Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

kızlar selam. bir sorum olacak. dün aşılamamı oldum, çok şükür iyi geçti. akşamına tırnak ucu kadar çok az pıhtı gibi koyu renk bir akıntım oldu. bir sıkıntı olmaz inşallah. acaba yumurtalık döllenmeden düştü mü bilemiyorum aklıma bir sürü şey geldi. yorumunuz var mı bununla ilgili

Ben sabahları aç karnına kullanmıştım bir süre. Bir sıkıntım olmadı, adetim de değişmedi. korkma bence
Yok canım ben yemeklerden bir saat sonra içtim sadece sabahları normalde iki defa içiliyor sabah akşam ama ben günde bir defa içtim içine balda kattım tadı çokta kötü deil gerçekten ama faydası var

Merhaba, benimde iğneden sonra 9. Günüm bugün. Tüp bebek transferi sonrası 8. Hafta da kalp atışını alamadığımdan kaybettim. Test yapmaya korkuyorum. Bugün 9. Gün ve 2 gündür yoğun mide bulantısı yaşıyorum. Özellikle bugün göğüs hassasiyeti var bayağı. İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız hayırlısı ile

Kızlar merhaba uzun bir aradan sonra yine geldim ben benim adetim 11 gün gecikti ve ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ben adet günümde bende 3 gün boyunca ilk çok hafif kahverengi leke geldi ama iki damla oda sulu geldi ertesi gün açık pembe leke geldi bir damla ertesi yine geldi sonra bitti hani adet olmayı bekliyordum ben ama olmadım şimdi de beyaz akıntı geliyor benden süt gibi belim ağrıyor kasıklarım çok fena ağrıyor ara ara başım dönüyor ve ağrıyor sabhlari mide bulantısıyla uyanıyorum uykum düzenim bozuldu ve kendimi çok yorgun hissediyorum bir hafta arayla iki kere idrar testi yaptım negatif çıktı dün de kan testi yaptım sonucum daha çıkmadı resmi bayramdan dolayı herhalde sizce gebelik olabilir ya kafam çok karışık?

Ha bide kızlar göğüslerim de şişkinlik ve uç kısmında koyu kahverengilik ve ağrı var dün gece de damarlarım ortaya çıktı ya sizce gebelik olabilir mi ya lütfen yardımcı olun bana

Belirtiler var gibi gösteriyor. Kan sonucunda belli olur. Yazmayı unutmayın haber verin .
Hayırlı haber alın inşallah

Belirtiler var gibi gösteriyor. Kan sonucunda belli olur. Yazmayı unutmayın haber verin .
Peki siz hiç çevrenizde böyle bir şey gördünüz mü ? Yani bilginiz var mı ya ben çok merak ediyorum

Canım gebelik yok maalesef Sabahtan beridir ağlıyorum ya ama hala umudum var nedense içimden bir ses üzülme diyor gebelik var diyor ya kafam çok karışık şuan kasık ağrısı baş dönmesi ve mide bulantısı var göğüslerimde ki damarlar daha da bir belirgin olmuş ben geç döllenme olmuştur diye tahmin ediyorum ya inşallah öyledir yoksa çok çok üzülürüm eğer pazartesi gününe kadar adet olmazsam hastaneye gidecem muayeneye

Ağlama lütfen. Biz de zamanında çok ağladık her ay bekledik. Rabbim nasip edecek. Zamanı var illa ki sabret canım

Ağlama lütfen. Biz de zamanında çok ağladık her ay bekledik. Rabbim nasip edecek. Zamanı var illa ki sabret canım
Bende çok ağladım canım bir Allah biliyor bir ben ben şuan da hala adet olmadım bu son iki üç gündür akıntım yoktu ve bugün affedersin bir avuç dolusu beyaz akıntı geldi kremsi şekilde kokusuz su gibi bi an dedim adet oldum ama deildi başım ağrıyor hemde gergin dizlerim ağrıyor uyku halim daha da bir arttı iştahım öyle bir arttı ki anlatamam sana ha bire ağzım dolu olsun istiyorum bugün tam 17 gün oldu gecikmem pzt günü kan testi yapmayı düşünüyorum inşallah olumlu sonuç alırım eğer negatif çıkarsa salı yada Çarşamba günü hastaneye gidecm bakalım rabbim herşeyin hayırlısı versin

Merhaba inşaallah olumlu sonuç alırsınız ne zamandan beri istiyorsunuz

Merhaba inşaallah olumlu sonuç alırsınız ne zamandan beri istiyorsunuz
Canım Kasım 22 de 2. Yılıma girecem Allah'ın izniyle 1 buçuk yıldır düşünüyoruz ve çokta istiyoruz benim yaşım 22 eşimin yaşı da 24 inşallah rabbim bana ve sizlere ve bizim gibi isteyen herkese hayırlı Salih evlatlar nasip etsin inşallah

Ha bide şunu söylemek istiyorum dün gece mide yanması ve ağrısından ölecektim kızlar ilk defa böyle bişey yaşadım daha önce mide ağrısıni hiç bu kadar çekmemiştim göğüslerim şiş ve damarları çok çok belirgin her akşam yemek yediğim de başıma ağrı giriyor uykum geliyor halsizlik yorgunluk baya var bende bide beyaz akıntım var hemde çok krem gibi bembeyaz geliyor salı günü Dr yanına gidecem sizce geç döllenme olmuş mudur? Yani böyle yaşayan var mı ? Bugün 18 . Gün gecikme

Aminn inşaallah canım Allah'ım isteyen herkesin kucağını doldursun inşaallah bende çok istiyorum henüz nasip olmadı ilk çatlatma iğnesi tutmadı şimdi ikinciyi oldum bekliyorum işte inşaallah bizde eninde sonunda o güzel haberi alırız

Doktora git kesinlestir bence canım beklemekte çok yoruyor insanı acabalar... Bende 2 3 gündür ateş basması oluyor özellikle geceleri inşaallah güzel haberler verir bize de umut olursun

Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah canım benim sen ne zamandır istiyorsun

Doktora git kesinlestir bence canım beklemekte çok yoruyor insanı acabalar... Bende 2 3 gündür ateş basması oluyor özellikle geceleri inşaallah güzel haberler verir bize de umut olursun
İnşallah canım walla bende dün ve önceki gün ateşim bir indir bir çıktı sonra üşümeye başladım anlamadım ya ama şuan öyle bişey yok geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…