Çekişmeli boşanma davasını nasıl geri çekebilirim?

Hanım efendi sız ıyımısınız öncekı konunuzdan

Adam sizi dövmüş ve üzerine boşanmak istiyor az mı dövdü daha da mı istiyorsunuz anlamadık ki dün de konu açtınız canınızın da mı kıymeti yok?
Ben dava açtım o gurur yapiyo dava açtın sen diye bende pişman oldum nasıl geri çekerim diye yazdım bunun cevabı haricinde yorum yazmayın sadece bunu öğrenmek istiyorum hanimlar

Bu ben değilim önce kim ne yazmış okuyun olur mu sonra yorum yapın bu kadar hevesli olmayın biseyler yazicam diye
Bu size aıt
Ama asagıda

Deminki yanlışlık ıcın özür dılerim

İnsanların aklıyla dalga mı geçiyorsunuz ? Önceki açtığınız konuları görebiliyoruz. Bir de pişkin pişkin yalanlıyorsunuz. Ne haliniz varsa görün yahu
Deminki mesajda ben yanlışlık yapmasım baska uyanın mesajını yayınlamısım ama kendiside dayak yemiş onun mesajınıda bır sonrakınde yayınladım

Önceki konusunu biliyorum. Nerden tutsan elde kalır.
Sımdı hanım efendı benim konuları tarıyordur yalan yok bende sıddet gordum ama esım hemen özür diledi Bu geçerli sebep değil boşanmamak için ama maddi manevi olarak uygun değilim şu anda boşanmak ıcın.

Hanım efendi pişman olan İnsan hemen özür diler uc gun sonrasını beklemez kendinizi kandırmayın esimden biliyorum hem gardolabı falan kırmak fena adam hic normal degıl

Biz kadınız en çok birbirimize destek olmamız lazım sizin adınıza da çok üzgünüm bende maddi manevi uygun değilim gaza geldim dava açtım eşimde acmasaydin ozur dilicektim beni istemiyosun dedi konu bu ama benim bebeğim var ayrılmak benim için kolay degil ve eşimi seviyorum hala yargılanacaksınız ama çocuğumun babası ve bebeğimi babasiyla büyütmek istiyorum

30 yaşında eşşşek kadar kadınsın şu laflar yakışıyor mu, ayrılma o zaman. Senin şaklaban davranışın yüzünden bir kadın bir hanzodan daha geç boşanacak belki de. İşi oyuncağa çevirmişsin. Söyleyenlere de yorum yapmayın. Oldu valla iyiymiş. Devletin kurumlarını boşuna meşgul ettiğin yetmiyor gibi bir de kimin ne yorum yapacağına siz karar verin o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…