-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

arkadaslar ben aslında söyle bişe istiyorum çeyizlerin resimleri ve her resime ait fiyat bilgisi çok merak ediyorum ne kadara patlıyor bu çeyiz olayı????

selam, naber çeyiz güzelleri :KK69:

son ciclerimi gösteriyim size :KK51: :KK71:

Fotoğraf Çerçevesi

wBVFN.jpg

Qz52Dl.jpg

Kurabiyelik, benim aldığım yemek takımıma uygun olsun diye altın reginde

IedT5.jpg

K4ESnl.jpg

Canım bende philips almaya karar verdim azur serisinden 4870 bimekslerde indirimde 210 tl ama teşhir ürünü :KK19:
Kararsızım alıp almama konusunda

teşhirse alma bence canım
bazen vatan computerda indirim oluyor
o zaman ya da netten alabilirsin
eğer görürsem haber veririm
:80:

çeyizci kızlar merhabaaa, bugün anneler günü nedeniyle, english home'da yatak örtüleri %50 indirimde haberiniz olsun..

kızlar Türkiyenin En Ucuz Alışveriş Sitesi sanalreyonum.com adresine bi bakın..ben phillips marka süpürge aldım burdan ve gerçekten çok memnunum hizmetlerinden..mağazalarda en az 350 tl idi ben 270e aldım :) genelde çok ucuz elektronik aletler..bilsem ütümü de alırdım buradan..ayrıca kapıda ödeme opsiyonu da var..ve çabuk teslim ediolar.. :) tavsiye ederim bi bakın muhakkak...

edit: yaa reklam gibi olmuş ama sitenin adını yazınca öle uzun uzadıya bi isim çıkmış..kusura bakmayın ya ben sadece memnun kaldığım için yazmıştım.....

Son düzenleme:
Hey güzel çeyizciler günaydın !
Lepim nirdesin ?
Gtmd bunlarda çok güzel :nazar:
Jean, Takıl peşime naber kızlar ?

Bu hafta yine ufak tefek bişeyler aldım migrostan anneler günü fırsatıyla :KK51:
Kalpli çerezlik ve kahvaltılık-mezelik türü tabak aldım :KK64:
Ekmek tahtasının cam olanından aldım (Kullanan var mı bu arada)
Nihale aldım açılıp ikili hale geliyo :KK64:
Birde bardak altlığı aldım sehpam çizilmesin diye :KK35:

X