çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Amin guzel duan icin rabbim hep mutlu etsin en guzeline emanet okun bol bol.dua edin canlar rabbim duysun sesinizi insallah amin

Canim kardesimin regl gunune 3 gun vardi betahcg 27.80 cikti senin regline kac gun vardi 58,22 ckti ben bthcg ile kiyaslamam var onu arastiriyorum 30 . gunundede 700,80 cikti bthcg si

Son düzenleme:
Canim kardesimin regl gunune 3 gun vardi betahcg 27.80 cikti senin regline kac gun vardi 58,22 ckti ben bthcg ile kiyaslamam var onu arastiriyorum 30 . gunundede 700,80 cikti bthcg si
Canım ben genelde 31 ya da 32 günde regl oluyordum, yani adetime bana göre 2 gün vardı 58, 22 çıktı. Salı günü tekrar bakılacak, canım 30. Gün derken bir gün sonra mı 700,80 çıktı yani anlayamadım.

25. Gununde 27,80 cikti canim normalde kardesim 28. Gun siklusu 30.gunde 700,80 cikti yani benim arastirmalarima gore yuksek bthcg yuksekse kiz dusuk bthcg erkek bebis diyorlar senin bebis erkek bana gore tabi rabbim bilir ben arastirmalara gore bilgilendim rabbim hayirlisini versin .. amin

En çokta beni çıldırttın :) çok sevndm ama kızdğm için yazmıyorum senin minicik bebeğini yerm ben :)) inş herkese nasip eder Allah

En çokta beni çıldırttın :) çok sevndm ama kızdğm için yazmıyorum senin minicik bebeğini yerm ben :)) inş herkese nasip eder Allah
Amin insallah yarin hayirli gun cumaniz hayirlara vesile olsun canlarim suprizlerle olur insallah ... amin

Hayırlısı inşallah kuzum, çin ve rus takvimine göre erkek görünüyorRabbim sağlıklı, hayırlı versin hepimize inşallah, amin.

4 mm de yok teyzesi 0.4 mm sağol kuzum, doktor da ceviz badem, fındık, günde 2 bardak süt ve 10 bardak su tavsiye etti, başladık artık, dikkat ediyoruz. Sen ne durumdasın tatlım?
Ultrasonda bakildimi tatlim cookk merak ediyorummmm musmutlusundur heyecanin anlatilmaz yasanir :) :))))

Insallah rabbim gonlundekini verir bu ay bizede guzel sonuclarini verirsin :)))
Amin canim insallah 25 aydir bekliyoruz bu ay umut olsun bereket ayi hayirli ay ocak hamislerle dolsun tassin benim topinkte bir hamis mujdesi aldik bugunlerde ust uste hamisler duyduk boyle devam eder insallah... amin

Tamam Kızlar heveslendim şimdi :)) yarın sabah erkenden test yapıp sonucu buraya yazacağım ..
Hadi bekliyoruz bu sabah hamis suprizi geldi sende erken gebelik testi al yap bekliyoruz canim heveslenelim guzel haberlerle supriz yap mujdeler olsun insallah mubarek gunde insallah

Ultrasonda bakildimi tatlim cookk merak ediyorummmm musmutlusundur heyecanin anlatilmaz yasanir :) :))))
Yok canım daha bakılmadı ultrasonda, salı günü tekrar kontrole gideceğim, kardeşinin kaçıncı gün ultrasonda bakılmıştı, sorma ya çok mutluyuz eşimle, Rabbim sonuna kadar güldürsün hepimizin yüzünü inşallah.

4 mm de yok teyzesi 0.4 mm sağol kuzum, doktor da ceviz badem, fındık, günde 2 bardak süt ve 10 bardak su tavsiye etti, başladık artık, dikkat ediyoruz. Sen ne durumdasın tatlım?

ben pazartesiden sonra başlıcam çalışmalara :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…