-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

az önce nişanlımın işyerini aradım sekreterle konuştum benle işbirliği yapacak 29 ocak sevgilimin doğum günü kargoyla işyerine göndereceğim ama o gün gececi olabilir ben de 28 inde göndericem kız 29 u sabahı teslim edecek kendisine :) bir mektup yazacağım,resmimizi çerçeveye koyacağım bir de süslü kurabiyeler ekleyeceğim :)

slm beren hoşgeldina.s.
az önce nişanlımın işyerini aradım sekreterle konuştum benle işbirliği yapacak 29 ocak sevgilimin doğum günü kargoyla işyerine göndereceğim ama o gün gececi olabilir ben de 28 inde göndericem kız 29 u sabahı teslim edecek kendisine :) bir mektup yazacağım,resmimizi çerçeveye koyacağım bir de süslü kurabiyeler ekleyeceğim :)

ooo güzel sürprizmiş:asigim:

berenB seninle tanışmadık biz herhalde nişanlı mısın sözlü müsün balım,düğün ne zaman hayırlısıyla ? ben nişanlıyım 11 temmuzdan beri 24 nisanda da kısmetse 6 yıllık sevgilime kavuşucam sonunda :)

bızımkının ıslerı cok yoğun bıraz ıhmal edıo benı bende dun ınternetten cıcek aldım yolladım ısyerıne.kaktus:) yazdımkı benı bıraz daha ıhmal edersen olacakları sen dusun artık.kaktus dıye uzulme guzel bır anlamı var hayatın tum zorluklarına ragmen senınle yaslanacagım herseyım:))yazdım gıtmıs ıste bızımkı yemekteymıs arkadasları almıs cıcegı sana kaktus geldı felan demısler hoşuma gıttı benım bıle:)

kızlar bende ceyız hazırlıyorum demıstım zaten aranıza kabul ederseneız ceyızlerımı paylasıyım ama albume ekledım zaten ordan bakabılırsınız

hoşgeldin o halde şekercik ben seni az çok biliyorum zaten sonunda isteme oldu mu balım hallettiniz mi sorunları

ereğlimmmmmm hala çatlıyon mu balım kaydirigubbakcemile3 yoksa nisancık söyledi mi :)

Demedi hala tatlımmmmmmmmmmmmmmmmm Adacıkkk önceki gecelikleri gördün mü çok güzeller ama ascık ayıplar :roflol:
Nisan kız :eek:klava: a.s.

merwecikkkkkkkk kuşum buldum seni ahanda burada napıyon yavrummm nerelerdesiniz

kusum gırıom cıkıom gırıom cıkıom karsılasamıoz:) ben ceyızlerımı yavas yavas duzeltıyorum bazı elıslerının fotolarını cektım ama lanet telefonumun usbsını bulamıom:)buldugum anda sercem hepsını buraya.sen nasılsın gelınlık işi noldu:))

hejar cım nisana sorun ayyy bir şey söyledim vallahi belki nisan söylemek istemez diye yazamıyorum kızlarrrr,ben de başka topikte okudum orda onu uyarmışlar herkese söyleme diye de o da söylemem falan demişte ondan yani ama nisan bilir bizi biz maşallah deriz sadece di mi nisannnnımmm ya gel bir el atttt şu işe kuzummm

hejar cım nisana sorun ayyy bir şey söyledim vallahi belki nisan söylemek istemez diye yazamıyorum kızlarrrr,ben de başka topikte okudum orda onu uyarmışlar herkese söyleme diye de o da söylemem falan demişte ondan yani ama nisan bilir bizi biz maşallah deriz sadece di mi nisannnnımmm ya gel bir el atttt şu işe kuzummm

cnm sorun etme sen o topıcın lınkını atıver:)yeterlı

ereğlim görmez miyim bende de ne ayıplar var aklınız durur süper güzeller :eek:

merwecikkkk anacım bir şey yapmadım desem artık dilek bırakıp sen pataklıyacan beni ama vallahi de billahi de gelinliğe vakit ayırmadım henüz :KK43: ayrıca kaktüs iyi olmuş,işe yaradı mı bari :)

X