Mutfak Dekorasyonu Çeyiz Eşyası Hakkında Herşey ( Mutfak Araç ve Gereçleri )

canım muhtemelen o firma ya değişti yada üretimi yok artık eğer kaşığın modelini internete koyarsan belki bir şekilde yardımcı olmaya çalışırım aklımda olan modellerden eğer firma ismi değiştiyse hangi firma olduğunu tahmin edebilirim en azından :) ama illa o marka olmasına gerek yok diyorsanız piyasada kaliteli olan markalarda mevcuttur. İmran yetkin gibi uzun yıllarca kullanabileceğiniz (annem imranı yaklaşık 10 seneden fazladır kullanıyor hala da kullanırız :) ) markalar mevcuttur :)

merhaba hisar marka düdüklü tencere kullanan varmı ?
setlerin içinde var, alırsam memnun kalırmıyım diye düşünüyorum

aslında çok konuşuldu soruldu ama fissler düdüklü tencere nasıldır sence ya da tavsiye edebileciğin başka marka ??

bir de staub diye bir markanın döküm tencereleri var bu marka hakkında bilgnz var mı ?

Son düzenleme:
aslında çok konuşuldu soruldu ama fissler düdüklü tencere nasıldır sence ya da tavsiye edebileciğin başka marka ??

korkmaz olabilir hisar olabilir jumbo olabilir taç olabilir :) fissler de iyi markadır pek kullanma fırsatım olmadı ama :) bu arada dediğiniz döküm tencereyi ilk defa duydum :)

Defne Hanım öncelikle bilgilerini paylaştığın için teşekkür ederim :)
Şimdi benim sorum Schafer nasıl bir markadır? ne yer ne içer :) Açıkçası arkadaşım çeyiz paketini aldı beni de zorluyor bu fırsat kaçmaz diye ama benim içime sinmedi daha. Seninle de paylaşıp düşünceni almak istedim.

Öncelikle Kahvaltı Takımı;

Eki Görüntüle 786610

Yemek Takımı;

Eki Görüntüle 786611

Tencere Seti;

Eki Görüntüle 786612

Birde ÇBK seti var onun resmini bulamadım. 4 takım birlikte 1.500 TL.

hanımlar ben de bişey sormak istiyorum; ben günlük yemek ve çkb konusunda kararsızım neleri önerirsiniz bide sizce 6 kişilik yeterli mi yoksa 12 ye tamamlamalı mıyım??

benim bi sorum olucak tencere takımı çatal bıçak takımını hisardan aldım yılların markası olduğu için sizce iyi bi tercih yapmışmıyım
bir sorum daha vardı yemek takımını henüz almadım karaca cok hoşuma gidiyor ama kalitesinden emin olamıyorum hangi marka önerirsiniz acaba şimdiden teşekkürler.

Pembe tencere takımı arıyorum bildiğim kadarıyla emsan da kol ve kapak tutma kısımları pembe olan bir set vardı göremiyorum daha. Var mı başka pembe tencere seti olan bir marka :S

döküm tencerelerin fırına fırına girdiğini senden öğrendim. çok saol paylaşımların için bende bütün mutfak eşyalarımı korkmaz dan aldım.

Pembe tencere takımı arıyorum bildiğim kadarıyla emsan da kol ve kapak tutma kısımları pembe olan bir set vardı göremiyorum daha. Var mı başka pembe tencere seti olan bir marka :S

inanın hiç dikkatimi çekmedi aslında bir kaç mağazada denk geldim ama evimde heryer tencere tava dolduğu için artık bakamıyorum desem yeridir :)

merhaba hisar tercihiniz iyi bir seçim olmuş bence çelikleri gerçekten en kaliteli markalardan birisidir. yemek takımı da benim ilk tercihim kütahya olurdu ama içinize siniyorsa karaca da olabilir sonuç olarak yemek takımlarının üretim şekli hemen hemen aynıdır :) önemli olan kırık fln olduğu zaman ilgileniyorlarmı onu araştırmanız bence :)

hanımlar ben de bişey sormak istiyorum; ben günlük yemek ve çkb konusunda kararsızım neleri önerirsiniz bide sizce 6 kişilik yeterli mi yoksa 12 ye tamamlamalı mıyım??

kaşık çatal konusunda nehir olabilir yetkin olabilir hisar olabilir korkmaz olabilir annem nehirin kaşık çatalını yıllardır kullanıyor (imran ve nehir aynıdır.) 12 ye tamamlasanız bence daha iyi olur fazla mal göz çıkarmaz derler :)

fiyat olarak bakacak olursak aslında iyi bir fiyatı var ama bir kaç ürününü yurt dışından getiriyor diye duymuştum şimdi markayı da kötülemek istemem ama pek bir şikayet de olmuyor ama dediğim gibi fiyat olarak iyiymiş :)

Merhabalar sormak istedigim birşey var aklımı karıştıran jumbonun 12 kişilik çkb takımını begendim fiyat olarak 1400 TL gibi bir rakam aylardır almak istiyordum tam müsait oldum bu seferde aklımda acaba değermi daha uyguna başka bir markamı alsam sorusu belirdi sizce tercih etmelimiyim yemek takımımıda jumbo tercih ettim bir takıntımıdır nedir jumbodan gidiyorum hep bu takımını alırsam tencere matrıx setine gelecek sıra çeliğinden hiç şikayet duymadım senelerce kullanırım diye düşünüyorum fazla ürün sevmiyorum mesela aldığım yemek takımının yanına başka bir 6 kişilik falan almıycam 12 kişilik kullanıcam sadece çkbda aynı şekilde sadece kahvaltılık olarak kullanabilecegim birkaç farklı alırım o kadar o yüzden deger gibi

jumbo bildiğim kadarıyla piyasadaki en kaliteli çeliği üretiyor yani bence gayet iyi bi tercih yapmışsınız jumbonun fiyatları da kalitesine göre normal olarak görüyorum eğer parası size sıkıntı vermeyecekse bence tercihiniz gayet güzel :)

Haklısınız gerçekten böyle bir yoruma ihtiyacım vardı herkes parasını tuhaf karşılıyordu şüphelenmiştim bende artık ama dediginiz gibi kaliteye göre değer çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz parasına gelindiğinde bir kere almak istiyorum iyi birşey olsun memnun kalayım istiyorum artık gözden çıkarıcaz napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…