çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ben senden cok umutluydum canim hayirlisi olsun insallah bu ay hepimiz hamis oluruz
Ben senden cok umutluydum canim hayirlisi olsun insallah bu ay hepimiz hamis oluruz
Ben de umutluydum bu ay hamilelik belirtisi her neyse yaşıyorum bu aralar demek neymiş bünye psikolojikmen kendini hamile hissediyor bizi kandırıyor bir daha belirtilere aldanmicam desem de inanmayın kendimi kandırıyorum inşallah bu aya hep beraber güzel haberler alırız :KK73:

Ben bugun doktora gittim kızlar ptesi klomen baslicam tedavide 2. Ay bakalım rabbim hayirlisini versin
Neden 3 gunu baslamiyorsun benim doktor 3 gunu baslatiyor hayirlisi olsun tatlim benimde klomenle 2 .ayim kismet

Kızlar mrb ben yeni uye oldum yardımınıza ihtycm var :KK43: iğne kullanmıyorum ama bilgisi olanlar yazablr mi lütfen? Adrtlerim hep duzensiz yumurtlma gunumu hesaplayamıyorum o yuzden neyse 29 aralık son adetim 3 ocakta bitti sol kasıgımda agrı vardı sanırım bu catlmaya yada catladgna işaret ve diyelim ki catladı ne zaman kan testi yaptırsam cıkar illa afeti beklemem gerekio mu? Bide gun sayarken adetin 1. Gununden mi başlıcaz yoksa bitişinden mi kafam cok karstı

Mrb cnnm hosgeldin...yani sorduklarin herkesin durumuna gore biraz degisebilcek seyler ama catladigini dusundugun gunden sonra sayabilirsin...adetine yakin test yapsan daha garanti olur bazen seviye dusuk oluyo cikmiyo suphede kalma mesela ben igne oldum 29 unda 13.gun adetimin gecmesini beklicem garanti olsun diye ...

Kızlar mrb ben yeni uye oldum yardımınıza ihtycm var :KK43: iğne kullanmıyorum ama bilgisi olanlar yazablr mi lütfen? Adrtlerim hep duzensiz yumurtlma gunumu hesaplayamıyorum o yuzden neyse 29 aralık son adetim 3 ocakta bitti sol kasıgımda agrı vardı sanırım bu catlmaya yada catladgna işaret ve diyelim ki catladı ne zaman kan testi yaptırsam cıkar illa afeti beklemem gerekio mu? Bide gun sayarken adetin 1. Gununden mi başlıcaz yoksa bitişinden mi kafam cok karstı
Insallah hamilesindir cnnmm

Adet oldugun gun 1 .gunun oluyor canim 10-12-14-16-18-20. Gunlerde calisma yapin bebis icin.. :KK66: hayirlisi olsun canim

Bide ben daha once saglıksız gebelik yasadım kurtaj olmuştum su an aynı seyleri hissediyorum sol kasıgımda sancı goguslerde hassasiyet ve bel agrısı cekmştm aynı seyler var o yuzden erken ogrenmek istedim.. allah isteyen herkese nasip etsin inş

Mrb cnnm hosgeldin...yani sorduklarin herkesin durumuna gore biraz degisebilcek seyler ama catladigini dusundugun gunden sonra sayabilirsin...adetine yakin test yapsan daha garanti olur bazen seviye dusuk oluyo cikmiyo suphede kalma mesela ben igne oldum 29 unda 13.gun adetimin gecmesini beklicem garanti olsun diye ...
Adetten 1 hafta oncede kanda cıkabiliyomş diye okumuştum cnm inş hamilesndr

Gunaydin musmutlu gun diliyorum kucaklar meleklerle dolsun insallah ... amin

Çok şükür rahim filmi etkilemedi.doktorum korunma dedi tedavide yok bir kaç ay dedi .bende bal çörek otu tarçın yiyorum arada inofolic içiyorum rabbim nasip eder inş :KK43:
Canim isallah bu ay bebisin seninle olucak rabbinin izniyle rahim filminden sonra cok hamis kalanlari okudum.insallah sendede aynisi olur

X