çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Dualarım sizlerle cnmmm

Kızlar vcye gidince afedersiniz kıvamlı koyu bi akıntı geldi beyaz benden ateşim yükseliyor 36.6 inş belirtidir kuruntu değildir 19-20 yumurtladm

Arkadaşlar ben de 4 gün oldu iğne olalı kaç gün sonra test yapmalı? Bi de bnm adetim düzensiz geçip geçmediğini nerden bilicem fikri olan varmı??
Canim 9 gun sonra test yap cikar insallah bebegin seninle olur...

Mevhibe senden naber var mı gelişme ne zaman test yapacaksın
Kasik bel bacak agrilarim var akintilarim var bugun 9. Gun ignemin hayirlisi canim sen test yap 11 ocakta yaptiysan cikar 12 ocakta yaptiysan yarin cikar canim hayirlisi olsun hepimiz icin insallah... amin

12 şimdi Yaptım iğneyi yarın ilk idrarla yapsam çıkar mı ? Sen ne zaman yapacaksın testi
Kasik bel bacak agrilarim var akintilarim var bugun 9. Gun ignemin hayirlisi canim sen test yap 11 ocakta yaptiysan cikar 12 ocakta yaptiysan yarin cikar canim hayirlisi olsun hepimiz icin insallah... amin

12 şimdi Yaptım iğneyi yarın ilk idrarla yapsam çıkar mı ? Sen ne zaman yapacaksın testi
Bende carsamba yaparim evet sen yarin sabah yap cikar cnmcim bende 15 ocakta yapildi ignem carsamba - persembe yaparim kismet tatlim

Inşallah kızlar hepimiz sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alırız benimde bu ay ilk klomen ve pregnyl iğne kullanışım perşembe iğnemi vurdurdum arkadaşa 10 gün gebelik testi yaptırmayın sonra yaptırabilirsiniz yaptırdığınız günden iki gün sonra tekrar yapın yaklaşık değer iki katına çıkacaktır eğer gebelik varsa en kısa zamanda güzel haberler almak dileğiyle

Amin insallah canim... ignenin etkisi 11-12 de gidiyor canim bende 15 ocakta cat ignem yapildi 24 ocak bugun ve ignenin 9 . gunundeyim hepimiz icin hayirlisi olsun gonlumuzdeki neyse rabbim versin insallah.. amin

Arkadaşlar :) 13. Gün ve çift çizgiyi gördüm hala inanamıyorum :) masallah... İnş iğne etkisi değildir :) ama cuma yaptım tertemiz tek cizgiydi
Canım maşallah yaa çok sevindim allahım yüzünü güldürdü sonunda çok şükür. Inşallah kan da da cikar. Bende umutlandım darısı bizlere olsun inşallah.

Amin insallah canim... ignenin etkisi 11-12 de gidiyor canim bende 15 ocakta cat ignem yapildi 24 ocak bugun ve ignenin 9 . gunundeyim hepimiz icin hayirlisi olsun gonlumuzdeki neyse rabbim versin insallah.. amin
istersen yarın yaptır bir kan testi iki gün sonra tekrar yaptır sonuca göre hamile olup olmadığın belli olsun ama inşallah vardır güzel haberlerle bizde mutlu oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…