çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

ahladım canım benim hayırlısı olsun inşallah rabbim gönlünün muradını hayırlısıyla versin... bu arada ben de gittim test yaptırdım sabah dayanamadım. sonucu yeni aldım. test sonucu 4,57 referans değer <5,3 diyo. ne demek acaba??? ayyyy bilen biri yardım etsin noluuuurrr çıldırıcam yemin ederim..

Canım bildiğim kadarıyla bu değer ya iğneden kalan değerdir ve iki gün sonra yaptığında düşüp kaybolur yada hamilelik degerindir iki gün sonra artar hamile oldugun kesinleşir. 5 ve üzeri için hamile deniyor ama yükselebilir iki gün sonra netlesir tekrar yaptir

28 ine dr randevum var o gün test yaptırırım bi daha yaptırmıcam.. sana ne dedi peki dr? ne zaman yaptırmanı istedi testi ya da kontrole ne zaman çağırdı?

Üye
Yeni
28 ine dr randevum var o gün test yaptırırım bi daha yaptırmıcam.. sana ne dedi peki dr? ne zaman yaptırmanı istedi testi ya da kontrole ne zaman çağırdı?

5 in üstü gebelik için olumlu sonuçtur adete kaç gün var??

Üye
Yeni
Bana gün vermedi iki tane 19 ve 25mm yumurtam vardı iğneden sonra hemen ilişki dedi sonra gün aşırı olacak dedi. Saat filan vermedi. Adetin olursa 3. Gün gelirsin olmasan test yaparsın dedi. Benim pazartesi 28 gün olacak klomen gününde adet getirirse pazartesiden itibaren adet günlerim oluyor salı test yapcam yine silik çizgi çıkarsa çarşamba tahlile

hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyorum. haber ver mutlaka olur mu

Arkadaşlar iğne olalı 14 gün oldu tam bugün. Bel kasık göğüs ağrısı sivilce ateş akıntı ruhsal değişim uyku vardı bugün tahlil yaptım ikinci çizgi cikti. Kan tahlili yaptırdım 7.3 çıktı değer düşük geldi iğneden mı bilemedim. Doktoru aradım iki gün sonra tekrarla dedi şimdi bisi söylemek için erken dedi. Bilenler tahlil yaptıranlar dönüş yaparsa sevinirim

canım normalde 5 üstü hamilelik var demektir. ama 7.3 hamilelik çok yeni olduğu için olabilir.hamilelikte 2 günde bir 2 katıydı sanırım artış olmasını bekler dr lar sağlıklı hamilelik için. hiç canını sıkma güzel düşün kendini de hiç yorma ağır kaldırmak yüksek biyere uzanmak gibi şeylerden kaçın.fazla da dinleme kendini.iyi düşün iyi olsun.rabbim hayırlısını versin.

Teşekkürler canım. Çatlaması döllenmesi kana karışması biraz uzun yol gibi. Değer normal mı bilmiyorum iğnenin etkisi kalmamıştır dedi doktor. Çarşamba inşallah güzel haberler alirim

Teşekkürler canım. Çatlaması döllenmesi kana karışması biraz uzun yol gibi. Değer normal mı bilmiyorum iğnenin etkisi kalmamıştır dedi doktor. Çarşamba inşallah güzel haberler alirim

iğnenin etkisi internetten araştırdığım kadarıyla ne kadar doğru bşlmiyotum ama 1 hafta 10 gün kadar kalıyomuş. hiç stres yapma ekde değil tabi ama düşünmemeye çalış. inşallah bebiştir ve sımsıkı tutunur sana.dua et bol bol hayırlısını iste.hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah. gğzel haberlerini bekliyorum canım benim.

Sağol canım hayırlısıyla senin haberlerinde alırız inşallah. Çarşamba test sonucunu yine paylasirim

Sağol canım hayırlısıyla senin haberlerinde alırız inşallah. Çarşamba test sonucunu yine paylasirim

amin canım inşallahh. ben de çarşamba test yaptırıcam eğer adet olmazsam. perşembe randevum var. hayırlısıyla inşallahh güzel sonuçlar alırız.

Olur inşallah belirti filan var mi

valla mide bulantısı baş dönmesi gibi belirtilerim ateş gibi belirtilerim yok. ben de olanlar göğüslerim de büyüme arada bir sağ kasığımda batma gibi bi his bi de midem de ara ara yanma oluyo gibi bi de bişeyler yedikten sonra mesela 1 saat falan gibi yine karnım acıkıyo.. bunlar belirti sayılıyosa tabii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…