çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canm bizim aramızda hep iki 3 gün oynuyor bende 2 ocakda iğne vuruldum yine negatif çıkarsa banada hsg çekilecek inşallah ikimize de gerek kalmaz diğer ay ...
Evet ya pespese denk gelmis aynen benim de bu ay olmazsa cekilcek sonra yine devam inşallah ikimize de gerek kalmaz canim muhakkak haber ver

geçmiş olsun güzelim.. bundan sonra hayırlı haberler alman dileğiyle :)

İyi aksamlar canlar bugun sessizlikteyiz umarim bebis haberleriyle su.mubarek gunun ardinda cumaya hayirli haberler verecegiz insallah amin

Kizlar bunu kullanan esler 1 ayda hamis olmuslar ben aldim insallah hayrinida gorrum... keciboynuzu ozu olacak soguk prees ile yapiliyor pekmezi olmuyacak o kaynatilarak yapiliyor sakin pekmezini almayin ozunu alin ...
goole yazin keciboynuzu ozu soguk prees diye hemen cikiyor her linkte fiyatlar farkli uygun olanini alabilirsiniz canim ben 30 tlye aldim cok ucuz insallah hayrinida gorrum alanlara bol sans diliyorum rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin insallah ... amin

Eklentiler

• 20160108_104647.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 73
Narkoz vermediler ama ağrı kesici vurdu önceden bide işlem anında acıyı hafıhletip baş döndüren bi sıvı verdiler damar yolundan . 5 dkk sürmedi bile hemen bitti
Senin adına çok sevindim cnm hadi geçmiş olsun insallah hayırlı haberlerini de alırız

Ben bugun doktora gittim kızlar ptesi klomen baslicam tedavide 2. Ay bakalım rabbim hayirlisini versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…