Çekişmeli boşanmak 2.Aşama

banu299

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
7
2
31
Merhaba arkadaşlar daha önce boşanmaya karar verdiğimi nasıl devam edeceğimi bilmiyordum diye sizlerden destek aldım teşekkür ederim özel bir avukat tuttum dilekçeyi bu hafta hazırlayıp içeriye verecek eşinle bu durumu konuş bilsin dedi dün konuştum güldü kahkaha attı inanmadı sarılmaya öpmeye çalıştı izin vermedim sonra yine hakaretler etmeye başladı seni de avukatı da öldürürüm dedi işte sen çocukları haketmiyorsun falan yine bir önceki sözler ha bi önceki sözlerden farklı olarak şunu söyledi dini nikahımız var diye seninle bağ kuruyorum ama bunu sakın duygusal olarak düşünme bedensel olarak düşün dedi .. Sonra saatlerce yalvardı çocuklara yazık 2 çocuğumuz var büyüsünler boşanırız kağıt bile imzalarım falan dedi beni bıraksın diye düşüneyim dedim ama düşünmeyecem kararım artık daha net sonra ben boşanırsak velayet bana verilirse çocukları sana göstermem sana verilirse ben gelip görmem dedi süreci sizin de yardımlarınızla atlatmak istiyorum teşekkür ederim

Eski konunuzu okudum.Bu süreçte başınıza gelen en güzel şey devlete atanmanız olmuş.Zaten sizin göreviniz nedeniyle çıkan lojmanda yaşıyormuşsunuz alın uzaklaştırma kararını yaklaştırmayın evinize kapınıza ..çok fazla güçlü olmanız gerekiyor eminim zaten farkındasınızdır.Bu adam "insan kullanmayı seven birisi" bu yüzden kullanabileceği yeni bir insan bulana kadar bir süre sizi rahatsız edecektir

Merhaba arkadaşlar daha önce boşanmaya karar verdiğimi nasıl devam edeceğimi bilmiyordum diye sizlerden destek aldım teşekkür ederim özel bir avukat tuttum dilekçeyi bu hafta hazırlayıp içeriye verecek eşinle bu durumu konuş bilsin dedi dün konuştum güldü kahkaha attı inanmadı sarılmaya öpmeye çalıştı izin vermedim sonra yine hakaretler etmeye başladı seni de avukatı da öldürürüm dedi işte sen çocukları haketmiyorsun falan yine bir önceki sözler ha bi önceki sözlerden farklı olarak şunu söyledi dini nikahımız var diye seninle bağ kuruyorum ama bunu sakın duygusal olarak düşünme bedensel olarak düşün dedi .. Sonra saatlerce yalvardı çocuklara yazık 2 çocuğumuz var büyüsünler boşanırız kağıt bile imzalarım falan dedi beni bıraksın diye düşüneyim dedim ama düşünmeyecem kararım artık daha net sonra ben boşanırsak velayet bana verilirse çocukları sana göstermem sana verilirse ben gelip görmem dedi süreci sizin de yardımlarınızla atlatmak istiyorum teşekkür ederim
Geri adım atmayın.Bu kafadaki bir adamla orta yolu bulmak zor.Allah yardımcınız olsun.

Canımcım, şu adamın yükünü at sırtından allah aşkına. Bu adam kolay yaşamaya o kdr alışmış ki, asla seni bırakmak istemeyecektir. Yani hem de ki ben zorunluluktan senle beraberim, sevişirken başkasını düşünüyorum, sonra de ki ben boşanmıycam. Oldu cnm.

Tüm dedikleri seni kararından döndürmek için. Ayrıca, işi, gücü, geliri olmayan adamın çocukları aldığı nerde görülmüş. İşi gücü olsa bile anne istedikten sonra mahkeme çocukları anneye veriyor.

Ayrıca ben bu adamın boşandıktan sonra bile her gün çocukları görme bahanesi ile seni görmeye çalışacağına canı gönülden inanıyorum.

Banu hanım sizinle aynı durumdayım. Okudum yazdıklarınıızı beni anlatıyor gibi sanki. Çekişmeli boşanıyoruz bizde. özel olarak görüşebilseydik keşke

Konunuz ana sayfadaydı, ne yaptınız? Son durumunuz ne ?

Çocukları alamaz unutsun onu. Çekişmeli davada hiçbir yere imza atması gerekmiyor, relax olsun. Rahatı bulmuş, çalışan eve bakan koynuna giren karısı var, bi de utanmadan yüzüne söyleme cesareti bile var. Ha bu arada dini nikah falan da kalmadı. Sanırım o boşanalım demişti. Pufff.... Uçtu dini nikah, gördün mü? Hay Allah.

Buraya yazdiklarimiz boşanmak için oldukça yeterli nedenler.Ama aile büyükleri önderliğinde konuşup karar verin.Ben bir evlilik için elimden gelen her şeyi yaptıktan sonra olmuyorsa bitmesi taraftariyim.Asalak gibi karısı üzerinden geçinen erkekleri tutmama lazım.Gercekten bir sağlık problemi olur,ya da iş bulamaz bulama sürekli arar bunlar konu dışı.Maddi sorunlar bir tarafa aşıyla birliktelikte başka kadını hayal etmek evlilikte bedensel cikar ilişkisi iğrenç.Mahkeme de asla çocukları alamaz.Cocuklari da almak istemez zaten.Blof yapıyor.Cocuklarina bu kadar düşkün olan .Onların annelerinekiymet verir

X