Cesaretim yok test yaptırmaya...Lütfen yardım :(

haklısın yni arkdaş edinmeye çalısıyorum bende :)

evet arkadaşlar bizde açalım bi topik her sohbetin içine giremiyoruz yeni olsun birbirimizi tanıyalım kim açacak ve adı ne olsun kızlar

selamımı kimse almadı istenmedilk sanırım neyse

bak şimdi kızıcam sanaa o ne demek canım benimm

ay saçmalamışım alıntı yaparken :)))
neyse demek o ki kızlar hadi topıc açalım sohbete ordan devam edelim burdaki arkadasların hepsinede haber verelim varmı açmak isteyen aranızda

evet arkadaşlar bizde açalım bi topik her sohbetin içine giremiyoruz yeni olsun birbirimizi tanıyalım kim açacak ve adı ne olsun kızlar
hadi sen aç canım isminide bildirirsin burdan bize bekliyoruuummmm yaşasınnn :)))

selamımı kimse almadı istenmedilk sanırım neyse
sana kızmıştım değilmiii

2.regli oldum cnm bugün erken geldi 2 3 gün ama normalmi sence.. geçen ayda gecikmişti düzene gircek ancak heralde..
normal şekerim normal olur öyle arada takılma sen stres yaptıkça kendi düzenini bozuyosun sölim bak

sendedemi kabarcık var cnm :)ben o kabarcıklara takıldımda bozdum psikolojimi..

var tabi herkeste var o kabarcıklar ay daha önce hiç bakmadınmı memişlerineeee onlar hep vardı zatennn

saçma bi alıntı yapmışım kızma bana canım yaa maksat dertleşmek birbirimizi tanımak olsun yoksa evde günler nasıl geçer

saçma bi alıntı yapmışım kızma bana canım yaa maksat dertleşmek birbirimizi tanımak olsun yoksa evde günler nasıl geçer

:)) tatlım yazılanlar çok geç çıkıyo bende sürekli sayfayı yeniliyorum ama bağlantım yavaş sanırım neyse linki attım bak ordan devam edelim hadi birbirmizi tanıyalım arkadas olalım ben arada buraya gelir arkadaslarada haber veririm tutar kollarından getiririm

var tabi herkeste var o kabarcıklar ay daha önce hiç bakmadınmı memişlerineeee onlar hep vardı zatennn [/QUOTE]

göğüs ucunun kenarlrından bahsediyorum ama cnm göğüs ucunu uyarınca belli oluyo sadece

Evet canım bende sana katılıyorum, çok stres yapmış zaten kendisine de dedim bu gidişle var mı yok mu diye kendisine farkında olmadan zarar verecek ki aşırı şüpheci..

Canım hayırlısı olsun çok sevindim Rabbim iki meleğini de size bağışlasın

Canım dün nete giremedim ama çok merak ettim özellikle de seni çünkü çok stres yapmıştın, ama belliydi hamile olmadığın tabiki Allah bilir ama çok fazla takma kafana derim. Bende şimdilik düşünmüyorum bende senin gibi bir gün o kadar gerilmiştimki sanki karnım şişmiş midem bulanıyo oysaki her şey psikolojik umarım cnm bizimde istediğimiz zaman Rabbim nasip eder.

ayy teşekkür ederim canım benim hep söylüyorum ya Allah herkesin gönlüne göre versin dilerim...
diğer kızlardan ne haber kimse yok bugün

Tatlım dün nete giremedim çok merak ettim sizi, senin içinde hayırlısı olsun cnm umarım bebğiniz en güzel zamanda size göz kırpar

teşekkür ederim canım boşanmazsak bi gün olucak elbet. ama gidişimiz pek iyi değil yani hiç bir zaman ortak bir bebişimiz olmayabilme ihtimali çok yüksek

Canım ilk önce lütfen kendi istediklerine önem ver zaten eşini çok sevdiğin için ondan ortak bir parçanız olmasını istiyorsun amam canım ilk önce sizin çok iyi olmanız gerekirsi bebek sadce doğmakla maalesef olmuyor

ALYACIM açıköğretim liseydi değil mi? bende lisede okuyorumda sınavlar derken yüz yüze eğitim sınavları mı? İnş. güzel sonuçlar alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…