Çatlatma iğnesinin 10. Ve 11.günü

Hayırlısı ile bı hamile kalsaydık da belirti aramaktan vazgecseydik
Aynen valla canım Allah büyüktür en güzel zamanda hiç ummadık zamanda hayırlısını nasip etsin bizlere inşallah ben sadece evliliğimin ilk 3 ayı korundum hemen olsun istemedim ama ona rağmen hamile kalmıştım sonra doktora gittim 8 haftalık hamilesin dedi bana hiç bir belirti felan yaşamadım ondan sonra bana yanlış ilaç verdi ve bebeğimi kaybettim

Amin canım inşallah bak işte sorun burda istemesek hemen olur üstüne düştük diye olmuyor kesin basın sağolsun bu arada canım çok üzüldüm sıkma canını bak bı kere kalmışsın bida kalirsin inşaallah demekki daha zamanımız var ömrü olsaydı bebeğin yasardi eminim

Aynen canım ya hayırlısı diyelim hayırlı olsun inşallah

Aynen canım Allah razı olsun rabbim kimseye yaşatmasın bu evlat acısını

Aminn cümlemizden inşaallah canım ,
Canım merhaba ben hala adet olmadım beyaz akıntı geliyor benden göğüslerim şiş ve damarları oldukça belirgin sabahları da hala aynı midem bulanıyor dün bir test yaptım akşama kadar beklemedim ikinci çizgi silik çizgi gibi buraya atacam fotoyu canım sen bir bak fikrini söyle bana ?

Canım çok sevindim inşaallah hamilesindir gelmesin gelmesin boşver çok mutlu oldum at bakalım testini

Banada haber et mutlaka olur mu canım bende kan vercem bugün sanırım eşim sabirsizlandi iğnenin 12. Günü daha inşaallah erken değildir
Ayyy çok sevindim canım tabi haber veririm sen hangi iğneyi kullandın bide test yaptın mı etkisi geçmiş mi diye ? İnşallah güzel haberlerle gelirsin ikimizde bu güzel Eylül ayında Hamiş oluruz güzel haberlerini bekliyorum canım

Canım ben ovitrelle kullandım yok hiç test yapmadım kanda veremedim zaten bugün erken gebelik testi alcam bakalım yarın yapcam yarın 14. Gün çünkü bekleyim dedim etkisi geçti mi bilmiyorum hiç. İnşaallah ikimizde güzel haberlerle geliriz canım benim dua et bana yarın inşaallah haber ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…