-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

GÜNAYDINLAR
topikimize artık selam için gelen bi ben bi tanem var ne yazıkki

kızlar günaydınnn
size güzel bir haber veriyorum grace hamiş ve bir kızı olacak:KK49:
topikimizin ilk bebişi gelio
gerisi düşünenlerin başına inşallahh:KK69:

kızlar hayırlı cumalarrr Rabbim gönlünüzden gecen herşeyi hayırlısıyla versin inşaallah.
benim işler yogun fazla ugrayamıyorum :2: kusura bakmayın işden cıkıp kostur kostur ev işi yemek yap,zor bir okadarda keyifli şükürler olsun:nazar: umarım sızlerde ıyısınız sıcacık yuvalarınızda aksilik yoktur.bugun tam tamına 5 ayım oldu nıkahım olalı haftaya ise 5aydır evımde oluyorum.5aydır evlılık güzel,:KK69:soruyolar klasık soru :KK60:evlılıgı tavsıye edıyomusun dıye.cevabımm evettttttttttttt,saygı sevgı varsa güzel ötesi yok.eşin anlayıslı sende ona karsı anlayısın varsa süper.şükürler olsun eşimi yuvamı sevıyorummm.sevdıgın ınsansen oluyor,sen ıse o oluyosun bir bütün.lepi grace :KK49: imiş ne güzel Allah hayırlı ugurlu etsın darısı bizlere.kıslar baska hamiş varmı aranızda kıpırtılar varmı :KK1:inşaallah dogru zamanda ıstedımız vakıt olur bebişimiz.
speed düğün gunun belli olmus :nazar:Rabbim kolaylıklar versin
lepi senin nasıl cnm evlılık iş arası:KK6:yoktur inşaallah yaramaz durum
herkese selamlarrrr:KK16:
:79:

arzucum Allah mutluluğuna mutluluk katsın :KK69:
Bizim belli oldu 5 haziranda :nazar:

canım Allah razı olsun darısı sana inşaallahh.
senınde azalıyor vakitin son1ayı sayma hiçbişi anlamıcan kosuşturmaca,heyecan vsss.saymıyım :KK9:
gelınlıgını naptın?
evin ne durumda hazırlıklar nasıl
sakın canını sıkma şu şöle bu böleeee.biyerde bişi cıkabılıyor
evinin esıgınden içeri girdinmi sıkıntılarını kapının ardında bırak evıne alma sakın göreceksin herşey bambaska guzel eşin sen ve yuvan.Sevdiğin adamla bir bütün olup yola beraber devam edısınızz.
kalpden dılıyorum cıktınızda yolda Allahım utandırmasın inşaallah hiçbirimizi
:KK54:

canım Allah razı olsun darısı sana inşaallahh.
senınde azalıyor vakitin son1ayı sayma hiçbişi anlamıcan kosuşturmaca,heyecan vsss.saymıyım :KK9:
gelınlıgını naptın?
evin ne durumda hazırlıklar nasıl
sakın canını sıkma şu şöle bu böleeee.biyerde bişi cıkabılıyor
evinin esıgınden içeri girdinmi sıkıntılarını kapının ardında bırak evıne alma sakın göreceksin herşey bambaska guzel eşin sen ve yuvan.Sevdiğin adamla bir bütün olup yola beraber devam edısınızz.
kalpden dılıyorum cıktınızda yolda Allahım utandırmasın inşaallah hiçbirimizi
:KK54:

amin canım inşallah Allah yardım ediyor
ev içinde kredi ile düşünüyoruz inşallah her gün dua ediyorum :KK53:
Çeyizlerim içinde http://www.kadinlarkulubu.com/ceyizimiz-icin-neler-aldik/341997-sipaydi-kendine-ait-dunyasi.html böyle topic açtım. eksiğim varsa söyle canım :KK4:
gelinlikte daha bakmadım 6 ayım var işte :KK59::KK59: bakalım

amin canım inşallah Allah yardım ediyor
ev içinde kredi ile düşünüyoruz inşallah her gün dua ediyorum :KK53:
Çeyizlerim içinde http://www.kadinlarkulubu.com/ceyizimiz-icin-neler-aldik/341997-sipaydi-kendine-ait-dunyasi.html böyle topic açtım. eksiğim varsa söyle canım :KK4:
gelinlikte daha bakmadım 6 ayım var işte :KK59::KK59: bakalım

İnşaallah canım İnşaallah.bizde istiyoruz ev bakalım kredı ile hayırlısı olsun.saglık sıhhat guc kuvvet versin elbett olur inşaallah
tm cnm bakıcam ceyizlerine tecrübelerime dayanarak yardımcı olmaya calısırım
gelınlık diktirceksen şayet sabrın varsa diktiriver.acayip heyecan oluyor her provada adım adım göruyosun nolacak şurası burası böle ayay neyse atlatım ben şükür.dusun son provada:KK1:almıcaktım gelınlıgımı acayip psikoloji değişiyor amanım.şimdi diyom ah gene düğünüm olsa giysem:KK60: süperrrrrrrrr
gelınlık gıymekkkkkk nasip olsun tüm kızlara:nazar:
speed 6ay ne az ne cok canım dıkımmı olcak hazırmı karar ver benim 3 ay gibi dilikmişti.ama 1ayada cıkartılar yaz donemı malum senın randevular öncesınden baya ayarlanır.

arzucum ben nişanlığımı diktirdim gelinlik için aklımda fikir yok :KK59: bilmiyorum :KK19:
bakıcam duruma göre artık hazır beğenmezsem diktiririm yine şubat gibi falan başlarım diyorum :KK66:
bakarım duruma göre hallederiz.
çeyizleirmin çoğu bitti işte ufak tefek kalanlar var 2011 girdikten sonra asıl zaman geçecek biliyorum.
Daha strese girmedm istemiyorum da girmek:KK68:

arzu ben de tıkırtı bile yok:KK53:
Allah isteyenlere versin inşallah
ben de istiyorum da bizim için vakitsiz olur sanırım
zamanı gelince olsun inşallah
evlilik güzel bencede
ben alıştım eşime evime yemek yapmaya...
sipit
6 ay hemencecik geçer emin ol
çeyiz tamam sen artık gelinlik düşün yavaştan yavaştan
sizlerde güzel evlilikler yaparsınızda yazarsınız vakti gelince buralra
öpüldünüz hepiciğinizz

X