Cesarete ihtiyacim var siddet aldatma borc ve devam eden okul 11 aylik bebek

Düzelmesi için değilse
Kendimi düzlüğe atabilmek için....
Işte iş bulduktan sonra boşanırsanız ne sorun olabilir ki ?
Diplomanızı da değiştirirsiniz sonrasinda

Değişmiyormuş araştırdım ama sıkıntı su ki atanmam gerekiyor falan

Diplomada ,şuan eşinizin soyadını kullansanız bile TC numaranızda yazılı olur.Sonra boşansanız bile,bu konuda ne gibi bir sorun yaşayacağınızı,tam anlamadım ben.Boşanıp kimliğiniz değişince,gerekirse gidip noterden de tasdikletirsiniz.Yasal bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

Tartışmayı saçma bir yerde baslatmissiniz. Çocuğun yanında tartışma baslatmayin. Bak sonra üzüldü korktu diye yine siz kafaya takiyorsunuz.
Masaj salonu normal salonlardan mi mutlu sonla bitenlerden miymis? Sorup sorusturdunuz mu?
Eşiniz ne olursa olsun şiddet uygulamış. Keşke madem susup bekleme sureciniz olacaktı, hiç acmasaydiniz konuyu. Ya da bu şekilde değil de başbaşa iken o masaj olayı neydi diye sorsaydiniz. Çocuk boşu boşuna kavgaya şahit oldu, siz boşu boşuna dayak yediniz. Sanki bu zamandan sonra değişecek mi bu herif?

Cogu insan okul butince evleniyor o zaman hepsininki geçersiz olurdu. Bence yanlış ogrenmissinizdir
haklisiniz
teşekkkür ederim benim durumunda olan biri bu konu için dava açmış ona emsal davalar gösterilirken okumuştum.

Normal msaj salonunda yarı çıplak kadınlar olacağını sanmıyorum ta da görünüş olarak daha elit olur mekânda.
Konuyu açmadım aslında.
Çocuğun gitmemesi için önüne geçince itti kaktti vurdu.
Kuru inadı yani...

Adam fahişelere gidiyorsa bunu yüzüne vurunca pişman mı olacak? Lafı söyleyip belayı üzerinize çekmeyin.

Dilimi tutmam lazım ofkeleniyorum hazmedemiyorum ama mecburum bir yandan da . Iyi ko varsınız. Bana öneriler fikirler veriyorsunuz.

Bu tartışmadan sonra kv yemeğe çağırdı uzatmayın diye ama ben gitmek istemedim. Moralim yok yemekte yiyecek onun çayını çorbasını koyacak gücüm yok .
O oğlumla gitti gitmesin dedim zaten gördüler yk
Götürecek illa

Param yok deyince kadınlara yedirmeyi biliyorsun diyerek konuyu acmissiniz işte.
Masaj salonunu arastirdiysaniz diyecek bir şeyim yok. Allah sabır versin ne diyeyim.

Bence onun ailesine ispatlama çabasına hiç girmeyin. Çok üzücü ama böyle adamlarla değil 1 yıl daha 1 dakka bile katlanmak çok zor. En kısa zmaanda bitmesi gereken bi evlilik durmayın bence

Param yok deyince kadınlara yedirmeyi biliyorsun diyerek konuyu acmissiniz işte.
Masaj salonunu arastirdiysaniz diyecek bir şeyim yok. Allah sabır versin ne diyeyim.

Evet
Masaj salonunu araştırmak değilde takip ettiği fake hesaptaki sayfaya bakınca belli etti kendini mekan.

Ilerde aldatmanın olup olmadığını kanıtlmak için konusmak dogru bir karar mi

Evet
Masaj salonunu araştırmak değilde takip ettiği fake hesaptaki sayfaya bakınca belli etti kendini mekan.

Ilerde aldatmanın olup olmadığını kanıtlmak için konusmak dogru bir karar mi
Kanıt için yazılı ya da sesli materyal toplamaya çalışın. Muhtemelen yine yapacak. Mesajdır ekran görüntüsüdür ne varsa toplayın. Bilmiyormuş gibi davranın ki rahat hareket etsin, iz bıraksın.

Kullanacaksın
Evet tam olarak bu imkanlarını kullanacaksın çocuğuna baktırıp okulu bitireceksin sonra meslek sahibi olup çocuğunla gideceksin
Yapmıyorum mu diyor be hali varsa görsün biriktirebiliyorsan para biriktir
Anası babası iftira atma mı diyor toruna baksın ilgilensin
Senin de intikamın bu olsun

Okulun bitene kadar sabret kardeşim
Köprüyü gectikten sonra boşanırsın çocuğun da kreş yaşına gelmiş olur sende çalışırsın lütfen bu arada sakin 2.çocuğu yapma olur mu

Belli ki akıllı bir kızsın
1-Ama sakın masaj salonuna filan gidip olaylar iyice dallanıp budaklandirma biraz gizlice yaptığın gibi sosyal medyadan takip et 2- Hemen boşanmayacaksan aldatma konusunu gundeme getirme
3- diplomadaki soyadı o kadar da önemli değildir tcden herşey çıkıyor sonuçta
4- sessiz sakin kalıp sabırlı ol kardeşim gün gelecek devran dönecek

Ben bekarken transkript almıştım, şu an evli olduğum kişinin soyadı ile e devletten mezuniyet belgesi alabiliyorum. Onu çok dert etmeyin. E devlet o sorunu çözer bence. Bende okulunu bitirip iş bulduktan sonra ayrılmayı düşünmeni önerebiliyorum. Çok ama çok zor biliyorum. Kimseye bunu yansıtma ama, mümkün olduğunca delilin olsun. Ve bunları yedek bir mailde sakla. Allah kolaylık versin

Anladığım kadarı ile okul bitsin işim olsun çekip gideyim diyorsun ama okuduğun bölüm ne iş olanağı nasıl bir sene daha bunu çekmene özellikle şiddeti çekmene değcek mi?

Konuyu açma ve takipte ol. Şifre vs koyup kendini güvene alacak çünkü. Konuşmayı deneme delilini biriktirmeye bak.

Mezuniyete kadar ayıya dayı demekten başka çaren yok senin.. Bunu önceki konuna da yazmıştım sanki.

Bırak korusunlar haysiyetsiz oğullarını. Onlardan çıkan çocuk da böyle olur ancak.
Baksın kv çocuğa, sen de fırsat buldukça ders çalışırsın. Kullan onları böyle..

Geleceğini şekillendirmeye odaklan. Zamanı gelince bas tekmeyi y..şağa..
Ve o zamana kadar da o pislikten hastalık kapmaktan ve ikinci çocuğu yapmaktan kork..

Ayrıca soyadı konusunda endişen gereksiz. TC kimlik no ile hallediliyor işlemler. Beni hala sistemde bekarlık soyadımla kaydeden banka, kurum vs. var.
Onlar beni aradıkça "soyadım değişti" diyorum. Tamam diyorlar ama bir dahaki aramalarında yine eski soyadımı söylüyorlar. Ben de düzeltmiyorum artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…