çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Toz verir aman dikkat et ben o sebeple bebeklerimi kaybettim. Enfeksiyon ciddiye alınacak bir durumdur bastan savma sakin

Evet canm ilac verir.coksa galiba serum fln takiyolar tam.bilmiyorum ama.

Dün gittim doktoruma, bhcg nin 179,5 olduğunu görünce e tamam hamilesin işte dedi. Bende tamam da dış gebelik olabilir diyorlar dedim oda söylenen herşeyi bi unut dedi. bakıcaz dedi 5 tüp kan bide idrar testi istedi. Hemogram kan grubu bhcg şeker vs.vs. bir sürü test istedi. Yaptırdım bugün sonuçları gösterdim. Bhcg 233,3 çıktı bir günde hatta tam bir gün bile değil 179,5 tan 233,3 a çıkmış. Değerlerin normal görünüyor dedi. Folbiol verdi. Pazar günü yine test yapalım dedi. Enfeksiyon için birşey vermeyecek misiniz dedim. Şuan birşey veremem dedi. İyi de enfeksiyon önemli diyorsunuz ama bu doktor pek önemsemedi sanki ne dersiniz?

Kızlar bugün iğnenin 12. Günü benim kasık ve bel ağrılarım başladı sanırım olmadı yine geçen ay 12 sinde adet olmuştum ona göre daha 4 günüm var yarın sabah test yapsam çıkar mı doğru sonuç sizce iğnenin etkisi geçmiştir sanırım artık ağrılarda başladı

Valla bana toz verdiler ama ise yaramadı 3 gün sonra doğum sancim başladı. Belki değerin düşüktür. Bir miktar suya biraz elma sirkesi koyuyorlar tuvalette o su ile yıkıyorlar ise yaşıyormuş canım bir araştır ölçülerine bak fazla sirkede zararlı çünkü

Bu arada hayırlı olsun kendine çok dikkat et darısı başımıza

merhaba hanımlar ben de bu ay klomen ve ovitrelle kullandım ilk kez 1 yıldır uğraşıyoruz olmadı LH hormonun düşükmüş yumurtam çatlamıyor dedi doktor ve bu tedaviyi uyguladı bugün iğneden sonra 15. gün sabah test yaptın negatif..olsaydı silik de olsa görünürdü herhalde diye düşünüyorum adetim de yarın normalde

Muhtemelen çıkardı canim. Üzülme 2.veya 3. Ay tutma oranı daha yüksekmis

Benim 1 hafta kadar kanama oldu 2 hafta kadarda akıntı şeklinde geldi canım. 3.aya gireceğiz hala adet olmadım çok gerildim
Suanda leke halinde suruyo bitti gibi ama boyle uzun surmesi can sıkıcı.canim ben simdi normal dogum.yapmış gibi oluyorum dimi yani kirkli oluyrm.bana doktor 1aya 40güne olursun dedi bakalım ins.bidaha kontrole gitmedin mi.adet sökturucu fln.verir di belki

Muhtemelen çıkardı canim. Üzülme 2.veya 3. Ay tutma oranı daha yüksekmis
bakalim kısmet artik aslında bu benim ikinci çocuğum olacak kızım 4 yaşında o kendiliğinden olmuştu ama şimdi olmuyor..ikinci çocuk olunca biraz garip geliyor kimine ama kızlar inanın ilk gibi heyecan ve merak oluyor allah önce sizlere sonra içinde bana da hayırlı bir evlat nasip etsin

Amin canım inşallah isteyen herkese nasip etsin

Evet canım sen şuanda lohusasin, benim hep böyle düzensizdir

Slm herkese 4 aralık ta catlatma ignesi yapildi günde 4 klomen içtim pazar günü 14 gün olucak şimdi erken mi sizce test yapsam 2. çocuk icin uğraşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…