Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

Canım benim Allah tekrar nasip etsin inş. Ne tatlı dillisin, Allah kalbindekini ömrüne yazsın inş
Ben az,önce test yaptım yine negatif.

Canım benim Allah tekrar nasip etsin inş. Ne tatlı dillisin, Allah kalbindekini ömrüne yazsın inş
Ben az,önce test yaptım yine negatif.
Amin canım inşallah cümlemizin inşaallah yaa neyse bişey olmaz canim her negatif sonuç sonra güçlü doğmak gerekir
Senin de sohbetin hoş canım insanın içini ısıtıyor
Bende işte 3 aralığı bekliyorum kan testi yapacam umutla 4 bekliyorum ins bu sefer tutmuştur
Bende yarın bir test yapmayı düşünüyorum ya ama yine de kararsız kaldım
Walla bak az önce namaz kıldım yatsı namazını öyle işten öyle kalpten dua ettim ki hem kendime hemde benim gibi olanlara rabbim tez zamanda hayırlı zamanda herkese hayırlı ve salih evlatlar nasip eylesin (İ N Ş A A L L A H)...

Bilmukabele canım, duygular karşılıklı

Beklemesi bildiğin gibi çok zor, Rabb'im bu yollarda hiç kimseler bekletmesin ortak duamız bu her anne adayında
İnş testin istediğini gösterir çokça aminnn

okurken denk geldim. dua ettim benim gibi olanlar için demişsin, Allah razı olsun , Allah kabul etsin canım

Bide kızlar Aralık 3 de benim 14. Gün kan testi yapacam inşallah hamişimdir bugün gündüz bir idrar testi yapmayı düşünüyorum sizler ne dersiniz bu duruma ??

Yaptim canım sonucum bugün geldi 0.1 di yani gebelik yok ve bugün de adet oldum hayırlısı artıkk rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin inşaallah benimde (Amin)
Ayy kiyamam Kuzum seni suan cok iyi anliyorum benimkide negatif valla oturdum agliyordum senin bildirime denk dustum
Hayirlisi buymus napalim
Amin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…