çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canım ben cumartesı gunu evde test yaptım 1 saat sonra çok çok sılık bır çizgi oldu heralde kuruduğu için dedım sonra 2 test daha yaptım onlarda hiç çıkmadı dun akşam yumurtlama testı yaptım ondan 2 cızgı çıktı bugun kan verdım pozıtıf sonra bugun tekrar ıdrar testı yaptım o test hala negatif ıdrar testıne çok guvenmeyın oyuzden gidin kan verın

ben sana bir şey söyleyeyim. dün gece yaptım ben gölge gibi hayalet vardı bu sabah yaptım bir şey çıkmadı. adet sancısı gibi sancım da var. adetime 6 gün var. ne olduuğunu şaşırmış durumdayım. bak seninki de bana benziyormuş.

cumartesı gununden başladım ben test yapmaya hep negatifti sadece bırınde yaptıktan 1 saat sonra cok cok sılık cıktı bugunde ınanamdım gittim 2 kere kan verdım :KK70:
Demekki daha çok küçük idrara geçmemiş :) inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım bizlerede dua et.. Kan degerin kaç çıktı??

Demekki daha çok küçük idrara geçmemiş :) inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım bizlerede dua et.. Kan degerin kaç çıktı??
kan değerım daha 47 canım bugun evet beta ıdrara karısmamıs daha ama sızde ıdrar yapıp umutsuzlanıp ağır ıs yapmayın kanı mutlaka bekleyın

kan değerım daha 47 canım bugun evet beta ıdrara karısmamıs daha ama sızde ıdrar yapıp umutsuzlanıp ağır ıs yapmayın kanı mutlaka bekleyın
Anladım canım 47 demekki idrarda çıkmıyo bende yarın sabah yapayım diyorum ama çıkar mı bilmiyorum bakalım nasip Rabbim aratmasın bebeğin yokluğunu bizlere de nasip etsin inşallah canım

bugün iğnenin 17. günü asılamanın 15. gunu 5. yada 6. gun sag kasığımdan belıme vuran bıcak saplanması gıbı agrım oldu sonrakı gunlerde bır kasc kez kasık agrısı sonrasında hiç bir belirtim olmadı.
allah sızlerede nasıp etsın ınsallah
Aminnn inşallah..Hayirli olsun canım senin adina sevindim:)belirtilerimizde nerdeyse ayni..cunku benimde bel agrim cok vardi artık yok inşAllah hamileyimdir..:KK66:buarda canım birşey sormak istiyorum sağ yada sol kasığında bir şişlik varmi?

Aminnn inşallah..Hayirli olsun canım senin adina sevindim:)belirtilerimizde nerdeyse ayni..cunku benimde bel agrim cok vardi artık yok inşAllah hamileyimdir..:KK66:buarda canım birşey sormak istiyorum sağ yada sol kasığında bir şişlik varmi?
canim ben sagdan yumurtladim ama sol kasigimda oturunca sanki bilye var gibi

Nasıl yani bilye var gibi canım kusura bakma anlamadim da.yuvarlak şislikmi.ayakta durunca benim sağ kasığımda şişlik ve sertlik var da oyuzden sormak istedim

benim bu gün adet ağrısı gibi karnım çok ağrıdı.
yarın sabah tekrar test yapsam mı acaba?

Eklentiler

• DSC_4258.JPG
    DSC_4258.JPG
    56,6 KB · Görüntüleme: 124
X