çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Merhabalar bende aranıza yeni katıldım 2009 aralık 10 da çatlama iğnesi kullandım 21 araliktaki değerim 14.35 idi yani iğneden 11 gün sonraki değerim ne kadar da düşüktü şimdi 5 yaşında bir kızım var Rabbime şükürler olsun ve biz yeniden bir bebek istiyoruz bu yüzden bu ay yeniden klomene başladım inşallah güzel haberler alırız

İğneden sonra belirtin oldumu? Bende hic yok da

Benimde 11. Gün pozitif olan test 12. Gün negatif... İlaç herkeste farklı etki yapıyor sanırım

İğneden sonra belirtin oldumu? Bende hic yok da
Hayır hiçbir belirti yoktu sadece beklediğim için kan tahlili yaptırdım değer çok düşük olduğu için 2 güne bir tekrarladik bi hafta sonunda 2000lere gelmişti 10 gün sonra falan da bulantilarim başlamıştı

Sen de pkolumusun? Neden catlatma iğnesi yaptırdın? Kusura bakma fazla soru soruyorum ama cok stresliyim de.

Kızlar doktor randevum vardı bugün tedaviye ara verdik bu ay kist olmuş onun için ilaç verdi adı da cyclo progynova nedir nasıl bi ilaçtır bilginiz var mı

Kızlar doktor randevum vardı bugün tedaviye ara verdik bu ay kist olmuş onun için ilaç verdi adı da cyclo progynova nedir nasıl bi ilaçtır bilginiz var mı
Slm kizlar ...hepimiz ayni durumdayız ama burasi bana iyi geliyor beni en iyi siz,sizi de en iyi ben anlayabilirim..burda sureclerimizi anlatirsak hem alternatif doktor fikirleri edinmis oluruz hem bize iyi gelir..insallah bende bugun gittim tekrar doktora bu araa doktor değiştirmem gerekti irakli başarılı bir doktor inşallah onunla devam edeceğim bu ay rahim filmi vercekti ama clomid e basladigim icin vermek istemedi inşallah tekrar igne olucam surecim suan bu sekilde inşallah en kisa zamanda isteyen herkesin olur sevgiler

Aynen tatlm en ii biz anlarız birbirimizi benim bu ay ara vermem beni çok üzdü ama hayırlsı artk

Sen de pkolumusun? Neden catlatma iğnesi yaptırdın? Kusura bakma fazla soru soruyorum ama cok stresliyim de.
Kusura bakma cnm ancak donebildim evet büyük ihtimal PKO var bende de adet düzensizliğim vardı ve klomen ise yaramamisti o yüzden iğne kullanmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…