Cevahir de buluşma yapalım mı kızlar:))

DreamLover

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
4.482
105
kızlar bu cumartesi cevahirde buluşma yapalım mı, hihoyyyt
buluşur, tanışır, sohbet ederiz,kaydirigubbakcemile5
ne dersinizşakkıdı
gelirmisiniz?:nazar:

29 kasım saat 14.00 de cevahir alışveriş merkezinde en üst katta kahve dünyasında buluşuyoruz kızlar

Son düzenleme:
Bende gelmek isterim ama saat kaçta?
Benim sabah 12 ye kadar yüzme dersi vermem lazım.
13:00 gibi olur mu acaba?
:eek:

bende gelirim ne zamandan beri diodum bu kızlar buluşsada gitsem yeni insanlar tanısam falan

cevahir çok uygun bi metrobüslük yol=)))

kızlar benim 2 ye kadar vaktim var
2 de çıkarım ordan
kalanlar sohpete devam ederleryerimseniben

Biz gecen hafta profiloda buluşmuştuk güzeldi ama bana cevahir daha yakın yürüme 5 dk. eger eşim o gün evde olmazsa yani çalısırsa bende gelirim sanırım.. Biz profilodaki buluşmayı hafta içi yapmıştık gitmem rahat olmuştu hafta sonu biraz zor oluyor baklalım kısmet ama bana cok yakın bir yer :))

ben buluşmada varımm:teytey:

talin geliyorsa bende geliriiimmmm:eek::eek:
Şaka bi tarafa GELİYORUUUUUUMMMMMM (bi işim çıkmazsa (çıkarda gelemezsem kızmayınnn)kaydirigubbakcemile2
Süper olur kızlar yaaa
Çok katılım olsun süper olur:teytey::dance:

Biz gecen hafta profiloda buluşmuştuk güzeldi ama bana cevahir daha yakın yürüme 5 dk. eger eşim o gün evde olmazsa yani çalısırsa bende gelirim sanırım.. Biz profilodaki buluşmayı hafta içi yapmıştık gitmem rahat olmuştu hafta sonu biraz zor oluyor baklalım kısmet ama bana cok yakın bir yer :))

cnm senide bekliyoruz:teytey:,
gündüz o saatlerde pek kalabalık olmaz sanırım, akşama doğru daha bi kalabalıklaşıyooo cevahir yanılmıyosam

ben küçük prensesimi de getirmeyi palnlıyorumkaydirigubbakcemile
tabi o zamana kadar iyileşirse, şu aralar biraz hasta:nazar:

talin geliyorsa bende geliriiimmmm:eek::eek:
Şaka bi tarafa GELİYORUUUUUUMMMMMM (bi işim çıkmazsa (çıkarda gelemezsem kızmayınnn)kaydirigubbakcemile2
Süper olur kızlar yaaa
Çok katılım olsun süper olur:teytey::dance:

cnm inşallah katılım çok olurda diğer şehirlere azcık fark atarızsengözlerimebaksanab
adana, bursa buluşma fotolarını gözümüze sokup sokup duruyolar zatiisırnaşık şey
burdan bakıp bakıp iç çekiyoruz ne güzel dostluklar kurmuşlar diye:lepi:
bizde şöle bi dosta düşmana karşı buluşup, tanışıp, sohbet edelimsengözlerimebaksanab
ne dersiniz:jeyyar:

cnm inşallah katılım çok olurda diğer şehirlere azcık fark atarızsengözlerimebaksanab
adana, bursa buluşma fotolarını gözümüze sokup sokup duruyolar zatiisırnaşık şey
burdan bakıp bakıp iç çekiyoruz ne güzel dostluklar kurmuşlar diye:lepi:
bizde şöle bi dosta düşmana karşı buluşup, tanışıp, sohbet edelimsengözlerimebaksanab
ne dersiniz:jeyyar:

SÜPER OLUUUUUUUURRRR buluşalım valla yaaa
Heyyyy milllleeeeeeetttttt çok kişi istiyyooooooorrruuuuuuuzzzzz
Bu arada hergün yazışalım buradan da konu güncellensin kızlaaarrrr:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Ayy lütfen çocuklarınızıda getirmeye çalışın ben çok seviyorum çocukları,:asigim:yaramazlık yaparlarsa söz ben ilgilenirim:emir_bebek::jeyyar:

Ayy lütfen çocuklarınızıda getirmeye çalışın ben çok seviyorum çocukları,:asigim:yaramazlık yaparlarsa söz ben ilgilenirim:emir_bebek::jeyyar:

Ben o zamana kadar bir tane doğurup getireyim miiiiisırnaşık şeysırnaşık şey
Bakacak kişide hazır:emir_bebek::ecrin_bebek::jeyyar:sositososito
Şaka bi tarafa getirin kızlar bebişleri sevecekde çok bakacakdaaa:ecrin_bebek:

antrenor pişman olmayasın çocuklarıda getir dediğne baştan söliim de sırnaşık şey
bende 2 tane var:lepi::lepi:hihoyyytkafamçokkarıştısositososito

nası tanıyacauk birbirimizi herkes yakasına kırmızı karanfil taksınkaydirigubbakcemile2

ben mavi takarım söliim hemen farkedilmek içinhihoyyyt

X