Cesaretim yok test yaptırmaya...Lütfen yardım :(

Canım dün nete giremedim ama çok merak ettim özellikle de seni çünkü çok stres yapmıştın, ama belliydi hamile olmadığın tabiki Allah bilir ama çok fazla takma kafana derim. Bende şimdilik düşünmüyorum bende senin gibi bir gün o kadar gerilmiştimki sanki karnım şişmiş midem bulanıyo oysaki her şey psikolojik umarım cnm bizimde istediğimiz zaman Rabbim nasip eder.[/QUOTE

çok sağol cnm evt o kadar etkilemişimki psikolojik olarak 2 3 gündür midem bulanıyo başım ağrıyo o derece oldum.. 2 3 gün erken geldi cnm ama heralde stresten düzen falan kalmadıki cnm.. cnm ben bişi sorucam ama kızıcaksınız bana artık napıyım kimseyle paylaşamıyorum.. ben regl başlamdan 3 gün önce akşamları bir fincan civanperçemi içtim hani kolay söktürymuş ya o yüzden.. şimdi aklıma takıldı beni yoksa bumu söktrdü diye.. hamile falan olsam söktürmezdi demi cnm yani hamile birini bitkiler regl yaparmı.. ben kurtuluyummu artık tamamen bu psikolojiden..

Canım dün nete giremedim ama çok merak ettim özellikle de seni çünkü çok stres yapmıştın, ama belliydi hamile olmadığın tabiki Allah bilir ama çok fazla takma kafana derim. Bende şimdilik düşünmüyorum bende senin gibi bir gün o kadar gerilmiştimki sanki karnım şişmiş midem bulanıyo oysaki her şey psikolojik umarım cnm bizimde istediğimiz zaman Rabbim nasip eder.[/QUOTE

çok sağol cnm evt o kadar etkilemişimki psikolojik olarak 2 3 gündür midem bulanıyo başım ağrıyo o derece oldum.. 2 3 gün erken geldi cnm ama heralde stresten düzen falan kalmadıki cnm.. cnm ben bişi sorucam ama kızıcaksınız bana artık napıyım kimseyle paylaşamıyorum.. ben regl başlamdan 3 gün önce akşamları bir fincan civanperçemi içtim hani kolay söktürymuş ya o yüzden.. şimdi aklıma takıldı beni yoksa bumu söktrdü diye.. hamile falan olsam söktürmezdi demi cnm yani hamile birini bitkiler regl yaparmı.. ben kurtuluyummu artık tamamen bu psikolojiden..

canım gerçekten çok takıntı yapıyorsun hamile olduğunu düşünmüyorum ki test yaptırmışsın çıkmamış ..okadar zaman geçmiş ,adet olmuşsun daha ne? hala takıyorsan kafana tekrar bir kan testi yaptır ,doktora göster aklına takılanları sor ve tamamen rahatla .......valla üzüldüm lütfen kendini böyle yıpratma :KK71:

canım gerçekten çok takıntı yapıyorsun hamile olduğunu düşünmüyorum ki test yaptırmışsın çıkmamış ..okadar zaman geçmiş ,adet olmuşsun daha ne? hala takıyorsan kafana tekrar bir kan testi yaptır ,doktora göster aklına takılanları sor ve tamamen rahatla .......valla üzüldüm lütfen kendini böyle yıpratma :KK71:

cnm test yaptırdım hemde ilişkiden 1 ay sonra ve 0.1 çıktı.. 2. reglimide oldum.. sadece ilk reglim gecikmeli geldi.. b uda sanırım 2 3 gün erken o kafama takıldı ama.. önemli olan regl olmuş olmam dimi..üstne falan görmüyorumdur yani..

canımsın yaaaa:KK1: ne diyeyim artık civanperçiminii faydalarından biride bayanların sancılı ve depresif gecen regl dönemlerinde,regl gecikmelerine, menopoz öncesi ve sonrası çekilen rahatsızlıklarda çok etkili olduğudur erken olmanın nedeni de büyük ihtimalle üremem organlarınındaki akıntıları temizlemesi de olabilir veya dönemsel olarak bayanlarda regl günlerinin gecikmesi veya eken olması kişilerin o dönem içinde bulundaklı durumlardan da kaynaklanabilir. bu rada canım ben hatice 24 yaşındayım seni de tanıyabilirmiyim?

cnm test yaptırdım hemde ilişkiden 1 ay sonra ve 0.1 çıktı.. 2. reglimide oldum.. sadece ilk reglim gecikmeli geldi.. b uda sanırım 2 3 gün erken o kafama takıldı ama.. önemli olan regl olmuş olmam dimi..üstne falan görmüyorumdur yani..

canım benim de 2 ay üst üste adetim gecikti hemde birinde 10 gün ,2. ay 11 gün düşün herkes kesin hamilesin diyordu ilkinde test yaptım evde negatif çıktı birdaha önemsemedim bile düşün 2 gün sonra adet oldum .........2. gecikmemde yine test yaptım hamile değilim bir sorun var diye doktora gittim stres kaynaklı demişti gerçektende stresli zamanlarımdı ........şubat ayında adetim 3 gün geçti ama oldum .....mart ayındaki adetimide 10 gün erken oldum ......mevsim geçişine bağladım sadece bende çok bitki çayı tüketirim bu arada .....bu ay adet tarihim 5 nisan ama hamile olabilirim beklemedeyim korunmadık çünkü...korunmadığımız halde hamile olmam çok düşük ihtimal gözümde Allah'ın işine karışılmaz tabi ama hamile değilsin lütfen takma ...:KK71:

tmm çok tşk ederim ikinizede demekki stres böyle bünyeyi aşırı derecede etkileyebiliyo sağolun gerçekten sizle konuştumu rahatlıyorum..duygu ben bu arada..

Tanıştığımıza memnum oldum cnm ne demek her zaaman bu arada ben hemen hemen yeni başladım dünyamıza inş. kalıcı ve güzel dostluklar yakalarız...

canım burdayım ben
Gebelık baslıgın altında yenı baslıkda tıoplanıldı :KK1:

X