Ceketini atsa hamile kalıyorum

Ceketle kalmamıştır o derdim de, inansa idim:)

Aşko en son sen kocayı boşama derdindeymişsin devletten çocuk yardımı soruyormuşsun eski konularda
Evden kocayı göndermeye çalışıp zaman istemeler falan
Sen de az değilsin bam bam bam sevişmeden durmamışsın
Bir aşka gelmişsiniz sen de azıcık buralara girsen demek ki 4. gelmezmiş, sevişmeye vakit kalmazdı KK korunma yöntemleri

Yani dikkat ederim 55 imdir hep 1 senede diyet anca gidiyor

son cocugun iki yasindayken hala 74 kiloymussun 4 ay once 67ye düşmüşsün. her iki uc senede bir hamile kaliyorsun.
bebek 9 ay kilosunu vermesi 2 sene. 55 oldugun anda tekrar hamile kaliyorsun
ne anladim bu isten yani. bu nasil hep 55 kiloda kalma böyle?
hayir istersen yuz kilo ol bana ne. ama buraya "kiloma dikkat ettigim icin hap kullanmıyorum" deme bir zahmet.
Ondan onay isteyen kim ben ne dersen o olur şekerim
e adam istemeyince doktora gidemiyorsun ama. "bana ne vermem kartimi- hastaneye de goturmem" diyor oturuyorsun toto ustune
bu adam mi senin sozunden çıkmıyor?
evcilik yasinda evlenmissin hala hayal alemindesin
Dediğim gibi ben ne dersen o olur
Biz aştık bu konuları Ah AŞK sen nelere kadirsin

aman tanrim ne harika bir ask
Elhamdülillah evim arabam her şeyimiz var düğün takılarıda bayağı fiyatı var duruyor aşiret takısı gibi takıldı da bana hava atmak gibi olmasın
varlik icinde "belki devlet yardim eder de su adamdan bosanirim" diye hayaller kuruyorsun. ne yapacan o parayi? su an ayrilsan kocan sana mehirini bile vermez buyuk ihtimalle. asiret ailesi gibi takmislar sen sergiliyorsun en fazla kolunda. sıkıyorsa sat , harca, bosaninca kullanmak uzere birikim yap. yapabilir misin?

Sen beni kıskandın mı
normalde konu acan insanlari rahatsiz edecek yorum yazmayi tercih etmiyorum ama tam olarak su mesajınıza uyuz oldum.
kim sizin neyinizi kiskansin?
dayak yedim diyen konuya "her ailede olur" cevabini verdiğiniz evliliginizi mi?
kim sizi niye kiskansin? ayrica 9 senede 4 cocugu siradan bir suriyeli de doğuruyor. ekstra bir caba vermenize gerek yok. insanlarin 9 senede 4 cocugu olmuyor çünkü korunuyorlar. hatta 1 yonteme güvenmiyorlar 2 yontemle korunuyorlar. bu övünulecek bir sey degil hatta tam tersi

Müge Anlı mod on olmuş helal olsun

kadına niye yüklendiniz anlamadım. Hiçbir korunma yöntemi yüzde 100 korumaz. Bu nedenle geri çekilmeyi korunma yöntemi olarak görmüş olabilir. Ben de 3.5 yıldır geri çekilme yöntemi kullanıyorum, eşim önce çıktığından bi sorun olmadı şükür. Doğum kontrol hapının zararlı olduğunu, yapay hormon olduğunu, prospektüsünü bi okuyun isterseniz. İnsanların kararlarını bu kadar küçümseyip dalga geçemezsiniz ya.. prezervatif de yırtılabilir, yırtık çıkabilir, prezervarife alerjisi olabilir, spiral kayabilir gibi gibi.
Ama siz de geri çekilme ile hamile kalma ihtimalini göz ardı etmemeliydiniz.

Geri çekilme yönteminin koruması %25 yani bu yöntemi kullanan 100 kadından 75 i 1 yıl içinde gebe kalıyor. Asıl korunma yöntemlerinde bu oran %90 üzerinde. Ya siz şanslı %25 tesiniz ya da bilmediğiniz üreme sağlığı problemleriniz olabilir.

su an çocuğunuzun olmamasi yarin bir kaza olmama garantisi veriyor mu? cocuk dedigin milyonlarca spermden gelen 1 tanecik sansliyla olan bir sey. kaldi ki konu sahibesi korunmus - hamile kalmis
korunmus - hamile kalmis
korunmus - hamile kalmis.
buradan anlayabilirsiniz ne kadar etkisiz bir yontem oldugunu.
ayrica tabii ki prezervatif de yırtılabilir, yırtık çıkabilir, prezervarife alerjisi olabilir, spiral kayabilir, dogum kontrol hapini almayı unutabilirsin vs. bu yuzden gercekten cocuk istemeyen insanlar (benim ve pek cok planli yasayan kadin gibi) cift yöntemle korunup bir de takvim sayıyorlar tehlikeli günlerde cok o islere girmiyorlar

Korunma yöntemi kullanıp kalan %1-2'lik korumama oranından hamile kalmak > korunmayıp "ceketini atsa hamile kalıyorum en errrkek benim kocam" diyerek hamile kalmak

Ya hahaha çok iyi

Aynen bi tek bu konu sahibi hamile kalıyor tebrikler mükkemel bir üreme sistemi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…