-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

:roflol: :roflol: lepi sayfayı bi açtım baykuş korktum ya

ay lepi bu ne yaa
sabah sabah ne oluyrz dedim karşıma çıkınca

Haha ben bu gün geç kalktım Lepim ama bay baykuşu sevdim :KK70:
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
ben de bayıldım buna
sabah baktım baktım güldüm
dedim kızlarda görsünkaydirigubbakcemile2
ne güzel bıyıkları vaa dimii
bazı insanlardan da daha manalı bakışları va Allah va şimdivereliniortak
istanbul kavruluyor arkadaşlar şuan şoktayım 41 derece diyor tvlerakannehir

Sen yağmur ol, ben bulut. Sen yağmur ol, ben bulut. Maçkada buluşalım. Maçkada buluşalım.... Nakarat haha:KK70:

sar beni yarim dola beni yarim
kaç benden yerim ısırırım seni yarim
muhahahahaaa:KK1:

patlama nan ben brdayım
senınde eşin çalışıo bugün demı:nazar:
genede eşini görebılıon ben ne edım
sabah 7de yolcu edıom gece 2 de gelıo ancak

offf benimki de akşam 10 da geliyor patladım evde yaa bir an önce okullar açılsın öğrencilerime kavuşayım iş başlasın artık vallaa 1 ay ev hanımlığı yetti bana :sinifsinif:

1 ayda usandınn demek
aynen hee
bende kısmetse yarın başlıyomm
ıst da nerde örtmensın:hulya:anadolu mu avrupa yakasında mı

offf benimki de akşam 10 da geliyor patladım evde yaa bir an önce okullar açılsın öğrencilerime kavuşayım iş başlasın artık vallaa 1 ay ev hanımlığı yetti bana :sinifsinif:

opuyorumnanaktan

1 ayda usandınn demek
aynen hee
bende kısmetse yarın başlıyomm
ıst da nerde örtmensın:hulya:anadolu mu avrupa yakasında mı

böcüğüm hayırlı olsun kız nereye başladın aldın mı paranı o pisten?bende anlaşma imzaladım haftaya başlıyorum opuyorumnanaktan

maltepe anadolu yakasında böcük..

fasulyayıCADIARZU nasıl pişiryorsunuz bakayım zeytinyağğlıyı?

bildiğin anam babam usulu sonra soğutuyorsun adı zeytinyağlı oluyor ,ben şöyle yapıyorum canım

Fasulyeler kenarlarındaki kılçıkları çıkarılarak ayıklanır. Ortadan ikiye kırılır, bol suda yıkanarak temiz suyun içinde bırakılır. Orta boy tencereye yağ konur. Rendelenmiş soğan, rendelenmiş domates konur. Suyun içinden alınan taze fasulyeler eklenir, tuz ve şeker ilavesiyle ocağa konur. 10-15 dakika kısık ateşte su ilave etmeden tahta kaşıkla karıştırılarak fasulyelerle domates soğanın iyice hallolması ve suyunu çekmesi beklenir. Sonra fasulyelerin üzerine bir parmak çıkılacak şekilde sıcak su eklenerek pişmeye bırakılır. Pişen fasulye yemeği söndürülür ve soğumaya bırakılır.

Not : Bütün zeytinyağlı sebze yemekleri tencerenin kapağı açılmadan soğumaya bırakılırlar. Eğer taze fasulye düdüklüde pişirilecekse işlem aynı yapılır. 1 su bardağı sıcak su eklenir, 15 dakika kaynatılır.

hehh doğru yapmışım vallaa şimdi tattım tadı tuzu yerinde şükür ,ilk defa deniyorum çünkü teşekkürler tatlım...vereliniortak

jean
kolay gele
ne renk yapıyon evını
yok paramı alamadım henz:nazar:
bı kolejden haber beklıyodm geldı çok şükür bıkaç gün eğıtım sonrada işbaşı ınş

X