çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Erken değilmi daha belirtiler için 6 günümüz var daha
Canim bebek.rahme indi gomuldu 6-7 gunde gebelik olusuyor bilmiyorum erkenmi degilmi ama basim.cok kotu donmedi senseledim sadece sol bacagim belim kasigim agriyor ne bilimki ben delimiyimmmkiiii :KK66:

:nazar::nazar::nazar::emir_bebek:Arkadaşlar :) 13. Gün ve çift çizgiyi gördüm hala inanamıyorum :) masallah... İnş iğne etkisi değildir :) ama cuma yaptım tertemiz tek cizgiydi
Kiz hamilesin isde ben ne dedim gec dollenmis olabilir dedim canimcim hadi hayirlisi kuzum allahim sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim 10iliski 11 igne 12 iliski dedin bak ben bu iliskiler onemli dedim tutar dedim .... alllahim bizede nasip etsinnnnnn yarin saglik ocaginda kanda baktirr

Kiz hamilesin isde ben ne dedim gec dollenmis olabilir dedim canimcim hadi hayirlisi kuzum allahim sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim 10iliski 11 igne 12 iliski dedin bak ben bu iliskiler onemli dedim tutar dedim .... alllahim bizede nasip etsinnnnnn yarin saglik ocaginda kanda baktirr

Kuzm banada bişiler de ozamn :) pazartesi yaptm salı çatladı bitanesi ovu testi yaptm hala çiftçizgiydi çarşamba yaptm ve gece çk canmı yakcak şekilde sol kasığıma bişiy sapland muhtemelen diğeri çatladı çnki perşembe sabahı test yaptğmda silikleşmişt artık ve bunaldğm için bidaha denemdm ama çatladığnda içerde vard

Kuzm banada bişiler de ozamn :) pazartesi yaptm salı çatladı bitanesi ovu testi yaptm hala çiftçizgiydi çarşamba yaptm ve gece çk canmı yakcak şekilde sol kasığıma bişiy sapland muhtemelen diğeri çatladı çnki perşembe sabahı test yaptğmda silikleşmişt artık ve bunaldğm için bidaha denemdm ama çatladığnda içerde vard
Gecen hafta sali.gunumu tatlim sperm 2-3 gun yasiyor zaten eger gecen haftaysa 11 . gunde testte cikar tatlim allahim gonlundekini verir insallah.. amin

Teşekkürler arkadaslar darısı size ins :) duam isteyen herkes icinnnn
Hadi bakim bol dua et bizlere yarin mutlaka kan ver sonucu bizimle paylasirsan seviniriz mutlaka haberleselim canim musmutlu ol.hemi :KK66: he birde belirtilerini anlatirmisin canim bende senden 4 gun sonra cat ignem yapildi insallah hayat suprizleele dolu bizede gelicek insallah o suprizler.... :KK66:

X