruyo tasıyoo bıle :):):)

iyi geceler kıslar nasılsınız
nihal çeyizlerin çok güzel alla iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inş geceliklerin çok seksi kıss:kedi: ben giyemem onlardan utanırım bi bohçada alınanlar var kendim almadım hiç 6 parça saten takımla kilot sütyen takımı var aklet kilot takımıda almışlar ama beraber almadığımız için bilmiyorum modelini

günaydın kızlarbayanssulusmile
sizden bişicik rica edicem
nişanlım mp3 player istedi. bende 14 şubat adına aldım ama nişanlım bilmiyo 14 şubat için olduğunu..
yanınada 2fotoğraf ve ufak tefek bişiler yapıcam.
ben şimdi bu mp3 playerı aldımda 2 gb nasıl dolcak
bana şöle aşk kokulu şarkılar bulmamda yardım edermisiniz opuyorumnanaktan
gün içinde aklınıza geldikçe yazarmısnız yada oan dinlediğiniz e hoşunuza giden şarkılar
yada yeni çıkan güsel albümler varsa
nişanlım öle pek şarkıcı ayırt etmez her telden çalarız biz kaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlar nasılsınız

Nisan aldın mı cnm hadi hayırlı olsun ben hep slow dinlerim bir kaç parça önerebilirim :-)

Mervecik şimdi inceledim verdiğin linki banyo setin çok tatlı nereden ne kadara aldın canım ?

Mervecik şimdi inceledim verdiğin linki banyo setin çok tatlı nereden ne kadara aldın canım ?

ya ben onu tuzluya aldım bıraz:) antalyada bı ceyız magazasından aldım gencerler dıye bı yer butun parcaları cöp kovası felan 200ü buldu belkıde gectı.parca fıyatı satıolar.ne bılım sabunlugu 22 dıs fırcalıgı 30 çöp kocası 50 böleydı fıyatlar 7 taksıt

Hmm anladım canım tşk ederim koçtaş ver ikea da bulunur sanırım ordakilerde parça parça satılabilir bir bakmak lazım güle güle kullan :)

ya ben onu tuzluya aldım bıraz:) antalyada bı ceyız magazasından aldım gencerler dıye bı yer butun parcaları cöp kovası felan 200ü buldu belkıde gectı.parca fıyatı satıolar.ne bılım sabunlugu 22 dıs fırcalıgı 30 çöp kocası 50 böleydı fıyatlar 7 taksıt

akannehirakannehirakannehir akannehir akannehir akannehir akannehir akannehir

X