Çatlatma iğnesinden sonra Ovulasyon testi

Evet aynen öyleMutlaka bekliyorum yazmanı Bu arada nerde yaşıyorsun

valla benim 9-11e kadar hayalet çizgiydi 12-16 arası direkt negatif. mesela 11.gün hayalet çıktı ama kanda 1.20< çıktı 16.gün negatif kanda 0.1di. iğnenin etkisi çok hızlı geçmiş bende. pozitifi görmedim yani pek

Hmm anladım demekki herkesin bünyesine göre farklı
kesinlikle. çünkü bu forumda bile ne kadar gebelik haberi varsa cogunu okudum. kimisinin adete 1hafta kala net görünüyo kimiside adeti geçmesine rgmen hayalet çizgi görüyo. gerçekten bünyeye göre herşey değişiyo

Merhaba ne yaptınız doktora gittiniz mi?

Evet çatlama zaten gördüm Ovulasyon testinde ama bazı kişiler şey demiş iğneden dolayı Ovulasyon testi sürekli pozitif çıkar zaten demiş bende çıkmayınca sorayım dedim
İğnede hcg var çünkü nasıl gebelikte hcg yükselince koyu çıkıyorsa iğne vuruluncada ovulasyon koyu oluyor sizin iğne etkisi epey azalmış yada bitmiş demekki test silinmiş

İğnede hcg var çünkü nasıl gebelikte hcg yükselince koyu çıkıyorsa iğne vuruluncada ovulasyon koyu oluyor sizin iğne etkisi epey azalmış yada bitmiş demekki test silinmiş
Demekki iğnenin etkisi kısa sürede bitebiliyor çünkü ben o testi yaptığımda iğne vurulalı 6 gün olmuştu daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…