-Çeyiz hazırlığı yapan kızlar tavsiyelerle resimlerle burdayız-Buyrun sohbete...

ulen herkesin kayınvalidesi bişiler alıo benimkin de tık yok anam:umursamaz:

arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) ben çeyizimde karacanın yemek takımını almıştım onu kulanmaya kıyamadım günlük kulanıma schafferin bu yemek takımını almayı düşünüyorum görenvarsa bana yardımcı olabilirmi yada kullanan.. bi mağzada baktım istediğim model yoktuu:S :sm_confused:

bence günlüğe fazla bu:1ninca:
çünkü fiyatı karaca ile aynı,ben günlüğüm var diye almmaıştım ama zinet diye bi marka çıkmış gördüğüm en güzel yemek takımları onda,karaca schaffer halt etmiş yanında kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ve 250lira.

tasarruflu gelin muhahaaa:roflol::roflol::roflol:
hem karacaya laf etme:mymeka:

schafferin ürünleri o kadar pahalı deil yani karaca kadar deil.ben internetten araştırdım toplu paketleri var ymk tk.kahvaltı tk. korkmaz çatl bç tk ve karacanın 4 teceresi 880 tl...ama bende shaffer hakkında bilgiye sahip deilim ve o yüzden karar veremiyorum...

kızlar dün akşam kız kardeşim bana abla Taylan'la ( 9 ocak ta kısmetse artık nişanlı olacaklar ) size düğün hediyesi balayı düşündük haberin olsun dedi.Çok sevindim,biliyorsunuz hem herşeyi yapıp hem de balayına gitmek bizim için çok zor olacaktı.Böyle bir jest düşünmüşler.Çok duygulandım ama bir yandan da yeter benim ailemi salak yerine koydukları,damat tarafı ne yapacak peki ellerini kollarını sallayarak komşu gibi düğüne mi gelecekler diyorum,kardeşimin bu düşüncesi çok ama çok hoşuma gitti ve balayına gitmek istiyorum ama bir taraftan da damat tarafının cimriliğini bu derece kendi aileme yıkmak istemiyorum.Lütfen bir akıl verin

al benden de o kadar benimkinde de tık yok:sinifsinif:
:umursamaz:

off zor durum kuzum.
evet herşeyi beleşe getirmiş olacaklar böyle de.
ama tatil senin de hakkın.
ne diyim ki şimdi çok rahat erkek tarafı en sinir olduğum şey varken de yapmamaları.
valla al gördsünler utansınlar demicem utanmazlar bence.
ama tatili de geri çevir diyemem.
ha şöle de bişi var ilerde sizde kardeşine tatil hediye edersin aslında bak bu olabilir.
ama erkek tarafını yok sayıp nişanlını öksüz bellicen en az acıyı öle hissedersin sanırım:sinifsinif:

kızlar yalvarırım bnm için dua edin.mafoldumben
şuan okadar çok ihtiyacım varki buna.
iş sözleşmesinin devamı yada işten çıkmak için herşey bugün belli olacak.
herkesi yavaş yavaş çağırmaya başladılar.
çıkarılanlar perişan... kalanlar memnun...
ben ne olucam bilmiyorum. yalvarırım dua edin bana.
çok korkuyorum çok mafoldumben
kndmden geçtim annem kaldıramaz bu haberi.
heleki böle güsel bi günde mafoldumben

iki ucu b..klu değnek bu durumunda Canım nişanlın ne diyorsa karar verin maşallah kemiğinizi sütünüzü tükettiler ya klava:
Canlarımmmmmmmmm Allah'ım(cc.) gönlünüzde barındırdığınız bütün en çok istediklerinizi, güzele dair tüm enlerinizi dilerim bu sene yaşamayı nasip eder. (Amiiin ! ) :lepi::lepi::lepi::lepi:
(heyyyt be ne kaa güzel bi dua oldu bu böylekaydirigubbakcemile3)

Son düzenleme:

canmm hakkında hayırlısı olsnn güzel haberlerini bekliozzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…