çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım keçiboynuzu kürü yazmıştın şimdi yapacağım ama bunu hergün mü yapacağım herhangi bir zamanı var mı ayın hergünü demi
Bir hafta yazdığım şekilde sabah akşam bi hafta sonra günde bir kez sadece akşamları 3 aya kadar kullancaksin canım hergun yanı

Bilmiyorum ameliyat olmadan aşılama yapmazlar mı bi de öyle denesek?
Yapmazlar sanırım ama net bi bilgim yok ayrıca ameliyatı çok kolay onun istersen bu ay keçi boynuzu fln dene bi kafani rahatlat olmazsa ameliyat olsun bi gece mi ne yatırıyorlar hastanede ve 2-3 gün sonra normal hayatına geri dönüyor hasta

kızlar benim iğnede 9. günüm ama progesteron testi verdim yanında da beta veriverdim :)))))))))))

Yapmazlar sanırım ama net bi bilgim yok ayrıca ameliyatı çok kolay onun istersen bu ay keçi boynuzu fln dene bi kafani rahatlat olmazsa ameliyat olsun bi gece mi ne yatırıyorlar hastanede ve 2-3 gün sonra normal hayatına geri dönüyor hasta
Öyle de gel de ona anlat işte pek istemiyor canım yaa bu ay keçiboynuzunu deneyeceğim bakalım sonraki ay düşünürüz artık cokta ısrarcı olmak istemiyorum

Öyle de gel de ona anlat işte pek istemiyor canım yaa bu ay keçiboynuzunu deneyeceğim bakalım sonraki ay düşünürüz artık cokta ısrarcı olmak istemiyorum
Aynen öyle yap az rahat bırak kendini erkekler de gerçekten etkileniyo bak diyorum ya ben klomen kullandığım zamanlar da iliski günü mecbur birakiyodum onu o gün olmalı diye şartlandırılmış adam yorgun mu değil mi dusunmuyodum bi nevi ustunde baskı hissediyodu o da bende tabi o ay dedim ya ne yumurtlama günü takip ettim ne iliski aklımda hiç yoktu hangi ara oldu bilmiyorum demekki eşim de rahatlamış bi böyle dene bakalım hayırlısı olur inş

Aynen öyle yap az rahat bırak kendini erkekler de gerçekten etkileniyo bak diyorum ya ben klomen kullandığım zamanlar da iliski günü mecbur birakiyodum onu o gün olmalı diye şartlandırılmış adam yorgun mu değil mi dusunmuyodum bi nevi ustunde baskı hissediyodu o da bende tabi o ay dedim ya ne yumurtlama günü takip ettim ne iliski aklımda hiç yoktu hangi ara oldu bilmiyorum demekki eşim de rahatlamış bi böyle dene bakalım hayırlısı olur inş
Aynen bu ay öyle deneyeceğim canım.bnm beta 1,20 artar mu ki

Adet olmadan ümit kesilmez canım belki geç döllenme fln olur yükselir bilmiyorum ki hayırlısı olsun ama bu ay olmazsa diğer ay takılma dedigimi yap
Tamam canım inşallah. Ameliyat işine sıcak bakmıyor gibi eşim yaa napıcam bilmiyorum az kafamı rahatlatmak istiyorum

kızlar benim de iğnenin 9. günü progesteron 17,8 hcg 9,91 iğne etkisi malum sonuç alamadım belli ki :KK43:

Olur mu öyle şey canım benim ne kahrı burda birbirimize yardımcı olmak için varız inş işe yarar faydası ni görürsün de vesile olurum bende

Loveali bende arkadasa gosterdigin destek icin tebrik ediyorum seni.ayni sureclerden gecmissiniz keske benim o konuda bilgim olsa bendr yardimci olabilsem

X