çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

yaptım tatlım ilk testimi perşembe günü yaptım 1 saat sonra ikinci çizgi çok silik çıktı sonra cuma günü bir daha yaptım onda tek çizgi .. bugün iğnemin 16. günü hafif hafif sancı da yoklamaya başladı sanırım bu ayda olmayacak :KK43::KK42: 20 sine kadar regl olmazsam kan testinden baktıracağım .. sen nasılsın sen ne yaptın peki?
Anladım inşallah hamilesindir ya hakiinda hayırlısı olsun bende salı gunu hsg cektircem ondan sonra tedaviye devam inşallah

Yaa bnm yumurtalar buyumedgi icn yapmaz mi o zaman.senn adina cok sevindm cnm insallah olur.yaa bende cok istiyorm allahm gonlumuz e gore versn insallah
Canim ne zaman buyurse o zaman cat igne verir sen kacinci gunundesin 14-15 gunde isen 18-19-20 mm olur yumlar ben 14 .gunumde 20 mm di rabbim hayirlisi neyse onu versin yeterki vaktimiz gelsin guzel dileklerin icin amin insallah amin bu ay tutar insallah 25 aydir olmuyor bebis demekki vakti saati gelmemis hayirlisi olsun canim

Korkma Can'ım bende on gün önce çektirdim hiç bişey hissetmedim anestesi almadım ama yüksek doz sakınleştiri ve ağrı kesici verdiler
Evet aslında senden sonra korkum azaldi ama sifira indiremiyorum ...filmden sonra ilacsiz ignesiz ilişki devam etti dimi ..bildigim kadariyla film oldugu ay baska bişe vermiyorlar

Sağolun arkadaşlar öyle güzel moral veriyorsunuz ki... Çok teşekkürler.
İnsallah Rabbim bebeklerimizi bu ay nasip eder bize..

14ünde çatlatma iğnesi 16sında birliktelik. 51,5 saat sonra. Başka da yok. Gerçi Allah isterse verir de yine de ümitsizim.
Canim hosgeldin ignenin etkisi 36 icinde yumurta catliyor doktorun soylemedimi canim insallah bu ay hamis kalirsin bende 15. Ocakta catlatma oldu 15-16-17 ocak gunlerde iliski onerdi hayirlisi olsun cnm guzel haberler verriz insallah.. amin

Canim hosgeldin ignenin etkisi 36 icinde yumurta catliyor doktorun soylemedimi canim insallah bu ay hamis kalirsin bende 15. Ocakta catlatma oldu 15-16-17 ocak gunlerde iliski onerdi hayirlisi olsun cnm guzel haberler verriz insallah.. amin

14ünde çatlatma iğnesi 16sında birliktelik. 51,5 saat sonra. Başka da yok. Gerçi Allah isterse verir de yine de ümitsizim.
Canim yumurtalar kac milimdi kac yumurtan vardi sen yinede iliskiye devam et canim her ihtimale karsi iliski olsun belki kucuk yumurtan vardir onlar catlamamis olabilir rabbim gonlundekini sana versin insallah

doktorum 36 saat sonra ve ertesi gün üst üste, sonra da bir hafta gün aşırı demişti. Ama bizimkisi en ufak bir üşütmede hemen etkileniyor ve ancak 51,5 saat sonra. Sonrasında da benzer sıkıntılar ve hatta tartışmalar da olunca kaldı artık. Üstelik 2 yumurtam vardı 22 mm. ikiz bile olabilirdi.

doktorum 36 saat sonra ve ertesi gün üst üste, sonra da bir hafta gün aşırı demişti. Ama bizimkisi en ufak bir üşütmede hemen etkileniyor ve ancak 51,5 saat sonra. Sonrasında da benzer sıkıntılar ve hatta tartışmalar da olunca kaldı artık. Üstelik 2 yumurtam vardı 22 mm. ikiz bile olabilirdi.
Canim keske igne yapildigi gunden baslasaydiniz 36 saat icinde yumurta catlaya biliyormus tabbi rabbim bilir insallah bebeklwrimize kavusuruz yeterki.vakti zamani gelsin

bugün sağ tarafta aşırı ağrı hissettim. Kim bilir belki sağdaki yeni çatlıyordur. Gerçi yeni çatlasa da yapabileceğim birşey yok ki artık. :KK43:
Canim sen 14 ocakta igne oldu diyorsun bugun 4 gun gecmis yumurtan bugune kadar catlamis olabilir istersen doktora git catlamadiysa yumurtani gorur doktorun hayirlisi olsun cnm

Benim de sadece 2 ilişki. Olursa mucize olcak..
Eltim le kaynım korunuyolardı.kendileri için özel bir günde korunmadılar sonra korunmaya devam ettiler.eger çocuk olursa ogun olsun istediler ve rabbim Nasıp etti tek ilişkide hamiş kaldi .bu hafta dogumu var :) rabbim ol dedimi oluyor işte

X