çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canim ne zaman buyurse o zaman cat igne verir sen kacinci gunundesin 14-15 gunde isen 18-19-20 mm olur yumlar ben 14 .gunumde 20 mm di rabbim hayirlisi neyse onu versin yeterki vaktimiz gelsin guzel dileklerin icin amin insallah amin bu ay tutar insallah 25 aydir olmuyor bebis demekki vakti saati gelmemis hayirlisi olsun canim
Yarın 17 . Gün. Doktora gideceğim yarın bakalım ne diyecek

Kizlar bi adet sancısı gıbı sancım var, belim falan ağrıyor sizce neden böyle?
Hayirlisi olsun canim igne olalimi 17. Gun olucak eger oyleyse kanda baktir canim insallah pozitifi gorursun

Kizlar bugün doktora gittim yumurtla ma başlamış dedi. Iğne vermedi.bu aralar gebe kalabilir sin dedi. Olmazsa diğer ay gel dedi.farklı bi tedavi uygulayalim dedi. Allahım inşallah nasip eder bu ay.dualariniz bekliyorum kizlar.

Kizlar bugün doktora gittim yumurtla ma başlamış dedi. Iğne vermedi.bu aralar gebe kalabilir sin dedi. Olmazsa diğer ay gel dedi.farklı bi tedavi uygulayalim dedi. Allahım inşallah nasip eder bu ay.dualariniz bekliyorum kizlar.
İnsallah canim bebegin seninle olur rabbim.gonlune gore versin

kızlar iyi akşamlar ocak 12 de çatlatma iğnesi yapıldı bugün idrarda test yaptım önce negatifti 1 saat sonra silik 2.ci çizgi çıkmıştı . betahcg yaptırdım 7 çıktı sonucum doktorum normalde cuma günü demişti en erken ama dayanamamıştım hastanede çalıştığımdan diğer kadın doğumcumuza sorduğumda büyük olasılık hamilesindir 7 normal de gebe olarak kabul ediliyor adetine kadar sabırla bekleyebilmelisin dedi ama daha önce bu şekilde olup gerçekten hamile olan yada değeri düşen varmıdır ?

kızlar iyi akşamlar ocak 12 de çatlatma iğnesi yapıldı bugün idrarda test yaptım önce negatifti 1 saat sonra silik 2.ci çizgi çıkmıştı . betahcg yaptırdım 7 çıktı sonucum doktorum normalde cuma günü demişti en erken ama dayanamamıştım hastanede çalıştığımdan diğer kadın doğumcumuza sorduğumda büyük olasılık hamilesindir 7 normal de gebe olarak kabul ediliyor adetine kadar sabırla bekleyebilmelisin dedi ama daha önce bu şekilde olup gerçekten hamile olan yada değeri düşen varmıdır ?
Canim bende 15 ocakta catlatma yapildi ignenin etkisi 12 gun canim 24 ocakta tekrar test yaptir insalllah bebegin seninledir

Son düzenleme:
inşallah geçen yıl mayıs ayında gebeliğimi öğrendim bugün normalde doüum yapmam gerekiyodu ancak düşükle sonuçlandı ama umarım rabbim hepimize bu güzel mutluluğu yaşatır.

inşallah geçen yıl mayıs ayında gebeliğimi öğrendim bugün normalde doüum yapmam gerekiyodu ancak düşükle sonuçlandı ama umarım rabbim hepimize bu güzel mutluluğu yaşatır.
Amin canim insallah

Kizlar bugun hsg cekildi gerçekten korktugum gibi degilmis o kadar rahatladım ki tuplerde hic sikintu yok cok sukur artik tedaviye devam inşallah

X