-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

karşı taraf arasın canım
arayıp sorsıunlar neaman gelelim nezaman uygunsunuz dye
bu psikoloji bütün ailelerde oluyor heralde:KK70:

çilek hoşgeldin canım

esracım bılmıyorum ya stres var babmla konustum abımde bılıyo artık olumlu cvpta aldık ama sonra tepkıler degıstı soka gırdıler tavırlılardı dun aksam babmla bıdaha konustuk nasıl oldugunu cozemedım umarım gerısı cabuk gelır canım :KK43:( cok bekledık baslasın sıtıyorum artık bızım telaslarımzıda hayırlısıyla

çilek hoşgeldin canım

esracım bılmıyorum ya stres var babmla konustum abımde bılıyo artık olumlu cvpta aldık ama sonra tepkıler degıstı soka gırdıler tavırlılardı dun aksam babmla bıdaha konustuk nasıl oldugunu cozemedım umarım gerısı cabuk gelır canım :KK43:( cok bekledık baslasın sıtıyorum artık bızım telaslarımzıda hayırlısıyla

hayırlısı cnm babalar kızlarına vermeye kıyamazlar

asgd, esra hb kızlar
esracım bakıyorum albüme şimdi
asgd cnm senin sorunu anlamadım bebem nişan falan mı olacak sizin
erken die mi düşünüyo ailen ?

güzeldi cnm tatilin kötüsü olurmu hiç hemde eşimle ilk defa tatile gittim hemde hiç tatil köyüne gitmemiştim ilkleri yaşadım anlıcağın

güzeldi cnm tatilin kötüsü olurmu hiç hemde eşimle ilk defa tatile gittim hemde hiç tatil köyüne gitmemiştim ilkleri yaşadım anlıcağın

Antalya da tatilin kötüsü olabiliyor şansına yağmur çok yağmamış yağsa kafanı mümkün değil camdan bile çıkartamazsın berbat yağıyor yağmur orada

esracım tatil iyi gelmiş anlaşılann, çokta güzel bir gelin olmuşsunn :))
teşekkür ederim cnm dğün yorgunluluğunun üstüne iyi geldi tabiki dinlenme

Antalya da tatilin kötüsü olabiliyor şansına yağmur çok yağmamış yağsa kafanı mümkün değil camdan bile çıkartamazsın berbat yağıyor yağmur orada

biz ordayken hava çok sıcaktı dönmemize 2 varken kafanı sıcaktan dışarı çıkaramıyodun tam tersi sıcak diye klimayı açtık klimada çarptı galiba tatilin son günü hasta olarak döndüm ist boğazlarım şiş bi halde

X