çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Amin canım ya inşallah allah isteyen herkese nasip etsin:) ben cok heycanlıyım :)
Bende bende once sen ver guzel haberi ertesi gunu ben vereyim insallah tabi regl tarihi yakinlar olanlarda guzel habeelerini bekkiyoruz .....

Kızlar iki üç gündür ara ara belimde bi ağırlık hissediyorum ağrı değil ama .sanki yük var belimde .bir belirtimidir acep
Kızlar iki üç gündür ara ara belimde bi ağırlık hissediyorum ağrı değil ama .sanki yük var belimde .bir belirtimidir acep
Canim gunune daha 11 gun var daha yolculuk ediyorlar 7-8 gun icinde rahme yerlesmis olurlar 9-10 gundede testin pozitif olur canikom insalah ...amin

Canim toplam 7-8 gun gibi yerlesme bitmis oluyor hayirlisi tatlim resimde aciklama var oku istersen

Eklentiler

• SC20160117-205401.png
    133,2 KB · Görüntüleme: 62
Amin canım ya inşallah allah isteyen herkese nasip etsin:) ben cok heycanlıyım :)
Canim resmde aciklamasi var yumurtlama gununu biliyorsan toplam 7-8 gunde rahme yerlesmis oluyor hayirlisi olsun senin icin cnm

Eklentiler

• SC20160117-205401.png
    133,2 KB · Görüntüleme: 59
Regline 14 gun varken gebelik olusuyor canim sende 11 .gunundesin resimde aciklama var ordan oku canim..

Eklentiler

• SC20160117-210211.png
    173,9 KB · Görüntüleme: 80
Canim naptin merak ettim test yaptin mi

yaptım tatlım ilk testimi perşembe günü yaptım 1 saat sonra ikinci çizgi çok silik çıktı sonra cuma günü bir daha yaptım onda tek çizgi .. bugün iğnemin 16. günü hafif hafif sancı da yoklamaya başladı sanırım bu ayda olmayacak 20 sine kadar regl olmazsam kan testinden baktıracağım .. sen nasılsın sen ne yaptın peki?

Canim hayirlisi olsun ne zaman regl oldun ne zaman regl olucaksin 3 gun sonra kanda baktir eger gunun gectiyse yarin saglik ocagina git sabah 08:30 da kan da baktir .. insallah bebisin tutunmusdur. regle 14 gun kala gebelik olusuyormu regle 16 gun iliskiye baslanirsa gebelik sansi yuksekmis resim atiyorum oku cnm

Eklentiler

• SC20160117-211454.png
    180,3 KB · Görüntüleme: 32
Kizlar catlatma ignesi ne zman yapiliyor.klomen kullandktan sonra mi.ben klomen kullandm persmbe kontrole gttim bakti yumurta catlamamis sali tekrar gel dedi.sizce catlatma ignesi mi yapar.

Kizlar catlatma ignesi ne zman yapiliyor.klomen kullandktan sonra mi.ben klomen kullandm persmbe kontrole gttim bakti yumurta catlamamis sali tekrar gel dedi.sizce catlatma ignesi mi yapar.
14-15 gununde catlatma igne yapiliyor canim yumurtan 19-20 mm ise igne veriyor yumlarin olculerini sor doktoruna hayirlisi olsun senin icin

Klomen den sonra ki 14 15. Gun mu cnm.soylemisti 13 14 11 mm demisti
Reglin ilk gununden sayilir 14-15 gun yumurtan 19-20 mm ise cat igne yapilir bende cuma gunu gittim 20 mm iki yumurtam vardi cqtlatma yapildi. hayirlisi olsun cnm

Reglin ilk gununden sayilir 14-15 gun yumurtan 19-20 mm ise cat igne yapilir bende cuma gunu gittim 20 mm iki yumurtam vardi cqtlatma yapildi. hayirlisi olsun cnm
Yaa bnm yumurtalar buyumedgi icn yapmaz mi o zaman.senn adina cok sevindm cnm insallah olur.yaa bende cok istiyorm allahm gonlumuz e gore versn insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…