-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

iyiyim esram
sen telaşları bıraktın bize gittin:)
aklımda bin düşünce bin eksik
geçinip gidioz:KK70:
son aylar çok sıkınıtlı oluomuş bişeyleri yapıp yetiştirme konusunda:)

iyiyim esram
sen telaşları bıraktın bize gittin:)
aklımda bin düşünce bin eksik
geçinip gidioz:KK70:
son aylar çok sıkınıtlı oluomuş bişeyleri yapıp yetiştirme konusunda:)

evet ben kurtuldum o telaştan zaman nasıl geçiyo anlamıyorum dün ay oldu evleneli
son aylar biraz öyle oluo gelinlik provasıydı çeyiz sermeydi eksikleri almak derken zaman nasıl geçiyo anlamıyosun hiç ben düğünden 1 ay önce işten çıktım koşturmacadan bişey anlamadım şimdi evde cnm sıkılıyo

selamlar son 3 gün düğüne heyecan basıyor bazı bazı baznede geçior hiçbişi yokmuş gibi
ayyy bilmiyorum
sanırım korkuyorum düğünden

kızlar günaydın
benim takip ettiğim bi site vardı ya
bu da bugünün fırsatıymışş

Restoran, Güzellik Merkezi, Spa, Spor, Konser ve Etkinlikler Pindirimle - SehirFirsati.com

düğün fotolarınızı yada sevdiğinizle olan fotoları poster yaptımak isteyenlere:)

1278876129190.jpg

Fottom.com'da 50 X 75 Boyutundaki Posteriniz %50 Fırsatla 14 TL yerine yalnızca 6.99 TL!
Deal was successful
Fiyat: 6,99 TL
İndirim 50% Kazancınız 7,01 TL
Bu fırsat için kalan süreniz:

* 15
* 11
* 27

* Saat
* Dk.
* Sn.

86 kişi fırsatı yakaladı!
Günün fırsatı gerçekleşiyor!
Herkesi davet edin!

* Twitter

Fottom.com'da 50 X 75 Boyutundaki Posteriniz %50 Fırsatla 14 TL yerine yalnızca 6.99 TL!
Fırsat Bu Fırsat

* İstediğiniz fotoğrafınızı 50X75 gibi dev bir boyutta, çok uygun fiyatla bastırma imkânı.
* En kaliteli kâğıt ve mürekkep kullanımı ile göz alıcı parlak renkler.
* Fottom.com’un sunduğu çevrimiçi araçlarla, dilerseniz fotoğrafınıza baskı öncesinde birbirinden ilginç etkiler ekleyebilir veya çekim hatalarını düzeltebilir, kesip biçme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Yararlanırım

* ŞehirFırsatınız 16 Temmuz – 16 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
* ŞehirFırsatınızı yakaladıktan sonra mailinize yollanacak Fırsat Kodunuzla Fottom.com’dan %50 Fırsatla posterinizi oluşturabileceksiniz.
* Kargo ücreti alıcıya aittir.
* İstediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz.
* Posterinizi sipariş etmek için 16 Temmuz'dan sonra Fottom.com'u bu link üzerinden ziyaret etmeniz gerekmektedir: /www.fottom.com/sehirfirsati

Türkiye’nin Fotoğraf Platformu Fottom.com’da hiçbir anı kaybolmaz, güzel dakikalar asla unutulmaz. Hayatınızın en güzel dakikalarını ölümsüzleştirmek artık çok daha kolay!

Fottom.com’da 50 X 75 cm boyutundaki posteriniz 14 TL yerine %50 Fırsatla yalnızca 6.99 TL!

Her fotoğraf karesi bir hayat, her gülümseme bir öykü taşır. Siz de gülümsemeleri yakalamaktan ya da fotoğraf karelerindeki öykülerden hoşlananlardansanız, fotoğraf sevgisi farkında olmasanız bile içinize işlemiş demektir.

Fotoğraf tutkunlarının uğrak adresi Fottom.com, kurulduğu günden bu yana fotoğraf alanında yaptığı uygulamalarla adını tüm Türkiye'ye duyurdu. Fotoğraflarınızdan çeşitli baskılı ürünler siparişi vermenize olanak tanıyan Fottom.com'un en sevilen uygulamalarından "Poster Baskısı" sizlere özel olanaklarla yalnızca ŞehirFırsatı'nda!

En sevdiğiniz günleri ve unutamadığınız anıları ölümsüz kılacağınız 50 X 75 cm'lik posteriniz sayesinde duvarlarınızı her zamankinden daha güzel kılabilir ya da sevdiklerinize asla unutamayacakları bir hediye sunabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı konuşturun, fotoğrafınızı hazırlayın ve gerisini Fottom.com'un profesyonel ekibine bırakın. Hayallerinizdekinden çok daha güzel bir sonuç alacağınız kesin!

Hemen ŞehirFırsatınızı yakalayın, yalnızca 6.99 TL’ye sunulan bu müthiş fırsatı kaçırmayın! Mailinize gelecek kupon kodunuzla Fottom.com'dan ısmarlayacağınız posteriniz kapınıza ulaşsın!

bu tarz şeyleri seven varsa baksın derim:)

esra beneim şuan gelinlik siparişi verildi
halılarım tamam ama davetye şeker meker eşya falan yok daha
bunlar gerio beni
benim efendi de rahat hepsi olur merak etme dio
hiç sevmiyorum son an işlerini ama son ana kalcaz:S

sen fotolarını paylaşmadın bizlen canım
niyetin yok mu gari:KK70:D

mglove helecan elbet olur ben bile bazı bazı düşününce heyecan yapıom
senin heyecanlanman gayet doğal
son günler helee...

2665.jpg

opuyorumnanaktan :sm_cool::nazar: - 17 Temmuz - karabocuq - düğün:nazar: :sm_cool: opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan :sm_cool::nazar: - 17 Temmuz - mglove - düğün
:nazar: :sm_cool: opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan :sm_cool:::nazar: - 17 Temmuz - arzu_84 - nikah:nazar: :sm_cool: opuyorumnanaktan
:nazar: - 19 Temmuz - em4561 - nikah

:nazar: - 25 Temmuz - arzu_84 - düğün
:nazar: - 25 Temmuz - Empatik_ - düğün
:nazar: - 12 Eylül - DaMla - düğün
:nazar: - 18 Eylül - FE.OZ - düğün
:nazar: - 19 Eylül - papatya2507 - düğün
:nazar: - 19 Eylül - undomiel - düğün
:nazar: - 25 Eylül - hatige - düğün
:nazar: - 25 Eylül - sirkencubin - düğün

:nazar: - 25 Eylül - çiğdemkök - düğün
:nazar: - 3 Ekim - lepi - nikah
:nazar: - 3 Ekim - Cilek - düğün
:nazar: - 10 Ekim - MELTEMRE - nikah
:nazar: - 23 Ekim - NektaR - düğün

2665.jpg

Son düzenleme:
tamam canım istersen albüm yap ordan da görebiliriz
sen de sonra kaldırırsın

esracım çok güzel olmuşssun maşallah ya RABBİM daimi etsin mutlulugunuzu huzurunuzu saglıgınızı eksık etmeısn yuvanızdan

asgd senin işin ayakkabılık değil artık
babalık:)
baban vercek sonra nişan yapılcak hehe:KK70:

asgd senin işin ayakkabılık değil artık
babalık:)
baban vercek sonra nişan yapılcak hehe:KK70:

hehehe aynen oylede kendimi avutuyorum napim bilmiyorumkismile
babamd abı tuhaf zaten once hayırlııs olsun dedı sonra soka gırıdler abımle sımdıde nasıpse olur dıyo ama gelsınler falan demedı ya bu durumda karsı tarafın mı araması lazım lepık

X