çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Doktorumda öyle dedi.cumartesi tekrar vericem sonucu ona ileticem..inşallah degerim olması gerektiği gibi artar..
Ne yaptın Abla sonuc nedir. Hayırlı haberlerini duymak bana da iyi gelir bebiş geliyordur umarım :)

Ne yaptın Abla sonuc nedir. Hayırlı haberlerini duymak bana da iyi gelir bebiş geliyordur umarım :)
Canım evet gebelik oldu kanda değerim pozitif çıktı tabi mutluluktan havalara uçtuk. Ama maalesef 2 gün sürdü kimyasal gebelikmis. Pazar sabahı adet oldum ve düştü..annelik duydum 2 gün sürdü hevesimiz kursagimizda kaldı maalesef

Üzüldüm çok geçmiş olsun ama olsun vardır bunda da bir hayır . Demekki olabiliyormus aynı şekilde denemeye devam etcez Rabbim vercek inşallah eminim

BirAsilAnnesi canım naptın ben dün adet oldum bu ay da klomen kullanıp önümüzdeki ay aşılamaya geçmek istiyorum tüp bebekten önce şansımı öyle deneyecem inşallah

ben saldım canım bir süre hiçbir şey yapmayacağım. kafamı dinleyeceğim. senin için hakkında hayırlısı olur inşallah.

Kuzummm nasılsın?!? Bende bu ay klomen tedavisi oldum adetime 6 gün var bekliyorum. İnşallah pozitifi alırım
Merhaba canım bende iyiyim çok şükür bende klomen tedavisi görüyorum çatlama iğnesinin 8. Günü bugün adete ne kadar var emin ol bilmiyorum bu ay söz verdim takvime bakmayacam zaten iğne olduğu için test yapsamda çıkmaz bu ay da olmazsa önümüzdeki adette hsg çekincem yine olmazsa Mayıs sonunda aşılama düşünüyorum canım sonra tüp bebek artık beklemekten çok sıkıldım .. Sen neler yapıyorsun

Benim de 5-6 günüm kaldı. Bekliyorum güzel hayırlı olumlu haberler almak için :) moralini bozma.. hakkımızda hayırlısı.. sağlıklı sıhhatli gelsinler inşallah

Benim de 5-6 günüm kaldı. Bekliyorum güzel hayırlı olumlu haberler almak için :) moralini bozma.. hakkımızda hayırlısı.. sağlıklı sıhhatli gelsinler inşallah
Moralimi bozsam ne olcak canım bi vakti saati var ve o zaman gelmeden olmayacak onun için gün saymaktan vazgeçtim artık spor yapıyorum kitap okuyorum :) Rabbimçok aratmasın

Moralimi bozsam ne olcak canım bi vakti saati var ve o zaman gelmeden olmayacak onun için gün saymaktan vazgeçtim artık spor yapıyorum kitap okuyorum :) Rabbimçok aratmasın
Amin bends Bugun Elle bakıp hamile olup olmadığınla ilgili olan yazıyı denedim. Elime bişiler geldi galiba yazıya göre hamile değilim. Kafayı yedim artık yaaaa. Erken gebelik testi yapsam çıkar mı ?!?

Amin bends Bugun Elle bakıp hamile olup olmadığınla ilgili olan yazıyı denedim. Elime bişiler geldi galiba yazıya göre hamile değilim. Kafayı yedim artık yaaaa. Erken gebelik testi yapsam çıkar mı ?!?
Dıymuştum canım onu ama hiç denemedim korktum belki mikrop falan kaparım diye :))))) onlar belirleyici değil bence hiç takılma adet gününü bekle en güzeli :) bende haftaya çarşambaya kadar gebelik testi yapmayacağım inş Var mı bebiş bilmiyorum inş artık kavuşalım yavrularımıza

arkadaşlar merhaba;

temmuz ayında bi düşük yaptım ve ondan sonra bi daha normal yolla hamile kalamadım. dr um aşılama yapalım dedi ve 13 nisanda aşılama yapıldı. ne kadar sürede kanda belli olur? gerçi dr um 15 gün sonra çağırdı adet olsam da olmasam da. adet olmazsan test yap gel dedi ama ben çok merak ediyorum. sizce yaptırsam belli olur mu? lütfen yardımcı olun :)

Çatlatma ignesinin 11.gunu sabah ilk idrar negatifti 11 gibi tekrar başka marka test yaptım ikinci çizgi silik olsada belliydi. Sizce umut var mi? İğnenin etkisini bir hafta 10 gün de geçiyor demişlerdi. Test yapıp tecrübe edenler yorumlarınızı bekliyorum

benim de çatlatma iğnesinin 11. günü 2 gün sonra da aşılamam yapıldı. umarım deneyimi olan birileri sesimizi duyar da bizi de aydınlatır. beklemek merak çok zor. rabbim isteyen herkese versin çok bekletmeden sağlıklı sıhatli

hiçkimse yok mu bize yardımcı olabilecek? merak içindeyim sürekli bi belirti arıyorum kendimde

Canım aşılamayı bilmiyorum hiç ama daha 9.gun olmuş bence belli olmaz. Pozitif çıkarsa iğneden olabilir diyorlar bende o konudan muzdaribim benimde çatlatma in 11. Günü pozitif çıktı ama guvenemiyirum

böyle beklemek hiçbi şey bilmeden çok zor..asla isyan etmiyorum rabbim hayırlısını versin hepimize.. dr bana 15gün sonra gel dedi. sen çatlatma iğnesinden sonra ilişki mi dedi dr. senin neyin vardı canım özel olmazsa?

Ben 6 ay önce dusuk yaptım tekrar hamile kalamadim doktor 1 yıl bekle tekrar olur dedi biz ısrar ettik klomen verdi. Ardından çatlatma iğnesi yapildi. Chomo 5000 ismi eksik oldu tam yazamadım. Yani beklesek belki olurdu ama biz sabredemedigimiz için iğne ilaç kullandik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…