Çatlatma iğnesinin 12. Günü beta 4,14

Pimpirikli10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
1.129
1.129
Hanımlar 11 Temmuzda çatlatma iğnemi oldum. Bugün iğne gününü saymazsam 12. Gün oluyor. Dün akşam ve bugün sabah test yaptığımda silik çizgi gördüm. Daha önceleri hiç görmemiştim çatlatma iğnesinin bu günlerinde. Haliyle heyecan yaptım kan vermeye gittim. Sonuç 4,14 çıktı. Referans değeri ise 0-10 arası. Biliyorum negatif. Ancak şimdiye kadar hep <0.01 falan çıkardı. Hala iğnenin etkisi mi ? Bu şekilde olup sonradan yükselen var mı bilgilerinize ihtiyacım var 🥹

Merhabaaaa, aslında referans değerleri hastanelere göre değişir genellikle 0-5 arasıdır belkı de yeni yükseliyor olabilir. henüz regl gününüz gelmedi değil mi ?

Yeni oluşan gebelik gibi sanki iğne günü haricinde 12. Günde iğnenin etkisi gitmiştir sanki diye düşünüyorum. Herkeste farklı oluyor bende 8. Gün geçmişti mesela ama yarın tekrarla testini bence
Aile hekimi adetin bir hafta on gün geçince gel yeniden dedi. Nasıl beklenecek hiç sormuyor. Zaten iki yıla yaklaştı neredeyse nasıl geçiyor günler bilen yok.. Bende iğneden sonra daha öncekilerde hiç pozitif görmemiştim ondan şaşırdım.

Aile hekimi adetin bir hafta on gün geçince gel yeniden dedi. Nasıl beklenecek hiç sormuyor. Zaten iki yıla yaklaştı neredeyse nasıl geçiyor günler bilen yok.. Bende iğneden sonra daha öncekilerde hiç pozitif görmemiştim ondan şaşırdım.
En güzeli idrarda gebelik testi yapıp koyulanşma var mı onu takip etmek

İnşallah güzel bişey olursa muhakkak yazarım çok sağolun 🙏
artımed bilmiyorum ben bir türlü ısınamadım o testin ne ovulasyonuna ne gebeliğine eczaneden farklı bulabilirseniz olmadı alın. size önerim bugun yaptıysanız ıkı gun sonra yapın yarın için yine arafta kalmayın :) zor bilirim ama

X