Cesaretim yok test yaptırmaya...Lütfen yardım :(

teşekkür ederim canım boşanmazsak bi gün olucak elbet. ama gidişimiz pek iyi değil yani hiç bir zaman ortak bir bebişimiz olmayabilme ihtimali çok yüksek

daha yeni evliydin di mi ilk yıl böyle sıkıntılar olabiliyor.
Evliliğe adapte olmak sorumlulukların artması insanları sıkabiliyor. Özelliklede erkekleri :KK43:

negatif bebeğim yaa bişiy çıkmadı yani:KK34:
herşeye hazırlıklıydım zaten

mrb cnm senin için sevindim umarım seninde istediğin zaman olur.. bende bugün 2.reglimi oldum bu ay 28 günde geldi ama heralde stersten oda şaştı:) demekki bundan ne anlıyoruz göğüsteki kabarcıklar normaldede olabiliyomuş nasıl korkmuştuk:)

daha yeni evliydin di mi ilk yıl böyle sıkıntılar olabiliyor.
Evliliğe adapte olmak sorumlulukların artması insanları sıkabiliyor. Özelliklede erkekleri :KK43:

öyle alıştırdıki beni herşeye inan korkamıyorum bile artık ayrılıktan :KK59::KK43::KK43:

mrb cnm senin için sevindim umarım seninde istediğin zaman olur.. bende bugün 2.reglimi oldum bu ay 28 günde geldi ama heralde stersten oda şaştı:) demekki bundan ne anlıyoruz göğüsteki kabarcıklar normaldede olabiliyomuş nasıl korkmuştuk:)

hahah evet yaa vücut analizi yapmaya başlıycaktık artık:KK52::KK52: işte hem stres hem havalar herşey etkiliyor. benimkini etkileyebilir sorun değil zaten hala bir atraksiyon yok hala regl olmadım

hahah evet yaa vücut analizi yapmaya başlıycaktık artık:KK52::KK52: işte hem stres hem havalar herşey etkiliyor. benimkini etkileyebilir sorun değil zaten hala bir atraksiyon yok hala regl olmadım

benim bu ay 2 3 gün erken bile oldu.. düzenim şaştı resmen:) cnm ya sorabildinmi güvenilirmiymiş:) gerçi 2. regli oldum :)

benim bu ay 2 3 gün erken bile oldu.. düzenim şaştı resmen:) cnm ya sorabildinmi güvenilirmiymiş:) gerçi 2. regli oldum :)

hayır tatlım soramadım. kan alan kız üzerimde şırıngayı patlattı resmen çok sinirlendim. unutmadım ama sinirlendiğim için soramadım bu arada işlemlerimi yaparken bana 2 saatte çıkae dedikleri sonuç yarım saate kalmadan çıktı.
kusura bakma noolur:KK59:

hayır tatlım soramadım. kan alan kız üzerimde şırıngayı patlattı resmen çok sinirlendim. unutmadım ama sinirlendiğim için soramadım bu arada işlemlerimi yaparken bana 2 saatte çıkae dedikleri sonuç yarım saate kalmadan çıktı.
kusura bakma noolur:KK59:

yok cnm ö.değil:) zaten benim kuruntum ya 2.regl oldum baksana:) yarım saatte yoğun olmadıkları için çıkmıştır.. benimkide 1 saatte çıktı cnm..

selam kızlarr nasılsınız?
sonucunu öğrenen arkadaşlar hayırlısı olsun hakkınızda öğrenmiş oldunuz rahatlamışsınızdır
çok yorgunum günlerdir sınava gir çık pestilim çıktı yarında var malesef bana rahat yok:KK19:

günaydın cnm ben bugün 2.reglimi oldum ama galiba 2 3 gün erken geldi..düzenim şaştı kaç aydır heralde stresten sorun olurmu erken gelmesi.. yoksa 2. reglde geldiğine göre şu hamilelik ihtimalim kalktımı acaba tamamen..hatırladınmı beni dün konuştuk ya kan testim yanlışsa diye korkuyodum şu an hazır değilim diye..

duygucum hamile değilsssinnnnnn:KK1: neden bu kadar takıntı yaptın anlamadım relax sakiinnnn :KK1:

sagolasin canim evet sag salim gelsin insaALLAH da hayirli evlat olsun ne olursa olsun :)
o halde oluruna birak bi sorunun yok sa canim bizler acele ederiz MEVLA etmez nezaman hayirli vakit ise ozaman olur sizde de insaALLAH

amin canım inşallah....

bilmiyorum ki neredeler :) nete girdklerinde bakarlar kesin :21: bnde bu ay takılmya basladım buraya acayip sardı :KK62:

aynen takılalım buraya yada yeni başlık açalım kalabalık forumlarda muhabbet etmek çok zor zaten herkes birbirini tanımış oluyo aralarına giremiyosun :)))

kızlar benım sıtede sorun var acamıyorum
test sonuclarına bakabılecegım sıteyı :,)
ama zaten hamıle oldugumu sanmıyorum
hem boylede kendımı engellemıs oluyorum :)
zaten 5i adet gunum
hamıle olcak olsam belırtım olurdu
hersey normal :)
BEnde dun 5 nısana doktordan randevumu aldım
tedavı ıcın
HAyırlısı bakalım

hayırlısı olsun sedacım sen ne zamandır deniyodun

teşekkür ederim canım boşanmazsak bi gün olucak elbet. ama gidişimiz pek iyi değil yani hiç bir zaman ortak bir bebişimiz olmayabilme ihtimali çok yüksek

tatlım ne kadardır evlisin yani buna bi çözüm bulmak gerek böyle hayatmı geçer

ay göğüsteki kabarcıklar hep var her olacak :)) ilahiiii:KK1:

uzun zamandır giremiyordum nete yaklaşık 2 ay önce 10 haftalık gebeliğimi boş gebelik sebebiyle kürtajla sonlandırdım...
şimdi yorumlarınızı okuyorum da kimimiz çok istiyor bebek sahibi olmak kimimiz ise sorunlardan dolayı istemiyor hepimizin hakkında hayırlısı ...

bu arada sohbet topiğimi açsak acaba muhabbet etmek güzel olur işi yeni bıraktım evde sıkılıyorum :)

görüşürüzz

X