Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

Zaten bu ayda olmazsa dicem artik bi tane daha vericem demisti klomen ovitrelle yok dicem gunluk igneye gec bi zahmette bak yumurtalara ne alemde diye dicem. Paramizla rezil ediyolar bizi. Herkesin maddi durumu sorunlu sonucta kisitli yani
olumlu sonuc alsak gercekten haketseler cocuk icin arc borcta olsa deger bisekilde veriyoruz canim da iste bosa ciktimi böyle hem daha cok stres hem verilen paralar bosa gidiyor.3 ayda 600tl verdim.

Yok ben ozel hastaneye gidiyorum bide cok agrili oluyor dediler doktorum uyuturum 5 dkka korkulacak bisey degil aslinda dedi
Anladım canım özelde seni klomenle niye uğraştırıyor üstelik ağrın için gittiğinde seni ultrasona almıyor yolsana şunu bi

olumlu sonuc alsak gercekten haketseler cocuk icin arc borcta olsa deger bisekilde veriyoruz canim da iste bosa ciktimi böyle hem daha cok stres hem verilen paralar bosa gidiyor.3 ayda 600tl verdim.
Sen ozel hastaneyemi gidiyosun doktorun ozel muayehanesinemi ?

Anladım canım özelde seni klomenle niye uğraştırıyor üstelik ağrın için gittiğinde seni ultrasona almıyor yolsana şunu bi
Sorma eşim vardi yanimda kapinin onunde diye simdi kavga cikarmim dedim ama bu gitmeme halledicem emin ol. Benimde canimi cok sıktı bu durum. Ayrica klomeni bir digeri onermedi ama yumurta olusmadigi icin bu o sekilde gidiyor tedaviye suan

Sorma eşim vardi yanimda kapinin onunde diye simdi kavga cikarmim dedim ama bu gitmeme halledicem emin ol. Benimde canimi cok sıktı bu durum. Ayrica klomeni bir digeri onermedi ama yumurta olusmadigi icin bu o sekilde gidiyor tedaviye suan
Evet bende kullandım ilk veriyorlar ama bu yumurtayı büyütmüyorsa ısrar etmenin ne anlamı var bunun iğnesi varken bu ilaç üst üste kullanımda kist yapıyor varolan kisti büyütüyor prospektüsünde yazıyor zaten hadi ben devlete gidiyorum elimize yüzümüze bakmıyorlarda özeldede olunca insan sinir oluyor şiddete karşıyım ama gerçekten hakedende var

Yani. Zaten bu gitmeme dicem geldigimdeki tavriniz hic hos degildi eger afra tafra cekecek olsam devlete giderdim yok boyle ben rahat edemiceksem hic gelmiyim dicem. Vede bu ay tekrar klomen kullanmicam cok kotu etkiliyor beni hele igne vucudum kaldirmiyor ilk ay cok agir gelmisti.

2 hafta sonra cagirdi bidaha iste adet olursam 3.gün olmazsam biraz bekleyip gel dedi.baska bise yok hani olmazsa şunü bunu yaparız diye.
Ayni benimkide oyle diyor ama sen klomen kullanmiyordun demi karistirmiyimda baska arkadaslarda yaziyor ya

Bide ben okuyorum hep millete doktoru su gun test yap bile demis bizimki bakmaktan aciz valla iyice uyuz oldum bu doktora

Bide ben okuyorum hep millete doktoru su gun test yap bile demis bizimki bakmaktan aciz valla iyice uyuz oldum bu doktora
Özel ama ilgisizler canım mesela benim takip ediyor ya gün aşırı cagirdi daha odaya girdigim gb sorun varmi fln hic sormadan direk gec iceri usg bakiyo yumurtayi yazip su gun gel dio gonderiyo.bastan bırakicaktmta iste yarim birakmiyim dedim yumurta buyumusken

Yumurtan olusuyo yani senin demi igne falan kullanmiyosun yumurta icin. Sadece catlatma ignesimi yaptirdi sana

Yumurtan olusuyo yani senin demi igne falan kullanmiyosun yumurta icin. Sadece catlatma ignesimi yaptirdi sana
Kanamam kesilmedi demistin demi ilac verdi demistin bekle dedi falan diye anlatmistin kafam karisti demistin. Tmaam ya bende o arkadaslami konusuyorum diye kafa karisikligi yasadim. Ne zmaan belli olucak peki sonuc bu ay

Kanamam kesilmedi demistin demi ilac verdi demistin bekle dedi falan diye anlatmistin kafam karisti demistin. Tmaam ya bende o arkadaslami konusuyorum diye kafa karisikligi yasadim. Ne zmaan belli olucak peki sonuc bu ay
Evet canım olsun karıstiriyo insan.2 hafta dedi kadin bakalim bu sekilde hic unudum yok ama mecbur beklicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…