-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

Ada tatlışım senin mobilyalar alınmıştı di mi bebek kuş kaça ve nereden ve ne aldıydınız ?j

yaramazmı arıyo bılıomkı sen benı cok sevıon bılıomkı dıo:)ben gecelıklere bakım yıne dalarım orta yerden sohbete

Edinmek lazım :roflol::roflol::roflol:sositososito

yavrukuşum biliyorsun biz herşeyi kendimiz alıyoruz kayınpeder elini cebine atmıyor bir sehpa bile almadı yani öle olunca bizde güzel,kullanışlı aynı zamanda da uygun şeyler alalım dedik.

salonuma l koltuk aldık yataklı 1,100 Tl oturma odasına kanepe aldım kıpkırmızı süper yanlarında kol koyma yeri yok klasik değil 2 adet böyle uzun silindir gibi yastığı var 220 Tl bunlar galeri irfan dan alındı yatak odamı annemler aldı 2,800 Tl yemek odası da bahçelievler de yeni açılan E-5 kenarında bir carrefour var onun arkasında spot mobilyacılar varmışoradan tamamen tesadüfi bir şekilde dışarıda 1,600 Tl olan modeli sıkı dur 750 Tl ye aldık :)

bak herseyı kendınız yapıosunuz allah yardımedıo cıkarıo karsınıza.ben yatak odasını 3e aldım.yatagı ve bazası dahıl.köse takımını 2300e aldım2 kanepe aldımonlarda 1000 tl.yemek odası almadım henuz masa sandalye aldım sadece.evın durumuna göre sadece konsol almayı dusunebılırım

18 parça güral porselen yemek takımı
49 tl nasıl sizce uygun mu pahalı mı

Adamm tatlı kuşum çok iyi almışsınız. Allah'ım güle güle kullanmayı nasip etsin senin kayınpederinden ümidi artık ben bile kestim kusura bakma bitanem ama Neyse onunda vardır bildiği bişey.
Siz hallettinizya herşeyi Allah'a şükür. Bir ara müsait olunca fotolarınıda çek bebem.
Nisan kuşşş ya ben çokkkkk sevindimmmmmmm canım.

Hejar ben fikirsizim ama geçen topicte kızlar aynı fiyattan bime gelenlerden almıştı sanırsam.

Canım sende iyi almışsın güle güle kullan hepsini şimdiden.
Ben uygun ürünler arıyorum evimiz için mobilyaları nişanlım alacakta biz ödeyeceğiz. Hatta yarın inegöle bakmaya gidiyorum fıstıklar dua edin bana nolur yarın hava güzel olsun yoksa bizimkiler yollamaz.

hoşgeldin o halde şekercik ben seni az çok biliyorum zaten sonunda isteme oldu mu balım hallettiniz mi sorunları

evett cnm bende senı bılıomm hosbulduk cnm evet cok sukur hallettık mayısta gelıolar hayırlısıyla ıns

buyur nihalcim hoşgeldin aramızahihoyyyt
bekliyorum resimleri albümüne baktım ama göremedim nedense

nihalcim hoşgeldin kıs
nassın
gördüm çeyislerin hepiciğini

nhl-frk çeyizleri göremedimmmmmmmmmmm. Hoşgeldin bu ara.

canım merhaba...
bende baktım ama göremedim

kızlar hosbuldukkkk
ceyız ozel albumdu o yuzden goremedınız ama sımdı onu herkeze acık yaptım kızlar bakabılırsınız

sağolun kızlar

merwecik ne güzel sizde halletmişsiniz

ereğlim hayırlısı olsun şimdidedn

nihalcim çok ama çok sevindim balımmm

hejarım bilemedim ki şimdi iyi mi pahalı mı net te bir fiyat araştırması yapsan kuşum

inegölın mobılyaları cok saglam oluyo dıe duymustum bırde cok oldugundan uygun fıyatta kalıtelı seyler bulabılrısınız allah yardımcınız olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…