çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

mrb bi konu hakkında yardım istiyorum :) 3 ocakta bitti adetim göğüslerim cok hassaslaştı belim agryo ve sol kasıgımda agrı var ara ara oluyo bu kdar erken belirti olablr mi ki? ne zaman test yaptırsam olur kanda bugun falan yaptırsam cıkar mı ki?
Canim ne zaman regl gunun bitisi yazmisin regl oldugun gunden saymaya basla 14 gun ovulasyon gunu olur 28 gunde bir regl goruyorsan 30 gunde bir regl goruyorsan 16. Gun ovulasyon gunu olur regline 2 gun kala test yaparsanda pozitif cikar insallah bebisin seninledir

Canim ignenin etkisi 12. Gun geciyor doktorum soyledi. insallah ben yaniliyorumdur istersen kanda baktir
Canım bugün iğnenin 13. günü, ben 31 aralıkta 2 yumurtamın, 2 ocakta da diğer yumurtamın çatladığını hissettim, buna göre döllenmenin ya 11. günü ya da 9. günü. Buna istinaden de ancak mı çıkıyor testte bilmiyorum, erken umutlanmak istemiyorum ben de. Sen var mı diyorsun, yok mu?

29 aralıkta
Canim ne zaman regl gunun bitisi yazmisin regl oldugun gunden saymaya basla 14 gun ovulasyon gunu olur 28 gunde bir regl goruyorsan 30 gunde bir regl goruyorsan 16. Gun ovulasyon gunu olur regline 2 gun kala test yaparsanda pozitif cikar insallah bebisin seninledir[/QUOTE
29 aralıkta oldum 3 ocakta bitti 4unde birliktelik oldu 3 4 gun once sol kasıgımda agrı vardı 5 ay once kurtaj olmştm su an aynı seyleri yasıyorum o zamanda 10 gunde cıkmıştı kan testnde su an aynı seyler var ondan dedm acaba kan testi yaptrsam bsy cıkar mı diye adetime nerdeyse 15 gun var belim agryo bi sansmı denesm mi ki:)

Canim ne zaman regl gunun bitisi yazmisin regl oldugun gunden saymaya basla 14 gun ovulasyon gunu olur 28 gunde bir regl goruyorsan 30 gunde bir regl goruyorsan 16. Gun ovulasyon gunu olur regline 2 gun kala test yaparsanda pozitif cikar insallah bebisin seninledir
29 aralık baslangıc 3 ocak bitiş adetim. Ben 5 ay once kurtaj oldum adetlerim ztn hep duzensiz saglıksz gebelkti onda yasadgm aynı seyleri yasıorm goguslerim belim kasıgım hep agryo bu kdr erken belirti olur mu gerci 10 gunde cıkmştı bi onceknde bn merakımı gderym bi kan testi yaptraym bari:)

Canım bugün iğnenin 13. günü, ben 31 aralıkta 2 yumurtamın, 2 ocakta da diğer yumurtamın çatladığını hissettim, buna göre döllenmenin ya 11. günü ya da 9. günü. Buna istinaden de ancak mı çıkıyor testte bilmiyorum, erken umutlanmak istemiyorum ben de. Sen var mı diyorsun, yok mu?
Eger 11. Gun catladi diyorsan eminsen yoktur.12. Yap bence birde regline 2 gun varkende cikiyor test kitinde kardesim regline 2 gun vardi yapti az silikti ben var dedim hemen gitti kan verdi 27,8 cikti suan 9 haftalik hamile saglikki sihatli bebisini kucagina almayi nasip etsin rabbim isteyen hekeze bebis verir insallah .. amin

29 aralık baslangıc 3 ocak bitiş adetim. Ben 5 ay once kurtaj oldum adetlerim ztn hep duzensiz saglıksz gebelkti onda yasadgm aynı seyleri yasıorm goguslerim belim kasıgım hep agryo bu kdr erken belirti olur mu gerci 10 gunde cıkmştı bi onceknde bn merakımı gderym bi kan testi yaptraym bari:)
Bugun 10 ocak cikmazki su an yumurtlama donemindesin canim calisin esinle bu hafta gun asiri tarihte verim 10-12-14-16-18-20 gunlerde iliski olsun canim :KK66: sen daha 13. Gunundesin canim iliski baslasin verdigim tarihlerde :KK66:

Eger 11. Gun catladi diyorsan eminsen yoktur.12. Yap bence birde regline 2 gun varkende cikiyor test kitinde kardesim regline 2 gun vardi yapti az silikti ben var dedim hemen gitti kan verdi 27,8 cikti suan 9 haftalik hamile saglikki sihatli bebisini kucagina almayi nasip etsin rabbim isteyen hekeze bebis verir insallah .. amin
Canım anlayamadım dediğini, çatlatma iğnesinin 13. günü zaten. Döllenmenin 11. günü diye tahmin ediyorum, adet tarihime de 2 gün var zaten, testteki silik çizgi negatif midir sence? bebeğiniz de hayırlı olsun, amin inşallah...

Canım anlayamadım dediğini, çatlatma iğnesinin 13. günü zaten. Döllenmenin 11. günü diye tahmin ediyorum, adet tarihime de 2 gün var zaten, testteki silik çizgi negatif midir sence? bebeğiniz de hayırlı olsun, amin inşallah...
Regline iki gun varsa pozitif canim gozun aydin olur insallah. sagol canim bebegimiz icin guzel kelimen icin insallah sende guzel haberi verrirsin bizde seviniriz

Çok teşekkür ederim canım, inşallah pozitiftir. Alalhım isteyen herkese nasip eder inşallah. Sonucu yazarım buradan...
Tamam canim bekliyoruz guzel haberini 11. Gun igne saniyordum 13. Gun igne olmusun sen pozitif ol var bebisin gozun aydin saglikli bebisin olur canim rabbim yuzunu guldursun insallah

Ayy ben dayanamadm kan verdm:) 3te alcam sonucları hayrlısı artık:)
Canim 29 regl gunum diyorsun sen daha yumurtlama donemine yeni girdin canim bu hafta iliski gunun neden 13 -14 .gunundesin test yaptiriyorsun hadi hayirlisi olsun senin icin canim

Hadi hayırlısı tatlım, inşallah güzel haberler getirirsin...
Canim o 29 arakikta regl olmus daha 14 .gununde yumurtlama gununde bende o kadar yazdim yinede test yaptirdi o belirtiler yumurtlama belirtileri hayirlisi olsun :KK66:

Canim o 29 arakikta regl olmus daha 14 .gununde yumurtlama gununde bende o kadar yazdim yinede test yaptirdi o belirtiler yumurtlama belirtileri hayirlisi olsun :KK66:
Aaa o zaman 29 aralıkta regl olduysanız zaten ovülasyon günündesindir hera202035, ovülasyon testi yapıp ilişki günlerini değerlendirmeniz en güzeli olur.

Aaa o zaman 29 aralıkta regl olduysanız zaten ovülasyon günündesindir hera202035, ovülasyon testi yapıp ilişki günlerini değerlendirmeniz en güzeli olur.
Bende dedim gunleride yazdim :KK66: 11ocak bugun 10. Da baslaniyor ama bugunden baslasin vakit gecirmeden :KK66: 11-12-14-16-18-20- ocakta iliski gunlerin olsun dedim ama kan vermis bosuna uzulecek kendisi 29 arakikta regl ildum dedi 3 ocakta regl bitti dedi nolcak bende merak ediyorum umarim bosuna uzulmez

Bende dedim gunleride yazdim :KK66: 10-12-14-16-18-20- ocakta iliski gunlerin olsun dedim ama kan vermis bosuna uzulecek kendisi 29 arakikta regl ildum dedi 3 ocakta regl bitti dedi nolcak bende merak ediyorum umarim bosuna uzulmez
Allah kimsenin umudunu boş çıkartmasın, demek ki ağrısı çok fazla, belirtileri daha önce hiç yaşamadığı için kan vermek istedi, her şeyin hayırlısı...

kıyamam sana ben ya inş var dualarm sennle bak samsunda şu an ezan okunuyo içimden geçiriyorum seni rabbim sağlıkla kucağına aldırsın sakn deme kimseye cnm sakn benm bebğim 7 haftalkken kalbi atarak düştü hiç bi neden yoktu birine söledm herkese söledi canm yandı nazara inanırım sakn deme kmseye
SEn samsun da misin cnmm bende samsunluyum

X