Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

İnşallah canım rabbim sana da bana da isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻🤗 senin kaçıncı günün bugün bide belirtilerin neler canım ?
Amin canim cok amin 🥰🙏🏻 10.gunum,1 haftadir kabizim cok ciddi anlamda gece 2 saat beni ağlatan bir agri yaşadım.Sol kasigimda batma hafif bas dönmesi mide bulantısı var bir de sürekli tuvaletim var gibi wcdeyim 🙄 bir türlü bulantim gecmiyor 🙄 sen de var mi belirtiler? Göğüs hassasiyetim henüz yok bilemedim iğne etkisi belki.Artik varsada yok gibi kafamiza yer ettiginden umut edemiyoruz 🤭

Amin canim cok amin 🥰🙏🏻 10.gunum,1 haftadir kabizim cok ciddi anlamda gece 2 saat beni ağlatan bir agri yaşadım.Sol kasigimda batma hafif bas dönmesi mide bulantısı var bir de sürekli tuvaletim var gibi wcdeyim 🙄 bir türlü bulantim gecmiyor 🙄 sen de var mi belirtiler? Göğüs hassasiyetim henüz yok bilemedim iğne etkisi belki.Artik varsada yok gibi kafamiza yer ettiginden umut edemiyoruz 🤭
Canım bende aynilari var bulanti baş dönmesi kasik ağrısı uyku düzensizliği var geceleri bir sağ bir sol anca uyuyorum sonra sabah namazına kalkıyorum ondan sonra tık yok uyku gözüme girmiyor bende de kabız oldu bide aşırı gaz sıkışması var 🤭karın bölgesi cok ağrıyor ve benim göğüslerim aşırı şişmiş ve çok dertler agriyorlar aferdesin icligimi bile takamiyorum 😖bakalım hayırlısı ya 🤲🏻🤲🏻

Canım bende aynilari var bulanti baş dönmesi kasik ağrısı uyku düzensizliği var geceleri bir sağ bir sol anca uyuyorum sonra sabah namazına kalkıyorum ondan sonra tık yok uyku gözüme girmiyor bende de kabız oldu bide aşırı gaz sıkışması var 🤭karın bölgesi cok ağrıyor ve benim göğüslerim aşırı şişmiş ve çok dertler agriyorlar aferdesin icligimi bile takamiyorum 😖bakalım hayırlısı ya 🤲🏻🤲🏻
Zaman gecmiyor,bugun kan veririm belki özelde sonra 2 gün sonrasinda veririm.Karar verirsem tabii🙈 hayirli haberlerle gelelim inşallah 🥰

Zaman gecmiyor,bugun kan veririm belki özelde sonra 2 gün sonrasinda veririm.Karar verirsem tabii🙈 hayirli haberlerle gelelim inşallah 🥰
İnşallah canım inşallah 🤲🏻🤲🏻🤗günde 1 olmak üzere toplam 41 defa Meryem suresini oku canım etkisi çok Allah'tan umut kesilmez rabbimin hazinesi öyle çok elhamdülillah çok şükür 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 inşaallah ikimizde birbirimize güzel sevindirici haberler veririz (Amin ecmain)🤲🏻🤗💜

Ya kızlar bişey dicem bende şimdi iki tane test var ben bir tane şimdi yapmayı düşünüyorum benim anlamadığım iğnenin etkisini idrar testinde geçtiğini nasıl anlicaz?? lütfen yardımcı olun bana ya 🙏

Kızlar az önce test yaptım negatif çıktı bugunle birlikte iğnemin 12.gunuydu 3 Aralık'ta 14. Günüm olacak ozmn bir kan testi yapmayı düşünüyorum sizce kanda bişey çıkma ihtimali var mı ? 🤔 Yani önceden negatif sonrada kanda gebeliği gören var mı ya 🙃lütfen yardımcın olun bana 🙏🥺

Kızlar az önce test yaptım negatif çıktı bugunle birlikte iğnemin 12.gunuydu 3 Aralık'ta 14. Günüm olacak ozmn bir kan testi yapmayı düşünüyorum sizce kanda bişey çıkma ihtimali var mı ? 🤔 Yani önceden negatif sonrada kanda gebeliği gören var mı ya 🙃lütfen yardımcın olun bana 🙏🥺
Merhaba canım, aynı durumda sayılırız,bende 10.günümdeyim negatf,
Senin 9,10.günlerinde silikmiş,benim o günlerde direk negatifti,
iğnenin etkisi erken geçmiş demek ki, olsa tekrar pozitife döner ama adet belirtilerim var maalesef

Kızlar,kaset test yaptım 10.gundeyim 5.gunde ovulasyon testiyle birakmistim takibi bugünde ani tuvalet istegiyle gece uyaninca merakimdan test yaptim.Bir de aşırı gaz sancısı,sol kasık batması arada baş dönmesi var.Hala etkisi vardir dimi iğnenin 🥺 ilk gebeliğim kimyasal oldu ve bidaha bebeğim olmadı heyecandan kendimi cok zor tutuyorum 😔
Ne çıktı testte 10.gününde?

Merhaba canım, aynı durumda sayılırız,bende 10.günümdeyim negatf,
Senin 9,10.günlerinde silikmiş,benim o günlerde direk negatifti,
iğnenin etkisi erken geçmiş demek ki, olsa tekrar pozitife döner ama adet belirtilerim var maalesef
Bende ya sağ kasik tarafım çok ağrıyor hala baş dönmesi ve mide bulantısı var bide adet sancısı gibi bir sancı geliyor ağrısı 2 dk bile sürmeden hemen geçiyor ama bende daha şeffaf bir beyaz akıntı var çözemedim ya kafayı siyiracam gerçekten 🥺🤔😖 inşallah bu ay hepimiz birbirimize güzel sevindirici haberler veririz ya çok umutluyum ben 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💜🤗🤭

Bende ya sağ kasik tarafım çok ağrıyor hala baş dönmesi ve mide bulantısı var bide adet sancısı gibi bir sancı geliyor ağrısı 2 dk bile sürmeden hemen geçiyor ama bende daha şeffaf bir beyaz akıntı var çözemedim ya kafayı siyiracam gerçekten 🥺🤔😖 inşallah bu ay hepimiz birbirimize güzel sevindirici haberler veririz ya çok umutluyum ben 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💜🤗🤭
Ne güzel işte umudunu hiç kaybetme:)
Yumurtan sağdan mıydı? Ondan mı ağrıyor orası dersin?

Benim akıntım yok, sancı girmesi değilde dökülme hissi var, hani aktı akacak hissederiz ya öyle.

Hayir,t cizgisi de silik pembe çıktı.İgne etkisi galiba hala geçmedi
Bugüne kadar hep silik çıktıysa demekki hala iğnenin etkisi var
13.günde de bi denersin.
Benim 9.günde ilk yapmıştım tek çizgiydi, öncesinde yapmadığımdan bilemiyorum ne zaman etkisi geçti diye.

Bugüne kadar hep silik çıktıysa demekki hala iğnenin etkisi var
13.günde de bi denersin.
Benim 9.günde ilk yapmıştım tek çizgiydi, öncesinde yapmadığımdan bilemiyorum ne zaman etkisi geçti diye.
5.gunde biraktim bakmayi canim, bugün öyle bakayim dedim kadet testte görünce iğne etkisi gecmemis demek ki dedim ya 2 gun sonra ya da tam pazar günü özelde kan vericem tekrar bakalım hayırlısı,sen kan verdin mi

5.gunde biraktim bakmayi canim, bugün öyle bakayim dedim kadet testte görünce iğne etkisi gecmemis demek ki dedim ya 2 gun sonra ya da tam pazar günü özelde kan vericem tekrar bakalım hayırlısı,sen kan verdin mi
İnş pozitif çıkar canım.
Benim hala negatif. 11.güne girdim.

Ne güzel işte umudunu hiç kaybetme:)
Yumurtan sağdan mıydı? Ondan mı ağrıyor orası dersin?

Benim akıntım yok, sancı girmesi değilde dökülme hissi var, hani aktı akacak hissederiz ya öyle.
Ya iğneden bir haftaya kadar sol ağrıyordu şimdi ise sağ ağrıyor batma hissi oluyor ya 😖bide ben şuan duphastonda kullanıyorum doktorum dedi 18 Kasım'da muayene gittim doktorum yumurtamin oluştuğunu ve 34 mm olduğunu söyledi sol taraf 🤗🤲🏻
Sağ taraf ise 20 mm olduğunu söyledi
Ve ne bende ne eşimde sorun yok sadece doğal yolla olmuyor
Ben bir senedir evliyim evliliğimin ikinci ayında hamile kalmıştım benim haberim yoktu sonra o ayda bir doktorun yanına gittim bana hamile olduğumu söyledi ve sonra bana yanlis bir ilaç ve ben bebeğimi kaybettim 🥺🥺🥀
İnşallah bu sefer herkes hamiş olur umutluyuz kararlıyız 🙏💪🤲🏻

X