Çekişmeli boşanma :(

2 ay evli kalmışsın ne nafakası ya? Bir de milyon tazminat talep edecekmiş Çocuğun yok, 2 ay evli kaldığın adamın parasını alacaksın nasıl yiyeceksin o parayı? Bir işe gir çalış, 'bazı' kadınların uyuşukluğu ve ezikliğinden gına geldi. Tabi kolay yatarak maaşa bağlatmak kendini. Pessss nasıl mide varsa.

Bu sitede söylemekten yoruldum valla üstümü başımımı parçalayayım saçımı başımımı yolayım bilemedim her kadın çalışsın lütfen çalışın yalvarırım çalışın ölüm var hastalık var boşanma var aldatılma var çocukla ortada kala kalma var kumar uyuşturucu var bu hayatta valla billa var tv de dizi değil bu kadınların yaşadıkları gerçek ayaklarınızı bir sağlammbasın artık yaaa

Para istiyorsan kalk çalış o zaman, iki ay evli kalmışsın adam sana mı bakacak ne nafakası? Sanki yıllarını verdin de çocuklarınla ortada kaldın utanmıyor musun gerçekten bunları istemeye?
Ama mesela şöyle bisdy olabilir çok büyük sıkıntılar çıkarıp ayrılığa adam sürüklediyse yada iki ayda iki aya sığmayacak durumlar yasattiysa ki bunu bilemeyiz o zaman bu kadar olmasada bencede bi tazminat olmalı bu çok uçuk tabi.Kimse iki ayda boşanmak için evlenmez ki şiddet falan varsa bence açılmalı tazminat

Devlet memurundan o kadar tazminatı alabileceğinizi sanmıyorum, aldatılıp şiddet görenler bile o kadar tazminat alamıyor, siz evdeki eşyalarınızı kurtarmaya bakın, avukata danışın, kendi başınıza iş yapmayın epey uçmuşsunuz çünkü.

Neden ki gayet kolay bir yol bulmuş konu sahibi 2 ay evli kal, altınları al, maddi manevi dava aç bir de nafaka ohh niye çalışsın.

Bana şiddet gösteren bir adamdan bir an önce kurtulmaya bakarım. Nafaka için bile iletişime geçmem. Hayati tehlike boyutu bile var maalesef. Bir de öyle psikopat bir insansa hırs bile yapabilir nafaka verdiği için vsvs.

Yani böyle uçuk milyonluk tazminat talebi artı15.000 TL’nin nafaka talebi tamamen geçim kaynağı gibi duruyor. öyle bir şey olsa bile böyle adamın o kadar uçuk talepte nafakasını ne yapacak? Kurtululursun gider. Niye parası ile geçinmek istiyor böyle bir adamın eğer öyle bir şey varsa?

Bana şiddet gösteren bir adamdan bir an önce kurtulmaya bakarım. Nafaka için bile iletişime geçmem. Hayati tehlike boyutu bile var maalesef. Bir de öyle bir psikopat insan hırs bile yapabilir nafaka verdiği için vsvs.
Buda çok doğru ama konu sahibi o sinirle o kadar yüksek tazminat istemiş olabilir hırsından yani

Şiddet mi gösteriyormuş?

2 aylık evlilikte 1 milyonu geçkin maddi manevi tazminat imkansız onu net şekilde söyleyebilirim, nafaka talebinizde yüksek aldığı maaşa göre onu da alacağınızı düşünmüyorum malesef bir nafakaya hükmedebilir hakim ama 15 bin olmaz mümkün değil oda çünkü evlilik süresi çook kısa , avukatınız nasıl bunları alabileceğinizi söyledi çok şaşırdım

Evet haklısınız ben şöyle düşündüm daha iki aylık evlilikte şiddet varsa yada daha farklı şeyler bunun bi cezası olmalı yani sürünsün. Ama milyon da istenmez sanırım ev falan almak için yada yeni hayata başlamak için mi bilmiyorum.Gerci o parayla da hayat kurulmaz

Vallahi hayat kurmak istiyorsa evde oturmıycak, girecek işe çalışacak iki aylık evli kaldığı boşanmak için annesinin evine gittiği kocasını sağmaya çalışmayacak

Kaç yillik evliler senin yaptigini yapmiyor kiz bu ne hirs neyin nafakasi çoluk yok çocuk yok sadece 2 aya 1milyonmu adam 2 ay içersinde naptida sen bu kadar gozunu kararttin adama acımadim degil.

Bekleyip göreceksiniz ama kuvvetle alamazsiniz birsey .suan cok sinirle hareket ediyorsuniz konismanizdan belli
Lakin cekismeli cok zordur 2 durusmadan sonra pes edebilirsiniz hele olay şahitler deliller asamasina gecerse beyin error
Bu surede karsi tarafla kavga haraket vs etmeyiniz sizi suclu cikarir sakin hareket edin

Takiler sizdeymis guzel guzel bosanin ben takımlarımı bile alamadim karsinin yalanci sahitleri yüzünden cocukla bosandim memurdan fazla maasi var ama nafaka 1500 tl cocuga baglandi

Tazminat miktarı eşinizin evlilik birliği içindeki kusurlu davranışları ile belirlenir. Sizin tazminata gerekçe gösterdiğiniz davranışlar neler? Eşiniz de size dava açmış anladığım kadarıyla ve evet evi terk ettiğiniz için eğer ortada büyük bir olay yoksa siz de kusurlu duruma düşüyorsunuz. 30-35 bin alan birine 15 bin lira nafaka hükmedilmez, talep ettiğiniz tazminat miktarı da yüksek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…