çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Cok gecmis olsun canm.rahim delinmis nolcak peki.tabi.canim beklicem.istemesemde beklicem tup bebekti benimki.seninki yine asilmayla olmuş benim oda olmuyo.napalim hayırlısı.

Cok gecmis olsun canm.rahim delinmis nolcak peki.tabi.canim beklicem.istemesemde beklicem tup bebekti benimki.seninki yine asilmayla olmuş benim oda olmuyo.napalim hayırlısı.
o delik doğumu başlatan delik canım açılma olmuş yani şuanda bişi kalmadı doğumdan sonra kapandı. sana ne kadar bekle dediler

Tam şuanda masanın başında iki büklüm oturuyorum.
işteyim çıkınca gidicem canım
Canım büyük ihtimalle kimyasal gebelik yaşadın yani döllenme oldu ama tutunamadı. Değerin düşmezdi az da olsa artardı tutunsaydı. Ç.iğneli aylarda ağrıların olması çok normal. Çünkü rahmi fazla kalınlaştırıyor. Ayrıca ç.iğnesi adeti geciktiriyor. Iğneden20 gün sonra adet olduğum zamanlar bile oldu. Kimyasal yaşadığım ay onlardan biriydi. Kendini rahat bırak bu bile adet olmanı geciktirebilir. İnsan ne yapıyorsa kendine yapıyor. Kimyasaldan tam bir sene sonra kendiliğinden hamile kaldım. Igneyi ilacı bırakmıştım çok yıpranmıştım. Hurma poleni yemiştim o ay ama Allah ol demeden hiçbişey olmaz kızlar sınav dünyası çok çok dua edin. Asla isyan etmeyin.

Kesinlikle isyan etmiyorum her an dua ediyorum ben daha yeni başladım ilk çatlatma iğnem oldu ama ben böyle bir ağrı ömrümde görmedim. Adet ağrısı ile alakası yok. Yani varsa bile ben bu kadar şiddetli bir ağrı çekmedim. Ben kimyasal gebelikten değil de dış gebelikten korkuyorum. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun kızlar cidden çok zor ve yıpratıcı bir süreç

Canim okadr cok şey yasadim ki.4aşılama 2tup bebek.ilk tup bebekten oglum var şükür..2.denemede de hamile kaldım ama dedigim gibi geçen hafta kaybettim.. Bu süreçte neler yaşadım neler.hele 2gun arka arkaya dogum yapmak varya..ölümden döndüm.herkesin acısı kendine elbet..Rabbim yardim etsin gitmedin mi doktora

Canım benim Rabbim yardımcın olsun sınavın çok ağır geçiyor inan ki içtenlikle söylüyorum canı gönülden Allah'ım yar ve yardımcın olsun. Şimdi hastaneden çıktım bende bu sefer değer 179 ,5 çıktı ben anlamıyorum ya acildeki doktora anlattım herşeyi tabi dedim dış gebelik olabilir mi acaba sanmam dedi .
Aklım karıştı iyice...
Cumartesi günü yani 2 Aralık'ta 125 çıktı ama o gün çatlatma ignesinin 12.ci günüydü sonra çatlatma ignesinin 14.cu günü yani pazartesi yaptırdım bu sefer 82 çıktı şimdi yaptırdım yani 16.ci günü 179.5 çıktı ikiye katlanmış. Acaba ilk yaptırdığımda Azda olsa iğnenin etkisi mi vardi?

Benim iğnenin etkisi 11. Gün gecmisti

Benim iğnenin etkisi 11. Gün gecmisti
İki gün sonra tekrar yaptir yada garanti olsun 4 gün sonra tekrarla

Allah razı olsun cnm.ins yükselmiş.sen dikkat et kendine.umarim yukselmeye de devam edecektir

Allah razı olsun cnm.ins yükselmiş.sen dikkat et kendine.umarim yukselmeye de devam edecektir
İnşallah canım inşallah yükselir ..
Birde idrar yolu enfeksiyonu varmış baya enfeksiyon var dedi doktor ne olur acaba acildeki doktora gittim kadın doğuma sevk etti ilaç verir mi acaba doktor

Birde idrar yolu enfeksiyonu varmış baya enfeksiyon var dedi doktor ne olur acaba acildeki doktora gittim kadın doğuma sevk etti ilaç verir mi acaba doktor
Toz verir aman dikkat et ben o sebeple bebeklerimi kaybettim. Enfeksiyon ciddiye alınacak bir durumdur bastan savma sakin

Evet canm ilac verir.coksa galiba serum fln takiyolar tam.bilmiyorum ama.

Toz verir aman dikkat et ben o sebeple bebeklerimi kaybettim. Enfeksiyon ciddiye alınacak bir durumdur bastan savma sakin
Canim mrh bugun doktora gittim de..cocukalr yasadigi icin genetige fln baktirmana gerek yok dedi.rahim iki bebegi taşıyamadı zari delindi su bitti dedi..bebeklerde sıkıntı oldugunu düşünmüyorum dedi.rahim toparlanmis şükür..napsam yine de yaptirsam mı

Canım bizim doktorda bişi çıkmaz ama yinede araştırın dedi. Biz arastirtacagiz ispartadayim burada çok ünlü prof var ona gideceğiz araştırma Hastanesinde. Ocakta 3 ay doluyor hocadan da anca sıra bulunuyor hormonlar tam yerleşim gideceğiz. Daha adetim gelmedi adaçayı içtim faydası olmadı onun yanına hayıt tohumu başladım. İmom folik asit başladım glifor içiyorum pcos için

Valla bilmiyrm ama baska doktora da gitcem bakalim o ne diycek.ben burayla kalmam arastirr oyle adım atarim ama her doktor kesinlikle 2embriyo koydurma diyor.ins bidahaki sefere oyle olcak.gerisi de Allahtan

Valla bilmiyrm ama baska doktora da gitcem bakalim o ne diycek.ben burayla kalmam arastirr oyle adım atarim ama her doktor kesinlikle 2embriyo koydurma diyor.ins bidahaki sefere oyle olcak.gerisi de Allahtan
Belki kendiliğinden hamile kalirsin. Benim arkadaşımda tüp bebekle ikizlere hamile kaldı onlarda çok erken geldiler ama yaşıyorlar birinde sıkıntı var. Onlarda tek yumurta kodurtmadiklarina pismandilar. Serra yaşıyor ama duyamıyorum yuruyemiyor sürekli ağlıyor Berra iyi ama saglikli

Rabbim yardımcıları olsun inşallah. Yaradan omur verirse her turlu yasatiyo.benim kuzularimin kismeti okadarmis..Rabbim ins hayirlusindan sagliklisindan hepimize nasip edeR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…