cesars bodrum

brcsrkn

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
847
7
bu otelde yerimizi ayırtık 2 aile gidip 2 aile masraflarınıda biz karşılayacağımız için biraz uygun bir otel olmalıydı netten bu oteli beğenip rezervasyon yaptırdık bebekler en rahat edebileceğimiz bir yer gibi geldi fakat nette okuduğum yorumlar beni üzdü gerçekten kötü bir otelmi lütfen yardımcı olurmusunuz nasıl bir seçim

bizde bodrum gümbette yapıyoz tatili 4 sezondur senin dediğni hiç gömedim biz sun culup çok güzel

canım yel değirmenlerinin hemen aşağında dediğim tatil köyü bodrumda çıkıpğ gezmiyorsun sanırım yeldeğirmenlerinden gümbet tarafına doğru baktınmı deniz kenerında bir otel bizde 4 sezondur bodrumdayız

yok canım geziyorum ama isim hatırlayamadım bizim otelin yan taraflarında sanırım sun culup biliyormusun

yok canım biz genelde içmeler yolu üstünde kaldık ama bu sene bebek var die cecarsa geçtik düz ayak denize sıfır die

canım forever clup var biliomusun yerini bilmiyorum bu balıkçıların kayıkçıların olduğu tatafa doğru orası içmeler yolu die geçer
yeldeğirmeni sokağı demedim bodrumda gümbete doğru giderken yel değirmenleri var eski kullanılmıyor şuan orasıda yel değirmenleri die geçer bu sefer gittiğinde bence bodrumda gez otele kapanıp kalma çok güzellikleri kaçırıyorsun

ben hatırlamıyom biz günbet barlar sokağında otelde kalıyorduk oradamı dediğin yer
çok gezdik ama hep çocukla gittiğimiz için pek dikkatle gezemiyo tabi insan

fiyatı ne kadar canım temmuz da bende 15 gün oralardayım hala kalıcak yer ayarlamadım :S

biz 2 sene önce gittik kuzenimle çok güzeldi walla kocaman havuzu war zaten aç kalman imkansız her dakika bişeyler ikram ediyolar denize 0 biz gittiğimide serindi biraz hava deniz dalgalıydı giremedik sahili bir harikaydı çık istediğin saat gez merkeze 5 dk falan önünden dolmuş geçiyo arabaya hiç gerek yok zaten park yeri sorun oluyo merkezde yorumlara baktım bnde şaşırdım bu sene biz tekrar gidicez 4 aile inşallah değişmemiştir

canım bizde bodrumda çok yerde kaldık ama yorumları okuyunca açıkçası tereddüt ettim annemlere hediye olacak bu tatil oyüzden bu kadar panik oldum kalan varmı die meraklendım

canım yazılanlara takılıp moralini bozma öyle insanlar varki orada pofpoflanmayı bekliyorlar bu kadar ilgi niye istiyorlar bende onu anlamıyorum çayını bile garsonun dökmesini bekleyenelr oluyor sonuçta açık büfe isteyen istediğini alsın bu kadarda zor değil bu. yani memnuniyet kişden kişiye değişiyor kimi çok memnun kalırken bir diğeri hayal kırıklığıyla dönüyor.bizde çok otel baktık netten bodrumdaki oteller arsaında bazı seçmelerimiz oldu sonunda birine karar verdik
paloma yasmin.cesars bodrum.voyage torba.baia bodrum oettleri arasında çok gittik geldik sonunda voyage torbada karar verdik
cesars olmadı çünkü eşim kaydırak çok istiyordu o bakımdan vogeyei seçtik.
bende bu otel ile ilgili sayfa açtım.şimdilik iyi bakalım
bu aradagidecek olan herkeze iyi tatiller diliyorummm

kızlar bu gece çıkıyoruz yola oğluşumla beraber ilk tatilimiz umarım güzel geçer Allahım hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin herkeze bizede umarım eğleniriz yazıcam burda otelle ilgili yaşadıklarımı

kızlar geldik tatilden
hiçte anlatıldığı gibi kötü bir otel değil 4 yıldızlı ve 4yıldızlı oteller içinde en iyi sayılabilecek arasında ilgi alaka süper garsonlar bile oğlumla ilgilendi mama sandalyesine kenileri koydu falan gayet süperdi tavsiye ederim havuzuda vs heryer gayet temizdi odaları ben temizleyin yazısını asmadan hergün temizlediler hatta dağıttımız oğlumun eşyalarını bile topladılar paralarımız cüzdanlar netbook falan herşey orataydı ve eksilme yoktu

snack ikramlar süperdi hatta ben çay saatinde verilen kek ve kurabiyeleri şimdiden özledim

X